@Lobster
Ovi uređaji mi nisu bili poznati,izgleda stvarno zanimljivo,mada mi je to sad novo,pa ako može koja riječ o njima.Je li taj Bafo najbolji tog tipa ili ima još nešto zanimljivo?Da li su tu moguće sve ove opcije,znači zvanje skype kontakata,primanje itd.I da li je moguć samo rad na Windowsu?Eto bilo bi lijepo koju riječ čuti..
@morbius
Ta mi je ideja več padala na pamet,ali em što nemam wireless ruter,em što bih trebao da uzimam i novi telefon toga tipa koji nije baš jeftin,a sve i da obavim oboje nailazi mi najveća prepreka,da svi razgovori i mobilni i skype idu na jadnu batreiju od mobilnog telefona,tako da mi ova opcija otpada..Ipak hvala