Šta je novo?

Silent Hill: Book of Memories

Necr00visioN

Cenjen
Učlanjen(a)
22.08.2010
Poruke
301
Poena
169
Silent Hill: Book of Memories koji stize na ps vita, mada meni ovo vise lici na Shadowgrounds. Definitivno im ovako nesto nije trebalo.
U poredjenju sa Originsom na psp ovo je sve sve, samo nije Silent Hill. Mislim da je sasvim dovoljno kad bi se ova igra zvala Book of Memories.
Ali naravno online coop survivor trend je ucinio svoje, tako da ko voli nek izvoli.

 
Odmah sam odgledao trailer i prvo sto mi je palo na pamet je zasto se ovo ne zove samo book of memories zatim procitam tvoj post kad ono vidim da nisam sam :D Uzas, ko ovim likovima dade da rade silent hill, bio sam dosta skeptican u vezi SH downpoura, nakon ovoga mislim da ga necu ni taknuti cak ni narodnu verziju za pc. Najvise me je iznerviralo sto je lik u fazonu da ce se fanovima originalnog silent hilla ovo svideti, sve razmisljam jel normalan ovaj lik
 
Uzas, ovo iz neke izometrije kao poslednji tomb raider....meni bzv
 




Paa mozda i kupim PS Vitu, ima i SP kampanju.
Inace igru pravi tim koji je radio nekada slavnu Contru.

Mozda igra "malo" odstupa od dosadasnjeg koncepta :party:, ali treba probati, bez obzira na sve, barem ako nista drugo ima mnogooooo dobar, soundtrack, mada mislim da je ovakva slicna pesma postojala i u SH2 samo drugacija verzija.

 
Poslednja izmena:
Silent hill sa beskonacno municije i napucavanjem ko u arkdama? Pa dobro, ko voli....jedino dto nisu trebali ime silent hill da koriste za ovo. Al dobro, to je zbog prodaje na racun imena. Pa ok onda. :p

I ko rece da downpour ne valja? Odlican silent hill, sve preporuke.
 
Nazad
Vrh Dno