Offtopic:
@MultiCom Brankova
Ovde na forumu ima mnogo ljudi koji diluju hardver (nisam od njih🙂) i niko se ne reklamira bas toliko eksplicitno...
Mogao si da stavis za nick svoje ime, a u sign ili titulu da stavis firmu...
p.s. Komentar je nevezan za tvoju ponudu, posto svako ovde na forumu nesto ima da ponudi... 😀