Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Bilo je ironično, jer SkyShowtime već sve izbacuje. Drugi servisi makar drže naslove neko vreme da ljudi stignu da ih pogledaju.
 
Bilo je ironično, jer SkyShowtime već sve izbacuje. Drugi servisi makar drže naslove neko vreme da ljudi stignu da ih pogledaju.
Ne drže oni da bi ti stigao pogledati nego dok licenca ne istekne.

Problem kod SkyShowtime jeste u deljenoj licenci između UK i USA.

I neke jednostavno sad izlaze i oni moraju da ukone te naslove. U međuvremenu ako dođe do novog dogovora, lako će vratiti naslove u ponudu.
 
Ali nije ista ponuda ni u celoj Evropi pa ne znam kako se onda deli.
Npr izbacili su sopstvenu (Showtime) seriju Yellowjackets, ali je ista serija i dalje dostupna u Skandinaviji. A i filmovi se razlikuju.
 
Ali nije ista ponuda ni u celoj Evropi pa ne znam kako se onda deli.
Npr izbacili su sopstvenu (Showtime) seriju Yellowjackets, ali je ista serija i dalje dostupna u Skandinaviji. A i filmovi se razlikuju.
Upravo zbog tih licenci koje se manje više rade na nivou država. Primer, kad je Netflix krenuo sa serijom Narcos, televizija Novi Sad je tad kupila licencu za prve dve sezone. Dok je licenca trajala (sva sreća ne dugo), te dve sezone nisu bile pristupačne korisnicima u Srbiji.
 
Opet su ubacili dosta filmova, izgleda da će tako svakog prvog u mesecu. Vidim da su ubacili seriju Rabbit Hole koja je skoro imala premijeru u Americi. Biće ipak nešto od ovog servisa.
 
Čitam komentare o brisanju sadržaja koje pišete, kako vidim imaju stariji sadržaj po onome što se ubacuje, vredi li uzimati servis ako imas HBO i Netflix?
 
Gledam jutros F1 i vidim reklamiraju seriju Rabbit Hole. Jel gledao neko, kakvi su utisci?
 
Android 12, MIUI 14 (Poco X3 NFC)

jezik titla na srpskom, hrvatskom, bosanskom:
kada se izabere neki od predefinisanih stilova ili da aplikacija sama podesi, prikazuje samo beli tekst. kada se izabere korisnički stil, prikazuje otprilike tako.
no, Android ima problem da ne može da se isključi prozor koji sam ja uključio samo da bih video šta je to (ovo nije tema tako da bih zamolio da ne širimo priču)

jezik titla na engleskom:
prikazuje kako je izabrano, a sam tekst ima svoje pozicije (kod osobe koja priča itd)
 
I kod mene na mi box-u su beli.
PC i ios žuti kako je podešeno.
@alter
Isplati se posebno ako imaš klince. Dobra im je ponuda za decu. I sami dosta gledamo. Ima dosta toga.
Imam i netflix i HBO i pirateriju...
 
Vratilo se dosta naslova koji su već bili maknuti prošli mjesec...

Primijetio sam kad sam vidio klasik Ptice opet u popisu...
 
Promena izgleda titla proradila na Sony android TVu. Kako i zašto pojama nemam, bitno da radi.
 
Da li to svi uzivate u SkyShowtime, pa se ne pise nista xD.

Evo pohvala za njih, Rabbit Hole 3 epizoda izasla 2 aprila, a 7-og vec bila na sajtu...
Nove epizode Rabbit Hole stizu petkom tako su i najavili. 7.4 je petak tako da nikakvog kasnjenja nije bilo. Mozda postoji razlika u izbacivanju u odnoau na USA. Ali sto se tice naseg trzista najavljeno je da nova epizoda stize petkom.
 
Evo da ih “pohvalim”.
Epizoda 5 serije 1923. (prequel Yellowstone-a) počinje od 27. minuta, tačnije prvih 27 minuta fali na ovoj platformi. Bilo mi sumnivo kako počinje, pa preko FENa i RD proverim, kad ono samo su malo uštinuli od epizode, verovatno kino-operater nešto zabrljao sa trakama.
Amaterizam…
 
^sad odgledah, izgleda da ne fali ništa samo su malo izmešali scene… neverovatno… kreće od 27. minuta a onda se vraća na početak. 🤔
 
Jel to pojeftnio skyshowtime? Do sada placao 360 din. 50% lifetime. Pre neki dan skinuli sa racuna 118 din. 😂
 
Nazad
Vrh Dno