Šta je novo?

Sis xabre 400

  • Začetnik teme Začetnik teme Harry
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Harry

Čuven
Učlanjen(a)
29.10.2000
Poruke
309
Poena
620
Da li moze neko da mi kaze malo vise o ovoj kartici.
Kakva je sto se tice performansi u odnosu na Ge force 4 mx440.
Sto se tice podrske u igrama,da li je ista kao i kod Nvidia i Ati kartica?
Hvala.
 
Nazad
Vrh Dno