Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Skyshowtime je na papiru i sa cenom super ali u praksi daleko od toga.
Servisi od kojih je saststavljen su odlicni samo kad bi imali isti sadrzaj kao u US.
Nebitno da li kasne ili ne samo da ima istu ponudu, ali na zalost nema.
Moja i izjava mnogih je bila pusticemo neko vreme da se kao poboljsaju ali oni idu u suprotnom smeru i skidaju serije.
Tako da idu ka tome da i pored te smesne cene izgube korisnike, makar mene.
 
Izgubiće oni dobar deo korisnika koji im za sad zbog cene gledaju kroz prste ako se razvoj platforme ne ubrza. Vidim da je krenulo reklamiranje na TVu, mada mislim da im marketing ne može pomoći ako ubrzano ne porade na kvalitetu i kvantitetu ponude. Još sam tu, ali sve bliže izlaznih vrata.
 
Hoće jedan broj koji zna šta je piraterija i kako da je koristi.
Mene neće jer sada ti meni objasni kako deci da napravim lakši način da koriste sav dostupan sinhronizovan materijal. Imaš i mnogo korisnika koji ne sede danima da gledaju sve živo. Imaju ljudi obaveze, šta će se pati sa RD...
 
Očito da su se malo preračunali kad su razmišljali o pokretanju streaming platforme.

Katalog je stvarno bedan, što je dovoljno videti odlaskom na JustWatch i hronološki sortirati po najnovijim sadržajima. Mesečno ne dodaju ni 10 naslova, al zato svaki mesec ode 20-30 naslova sa servisa...
 
Vidi se da su požurili sa pokretanjem servisa. Aplikacija nedovršena, više naslova odlazi nego što dolazi. Čak i "sopstvene" serije izbacuju.
 
Hoće jedan broj koji zna šta je piraterija i kako da je koristi.
Mene neće jer sada ti meni objasni kako deci da napravim lakši način da koriste sav dostupan sinhronizovan materijal. Imaš i mnogo korisnika koji ne sede danima da gledaju sve živo. Imaju ljudi obaveze, šta će se pati sa RD...

Pa da... i ja ću da ostanem i ako su me baš iznervirali za Yellowjackets. Medjutim...za 300 rsd mesecno... Malopre sam kupio cigarete za 360 :)
 
Ako neko želi da batali showtime, a ima popust 50% ja bih preuzeo nalog. Može na PP da se dogovorimo oko ubacivanja moje email adrese, vašu karticu izbrišite sa naloga. Čekao sam app za Tizen i naravno da su je ubacili tek nakon kraja promocije za 50% doživotno.
 
Pisalo se ovde da su titlovi skroz beli. Ne znam da li sam nesto cackao ranije ali sinoc kad sam film gledao na mi boxu, ima tanka crna crta okolo.
 
Da, malo su dodali senku. Međutim moguće je promeniti titlove i na žute.
Jedino pozadina funkcioniše samo na engleskim titlovima.
Govorim o Android /Google TV
 
Nisu još ništa rešili na Androidu. I dalje samo žuta ili bela boja i to je to od podešavanja za naše jezike. Jedino izgled engleskog titla se može podešavati po želji.
 
Mogu kod mene svi, i zeleni, na Firesticku
 

Prilozi

  • 20230326_211003.jpg
    20230326_211003.jpg
    406.5 KB · Pregleda: 101
Može neko da proveri koje rezolucije je serija Dexter na Skyshowtime (ko ima mogućnosti), deluje mi bolje nego 1080p rezolucija?
 
Jel vam radi servis? Meni izbacuje:

Something went wrong.​

Please try again or check your internet connection.
 
@pilauda meni radi. Android aplikacija, SBB internet
 
Pozdrav ljudi.

Video reklamu za Showtime pa me zaintrigiralo. Pogledao sam sajt ali ne mogu da nađem šta imaju u ponudi - može li neki link? I drugo, da li postoji mogućnost plaćanja preko Skrill-a (jer samo tu imam online pare, koristim samo DINA karticu)? Imam HBO Max ali volim nove stvari da probam. Hvala. 🍻
 
Sta se desava sa ovom platformom sto se tice filmova, opet izbacuju... Povratak u buducnost 1,2, Policajac sa B. Hilsa, Kum 2, Cuvari plaze, Indijana Dzouns (2008), Top Gun (1986), Transformerse sve delove, Terminator (2015), Skola roka, Njeni roditelji, Upoznajte male Fokerove, Upoznajte Fokerove.... to su neki poznati filmovi, ali sigurno da ima jos koje ce da izbace za nekih 20 dana i manje... ako nemaju licencu bla bla, onda nemoj ni da ubacujes ako ces da izbacujes posle 2, 3 meseca. Imaju Paramount i Universal, tu su i Showtime i CBS i NBC serije, mogu da naprave cudo od platforme, ali jedino nam ostaje da cekamo i da se nadamo da ce sve jednog dana da vrate,
 
Sta se desava sa ovom platformom sto se tice filmova, opet izbacuju... Povratak u buducnost 1,2, Policajac sa B. Hilsa, Kum 2, Cuvari plaze, Indijana Dzouns (2008), Top Gun (1986), Transformerse sve delove, Terminator (2015), Skola roka, Njeni roditelji, Upoznajte male Fokerove, Upoznajte Fokerove.... to su neki poznati filmovi, ali sigurno da ima jos koje ce da izbace za nekih 20 dana i manje... ako nemaju licencu bla bla, onda nemoj ni da ubacujes ako ces da izbacujes posle 2, 3 meseca. Imaju Paramount i Universal, tu su i Showtime i CBS i NBC serije, mogu da naprave cudo od platforme, ali jedino nam ostaje da cekamo i da se nadamo da ce sve jednog dana da vrate,
Veoma je komplikovana čitava priča oko licenciranja sadržaja i verovatno će biti tako jedno duže vreme.
 
Nazad
Vrh Dno