Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Ima vremena, definitivno mi se cini da im je to u dugorocnom planu. Kanali su lansirani u Spaniji, servis se nudi preko operatera u Holandiji, Spaniji, sad i Rumunija.
SBB pokriva ceo region i vrlo lako bi mogao da lansira kanale za sve exyu drzave + bi povecao broj korisnika ukoliko bi nudio servis u okviru pretplate
 
Имам једно питање, да ли неко зна који би се канали нудили и да ли би сви ти њихови канали имали превод и синхронизацију??? Зна ли неко нешто о томе можда???
 
sve u svoje vreme. ovo su samo pretpostavke i na dugom štapu
 
Данас су убацили 120+ филмова, и тренутно имају 50+ филмова мање него рецимо прекјуче. Што значи да су избацили 100+ филмова. Не разумем им ову политику никако. Знам да стриминг сервиси убацују и избацују разне ствари, понекад их преселе са једног на други или оно што избаце у неко догледно време поново врате, све ми је то јасно. Али Скајшоутајм када то ради он баш ради на велико.
 
… oni objedinjuju dosta kuća, svi američki su beše CBS ili NBC… plus evropski Sky… i to se verovatno prodaju prava drugim platformama… eno par sezona Yellowstonea i jedna Yellowjackets na Netflixu…
 
Što se tiče tv kanala, radi se o SkyShowtime 1 i SkyShowtime 2 kanalima. Sadržaji su preuzeti sa platforme i svugdje su titlovani i sinkronizirani gdje ih ima: za sad: u Skandinaviji i dio Europe (RO, HU, CZ, SK) Tako će biti i kod nas ako ikada dođu.

SkyShowtime 1 dom je kultnih serija i filmova studija Paramount Pictures, Dreamworks, Showtime i Peacock. Gledajte najnovije blockbustere, ekskluzivne serije i dokumentarce, kao i najomiljenije obiteljske filmove svih vremena.
SkyShowtime 2 donosi širok izbor sadržaja za cijelu obitelj. Tijekom dana mališani će uživati u obiteljskim filmovima i dječjim programima, a večer je puna komedija, drama, trilera i akcijskih filmova za sve ukuse.
 
… oni objedinjuju dosta kuća, svi američki su beše CBS ili NBC… plus evropski Sky… i to se verovatno prodaju prava drugim platformama… eno par sezona Yellowstonea i jedna Yellowjackets na Netflixu…
Ма ок је то, јасно ми је него баш претерују са резовима. Они узимају филмове из Универзал Студио, Дримворкс, Парамаунт и Пикок. То би могли да направе филмску библиотеку боли глава од тога. А они убаце 100 филмова и избаце 120+ е јбг. :confused: И онда уместо да се пењу са понудом као што то ради Нетфликс, ХБО Макс или чак и Прајм (иако га немам) они после богатог ажурирања библиотеке заврше на -50 филмова.

Мени су они одлични, ово за децу је плус, али филмове које имају у понуди су одлични реално и буквално сваког дана би могао нешто да гледам ако желим, али на овакав начин неће доћи до неке бројке са филмовима као остали. Нетфликс има 4000+ наслова, ХБО Макс 1500+, Дизни+ 1700+, Амазон Прајм се полако пење ка 1000, а ови једва нешто преко 500. С обзиром које продукције обједињују могу и морају много боље.

Серије ја не гледам нешто превише. Ок ову Хејло гледао сам прву сезону, ок ми је серија, али сам више филмски тип. Слажем се да је минус и ово што раде са некомплетираним сезонама за све вас који пратите више серије. Могу да замислим која је то фрустрација када мораш да шеташ од сервиса до сервиса да комплетираш неку серију.

Добри су, не планирам да прекидам са њима свакако због тога, ал би било фино када би кренули са садржајнијом понудом јер свакако простора за то има превише.
 
Jel ima neko jedan slot viska za Sky treba mi za klinca da gleda Patrolne Sape :)? Ako ima neko nek se javi na pp da se dogovorimo
 
I moj cepa non stop😂😂😂
 
Цртаћи и програм за клинце су им највећи адут сигурно, али мени се свиђа вала много њихова библиотека филмова. Једино када би могли да убаце одједном 100 филмова као што већ раде, али да не избаце исто толико истог дана када ове убаце.

Ево и сада има једно 50-ак, које сам приметио, а гарант има и више, који одлазе при крају месеца. Није ми јасно зашто то тако раде? Да ти одједном избациш толики број филмова из понуде у једном дану, то нико тако не ради. Ајде капирам 3,4,5 филмова ок. Ето са Нетфликса ће отићи преостали Трансформерси, сага Паклене Улице и још неки. Али ови када избаце избаце трећину своје филмске библиотеке одједном.

И исто није ми јасно који је проблем да убаце 100+ филмова, када их већ убацују толико, и да не избаце ниједан. Све филмове које имају су или Universal или Paramount или DreamWorks и Focus Features који су део Universal Pictures. Направиш лепо библиотеку од 1000+ филмова као што имају сви други. Шта као немају простора? :LOL:
 
Pozz,

Uzeo sam apple tv 4k,imam turski i indijski ID za sada,posto u ova dva stora nema skyshowtime aplikacije jel moze neko da mi napise za koju zemlju treba da tegistrujem novi ID da bih mogao da pokupim app iz stora.
 
Цртаћи и програм за клинце су им највећи адут сигурно, али мени се свиђа вала много њихова библиотека филмова. Једино када би могли да убаце одједном 100 филмова као што већ раде, али да не избаце исто толико истог дана када ове убаце.

Ево и сада има једно 50-ак, које сам приметио, а гарант има и више, који одлазе при крају месеца. Није ми јасно зашто то тако раде? Да ти одједном избациш толики број филмова из понуде у једном дану, то нико тако не ради. Ајде капирам 3,4,5 филмова ок. Ето са Нетфликса ће отићи преостали Трансформерси, сага Паклене Улице и још неки. Али ови када избаце избаце трећину своје филмске библиотеке одједном.

И исто није ми јасно који је проблем да убаце 100+ филмова, када их већ убацују толико, и да не избаце ниједан. Све филмове које имају су или Universal или Paramount или DreamWorks и Focus Features који су део Universal Pictures. Направиш лепо библиотеку од 1000+ филмова као што имају сви други. Шта као немају простора? :LOL:
To što striming kao striming Skajšoutajm objedinjuje Drimvorks, Pikok, Univerzal itd. ne znači da oni ne treba da plaćaju licence za sve te sadržaje koje imaju na strimingu, a i oni sve te filmove koje izbace, uglavnom i vrate posle par meseci, tako da bez brige... Barem je tako bila praksa do sad
 
Nazad
Vrh Dno