Meni se to nikada nije desavalo... nekada mi se sam vrati na "home" i izbaci onaj popup, kao da se reconnectovao, ali nikada ne tabuje iz igre ili filma. Probaj da iskljucis u advanced "keep skype in taskbar when im signed in" (da postoji u taskbaru samo kada si ga ukljucio, cim pritisnes X on se iskljucuje, a ako hoces da ga pokrenes dole ti je kod sata), jedina ova opcija mi pada na pamet, inace sve mi je isto kao i po instalaciji (osim zvukova sto ne bi trebalo da ima ikakve veze sa time).
Popup ispred videa mozes da sprecis tako sto ces u playeru ukljuciti "on top while playing", tada nema sanse ista da ti izleti. Ne znam koji player koristis ali u MPCHC, KM i Potplayeru postoji ta opcija, a ako ne koristis njih, predji na neki od ova 3 posto su najbolji 😛.