Šta je novo?

Skystar2 i incomplete ?

bakee

Čuven
Učlanjen(a)
11.11.2002
Poruke
88
Poena
609
Najzad sam dobio brojeve i registrovao se na EON !
Donirao sam i poceli da stizu fajlovi !
Prva dva cd-a su skoro citavi fali samo jedna ili dve archive !
Ali evo stigli treci,cetvrti,peti neki po 5-6 ,neki samo po 2-3 archive !
Dal je u pitanju jacina signala (oko 65%) ili neki program ?
Ili posto sam narucio i neke stvari sa EON-a sto su dzabe ne mogu istovremeno skidati ?
Pre tih programa stigla su dva cd-a sa Eon-a (isto Free) koji su skroz ispravni !
I registrovao sam se na opensky i kad se login-ujem dobijam poruku da moj Account nije aktiviran !
 
bakee je napisao(la):
I registrovao sam se na opensky i kad se login-ujem dobijam poruku da moj Account nije aktiviran !

Do kada ti traje preplta?
I ja sam imao isti problem pre mozda nedelju dana, ali se ispostavilo da je to bilo do njih.
 
Nisam proveravao ,ali su mi prodali kao godisnju pretplatu !
I registrovao se prekjuce !
 
Kad si platio pretplatu, probaj da se ulogujes na Europu ako te odboju javi se gde si platio pretplatu ...
 
Mogu se redovno projaviti na EON ,nego sve sto stize sa BalkanFzp-a ,rar-ovi su sa greskom !
 
To onda nema veze sa eol, nego u rar-u kad otpakujes stikliraj 'keep broken files' pa ce ti opet prijaviti gresku ali ce otpakovati file i bice sve u redu
 
Lose sam se izrazio , znaci nije greska u archivi nego je problem sto nekih arhiva uopste nema !
Znaci kad pogledam log file u fazzt-u skoro svaki drugi fajl je Incomplete !
Fazzt je v 6.1.0.1 uz koji sam skinuo Twofish (v ?.?) !
Ako je bitno racunar je athlon900,768mb sdram,a9500pro,2x80gb hdd,i technisat skystar2 v2.6 (driver za njega 4.2.8) sa win xp-om!
 
To se zove incomplete... Eon je jako lose radio proteklih dana i bile su tone incomplete fajlova. Tek sinoc i evo sada koliko vidim, radi manje-vise OK.
 
Ovih dana nije bio problem sa softwerom (fazzt,twofish itd) ali ako neces da te komp preterano smara dok recimo igras nesto i on prima fajlove probaj sa Habos Offline decryptom, npr dok igram generale:zh i dok je instaliran online two fish hoce da bude poneki incomplete... sa habosom srecom nikad :) (cak ni kad ide po 20tak transmisija, doduse komp tada postane neupotrebljiv :( mozda je bolje ako imas 2 diska pa na jedan prima a ovaj drugi za igru/win rad).
 
ozbiljno koliki treba signal jel je 60% dovoljno
 
c3 je napisao(la):
ozbiljno koliki treba signal jel je 60% dovoljno

Ma to je relativno pitanje, meni je i sa 20-30% sve stizalo kako treba. Pre svega zavisi koje drivere imas, posto razlicito vrednuju kvalitet signala. Kod mene sa 4.22 driverima signal je isao i do 85%, a vrteo se negde od 70-80% stalno. Sada sa 4.28 driverima nikad nisam video da je presao 60%, evo trenutno je 48% i sve stize normalno.
 
imam 4.28
fazt 6.1.10. ateon
c 1.1ghz
512mb
winxp
itd

juce i danas od 5-6 filmova 3-4dvd i jedne igre samo ta igra je ok a incomplita preko 5gb
neko rece da u biosu iskljucim acpi i u device menangeru stavim standard pc
 
Nema veze acpi sa tim, nishta nema veze ni sa chim :)
postoji nekoliko stvari koje mogu da pomognu...
1. Win2k
2. Habos twofish
3. Mashina koju necesh da pipash i koja ima samo najpotrebnije komponente

U prevodu, treba ti mashina samo za eon ako mislish da maksimalno smanjish ili skroz uklonish incomplete...ja na mashini recimo sve mogu da radim, osim da snimam diskove...tada mi se incomplete pojavljuju nenormalno, skoro svaki fajl je inc....
Fora je u tome shto se Skystar kolje sa IDE kontrolerom, i ako imash vishe hardova/CDova u sistemu, nema spasa osim druge mashine...
 
pa ovako ima mreznu i modem cd-rw i dvd i 2hdd dosta usb prikljucaka
i sad preko noci nista celo nije stiglo
a kako drugi uspevaju
 
vidite sinoc sta je bilo
iznad se vidi u tcomanderu 3gb incomplite
molim vas nekako pomozite
dajte nesto da iz frikombinujemo
ja nisam pretplacen vec skidam najave sa skyneta
pa brebacujem u fazzt u setap4pc sam podesavao sa
nekog poljskog sajta ali mi ja nisam nasao pid 26-transponder menagement>search scan
ali tamo na sajtu na slici ga ima malo sumnjam na to
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    47.5 KB · Pregleda: 69
c3 je napisao(la):
ja nisam pretplacen vec skidam najave sa skyneta

Jel moze malo preciznije kako ovo izvodis ako nisi pretplacen a onda i doniran, i najave cije su eon, project ili balkan ... interesantno je znati kako to moze, doduse ja sam doniran ali bih voleo znati kako to radi

Sto se tice inc... gore ti je Driver odgovorio sve a on je tu majstor ... inace to ti je 'never ending story'

poz
 
@C3: shto se tiche najava preko skyneta, nemoguce je da se skidaju sa balkanfzpa, jer fastsufrom mi ni ne mozemo da ih skinemo, bash zbog ljudi kao ti...
 
Nemam pojma ali znam da mi dnevno stize oko 30najava plus neki ftp-i
znaci dnevno imam oko 15 vajanih najava neznam od koga(ima dosta za xbox,ps2 a to mi netreba)
je da li od balkanfzpa ili od koga ponekad ima nesto tipa lista.fzp to ima oko 6-8stvari
znaci kliknem na efa ili fzp ucita se u fazzt u ateonu pise kad stize i on dolazi
najave su tipa
00C0A8EEEE_D42774F4_0021_Master[1].And.Commander.The.Far.Side.Of.The.World.2003.PAL.DVDR-HaDeS.fza_.FazztAnnouncement.fza

ajde driveru budi ljubazan pa mi posaji taj habos decrypter na [email protected]
a sta kazete da skidam te incomplite repushom
kako ide taj repush
sad cu probati veceras izvadicu id sem ovog primary hdd-a
i ovaj jel ovo problem na sys particiju mi stizu fajlovi
posto druga particija i drugi hdd su puni
 
Poslednja izmena:
Imace i habos i repush i potrazivanje fajlova koji mu fale, prevode za filmove, glasanje za fajlove koji treba da idu, jednostavno uchestvovanje u organizaciji...Nije sve samo u tome da donirash zonu i niko te vishe ne *ebe...Zato postoji kanal gde pomazemo jedni drugima u pronalazenju fajlova, razmenjujemo fajlove, pa se na kraju i uzivo vidimo pa hardovi sevaju i to :D Ovako si sam sa sobom i jedini na svetu :D:D
 
Nazad
Vrh Dno