Šta je novo?

Skrill problem

Danilo1333

Zapažen
Učlanjen(a)
08.03.2022
Poruke
3
Poena
22
Ljudi hitno mi je potrebna vaša pomoć. Dakle radi se o skrill nalogu koji je verifikovan, sve je u najboljem redu.
Radim neki posao online i prva uplata mi je bila na skrill nalog medjutim kada hoću da prebacim pare na bankovni račun instant dobijem poruku Transaction failed(preko telefona) i ( Transaction failed, you were not charged) preko pc-a. Mislio sam da je to do banke pa sam pokušao na karticu(mastercard), medjutim dobio sam isti odgovor. Pokušao sam skrill to skrill na nalog šefa kako bi mi pare prebacio na pp ili wise medjutim isti odgovor. Probao sam čak i na neteller da prebacim i depozit da uradim uvek isti odgovor, apsolutno ni jedna opcija ne radi! Ovo već traje mesec dana, kontaktirao sam skrill support preko 15 puta i kažu mi da promenim browser uredjaj i sl.. što sam i uradio, apsolutno sve što su mi rekli, čak sam ih i zvao i rekli su mi da će videti do čega je, medjutim, da, problem se nastavio, a odgovor nisam dobio i kada sam opet hteo sa ih pozovem vidim da mi je broj blokiran ili nešto slično. Više nemam snage da se borim sa njima, skrill je definitivno najgora platforma za online novac ikad. Nadam se da neko od vas može sa mi pomogne, da me spasite ovog jada i bede! Priložio sam i yt klip da vidite konkretno o čemu je reč.
 
Da li si zvao Banku? Mozda je problem sa njene strane. Nikad se ne zna.
Mada, skrill to skrill bi morao da radi da je sve ok.
 
Sve je u redu sa bankom koristio sam i paypal i transferwise... sve radi kako treba
Samo ovaj skrill drnda nesto suport sam zvao 500 puta nista od njih nema gomila beskorisnih govana pokusavao sam i sa vise telefona i kompjutera, ali ne vredi.
Banka je overall u redu skrill to skrill ne radi... svakako sam pokusao i na drugi bankovni racun u belgiji i ne radi opet... tako da ovo direktno nesto nije u redu sa skrill nalogom online.
 
Resio sam problem posle brda vremena do suporta je bilo posle 20 tiketa su mi namestili bio mi je zakljucan nalog kakvi majmuni...
 
E matori, da znas ko sve radi u supportu... jos ako je outsource. :cautious:


 
Skrill je prevarantska platforma koja služi za pranje novca i finansijske prevare, mnogima su blokirali naloge bez ikakvog obrazloženja i objašnjenja i otimali novac, a kada kontaktirate podršku jednostavno vam se ne javljaju ili vam se jave i napišu vam da ste blokirani zbog sumnje na nešto i da više ne posti mogućnost da koristite njihov sajt.
 
Skrill je prevarantska platforma koja služi za pranje novca i finansijske prevare, mnogima su blokirali naloge bez ikakvog obrazloženja i objašnjenja i otimali novac, a kada kontaktirate podršku jednostavno vam se ne javljaju ili vam se jave i napišu vam da ste blokirani zbog sumnje na nešto i da više ne posti mogućnost da koristite njihov sajt.
Ovako su drugaru zatvorili racun i uzeli pare. Imao je nesto sitno evriće, ali opet je nefer.
 
Nazad
Vrh Dno