jox
Čuven
- Učlanjen(a)
- 07.01.2003
- Poruke
- 2,105
- Poena
- 680
Znaci koristim integrisanu grafiku na nForce2, i ne mogu da stavim osvezavanje na vishe od 60Hz ni na jednoj rezolucji vecoj od 1024*860 za 32bit-nom paleton boja??? Ima li neko ideju??? Sa paletom od 16bit-a je sve OK...
Uopshte, poshto je ploca juce stavljena u pogon, shta mogu da ocekujem od integrisane graficke na njoj??
Uopshte, poshto je ploca juce stavljena u pogon, shta mogu da ocekujem od integrisane graficke na njoj??