Šta je novo?

Shta slushaju benchmarkovci?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

activated1

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
12.12.2004
Poena
36
Evo jedna opushtena temica da vidimo ko shta slusha od nashih forumasha :,,:

Ja se nisam ogranichio na jedan zhanr, a pre 3-4 god sam stvarno svashta slushao jes da grand i sve shto ima veze sa njim nisam mogao i ne mogu da svarim ;)

Kod mene je stanje sledece: punk, punk rock, alternative rock, hard rock, metal i devojka pokushava da me navuche na death metal koji nije losh al mi ga je malo teze svariti :guitar:

Aj da chujem ostale
band.gif

OCz

Super Audio CD
VIP član
Učlanjen(a)
25.11.2007
Poena
36
Ja i ne umem bas najbolje da globalizujem pa cu napisati par grupa koje uglavnom slusam, i to mislim na bas vise albuma ne samo par pesama ..

AC/DC, Aerosmith, Billy Idol, The Rolling Stones, Donovan, GnR (iskljucivo stari GnR), Madonna (iskljucivo 83-03), Led Zeppelin, Pink Floyd, Roxette, The, Cranberries , Nirvana, The Who, U2, ZZ Top

A tu ima i ono par pesama ( da kazemo hitovi od grupa ) koje imam u playlisti, npr. Bonnie Tyler, Joan Jett, Run DMC, Cher, Heart, Blondie, 4 Non Blondes idt idt ..

E sad sam lepo napisao a vi globalizujte sta slusam :)

Poslednja izmena:

pavlex

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
24.10.2004
Poena
0
kod mene laganica... bila i ostala :)
Znaci nesto tipa Michael Buble, Norah Jones, Frank Sinatra, Taylor Hicks, Barry Manilow, Hayley Westenra itd itd. Uglavnom sporije stvari, sto imaju dobre backup vocals i dobre aranzmane, dosta harmonije i punine.
Od "nase" muzike mogu da prodju Oliver Dragojevic i slicni njemu :)

samo opusteno... ;)

kUdtiHaEX

Super ridža
Administrator
Učlanjen(a)
18.07.2001
Poena
113
Classic Rock, Hard Rock, Heavy Metal 99% vremena.
1% vremena odlazi na elektronsku muziku :)

psaras

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.04.2005
Poena
83
Ceo zivot slusam gitarsku muziku, rock, punk, metal itd...paralelno sa time ide i neki trance tipa astral projection i sl. kasnije psy (ne vise, sad me glava boli od toga :D), trenutno progressive/electro house, obozavam da slusam Sashu, lika sa mog avatara...

taner

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
23.04.2004
Poena
16
Electronica (1.Fm, D.I., Soma radio...)

Razlike u godinama, mentalitetu i načinu odrastanja, izmedju nas mogu biti velike.
"O ukusima i bojama se ne raspravlja"

activated1

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
12.12.2004
Poena
36
@voodoo_ ti si imao SLAYER avatar kad sam se ja uchlanio na forum ako se ne varam? :)

Dandy

Super Audio CD
VIP član
Učlanjen(a)
03.07.2000
Poena
83
A šta bi sa onom Last.fm temom?

voodoo_

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
31.08.2003
Poena
38
Nema teorije da se setim sad :) Ne znam ni koji sam imao prošle godine :)

activated1

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
12.12.2004
Poena
36
Poslednja izmena:

Jovyland

Super Audio CD
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poena
48
Richard Ashcroft (The Verve), U2, The Cardigans, The Prodigy, Kasabian, Coldplay, The Killers, Lamb, Travis, Kosheen, Morcheeba, Lol Hammond, Texas, Jamiroquai, South, Moby, Mark Ronson, Amy Winehouse, Beastie Boys, Red Hot Chili Peppers, Rob Thomas, Snow Patrol, Depeche Mode, Frameless, Unkle,...uff. :)

Onako nabacano...

sysninja

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
21.11.2005
Poena
48
Kao mlađi sam puno slušao metal, sada manje, uglavnom neki indie-rock, pop, post-rock, shoegaze, singer/songwriter, neki metal kultovi, malo IDM-a i dubstepa... U svakom slučaju: http://www.last.fm/user/orthodoxcaveman. :)

Poslednja izmena:

yooyo

Super Audio CD
VIP član
Učlanjen(a)
28.06.2005
Poena
48
DnB, Trance, i "elektronsku" muziku. Od autora, u zadnje vreme slusam LTJ Bukem, Amon Tobin, Underworld, David Guetta, Kschzt (ovo je u stvari cuveni MellowD iz TPolm-a), Bad Company, Deep Dish...
Nekada sam slusao rock i slicne pa mi je to postalo extra dosadno, a HM nikada.

Jovandeka

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
13.05.2007
Poena
18
Евo да не буду само металци:

1) Jeru The Damaja, Das EFX, KRS ONE, GangStarr, ONYX, Public Enemy, Beasty Boys, Wu-Tang Clan...

2) John Lee Hooker, B.B.King, Eric Klapton, Nina Simone...

3) Гусле!

BelThaZoR

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
13.04.2006
Poena
18
Hard Rock, Heavy Metal, malo Gothic Metal, industrial Metal.... ma mjetalj i samo mjetalj...

Oki

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
01.10.2007
Poena
36
eh..chlan sam ekipe electric factory koja je prvo bila radio emisija a kasnije se okrenula klubovima shto po beogradu tako i po celom balkanu..trenutno pushtam dnb i dubstep i sledeci nastup mi je u lagumu 3.10 sa tes la rok-om a trebalo je dj vadim da dodje.. [ self promo biatch;]

inache 8 godina rada po radio stanicama...zaista SVE sem domacje muzike a da nije Block Out ili slichno, zaista nemam volje...prti bee gee pustim da se smejem eto ;]

ps: pantera,slayer,sepultura se podrazumeva kao muzika koju prvo treba slushati pa sve onda ostalo ;] ok i floyde isto !

Poslednja izmena:

WebWolf

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
18.09.2004
Poena
48
Elektronska (lounge, eurotrance i psy) i rock (ne razlikujem zanrove :d) u odnosu 50:50.

Od elektronike ne preferiram nesto posebno, manje-vise sve sto mi padne pod ruku i da mi se svidja :) . Od rocka... Recimo Poets of the Fall (apsolutni favorit), Sonata Arctica, Hammerfall, pomalo Iron Maiden, provuce se tu i Rammstein itd. Van svake kategorije tu su Riblja Corba, Djordje Balasevic, domaca grupa Intruder (elektronska) i Manu (sta nadjem od njih), Kosheen. I naravno Galija (sa Nisave) ;).

Poslednja izmena:

abc011abc

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
06.07.2008
Poena
0
r'n'b, hiphop, soul, regeton, pop, neki lagani rok, ponekad kantri, latino...

justfriend

Flash Drive
Učlanjen(a)
30.07.2007
Poena
16
punk-rock, ska-punk, reggae, dub, grunge, hc... ma svasta.

E sad ovde neko i da slusa grand&co. bilo bi ga sramota da to napise, jer dominira gitarska muzika i elektro

stormwatch153

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
02.12.2005
Poena
0
Jethro Tull, Jethro Tull i Jethro Tull, Focus, Fairport Convention, Dragonforce, Ocean Colour Scene, Depeche Mode, Edda, Smak, The Gossip, Neil Young, Cat Stevens, Dragan Lakovic i Kolibri (ne zezam se, Kolibre slusam na dnevnoj bazi)

genuine

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
17.02.2006
Poena
0
Hm... uglavnom progressive rock/nesto.. ala Dream Theater, Opeth, Erick Johnson, mozda Steve Vai , obavezno nista ali logopedi... T
rance (Armin van Buuren) za sad posto sam u fazi adaptiranja na elektronsku
i u svako doba dana i noci Dzej, Toma Zdravkovic grejana rakija hm... gibanica sa kiselim mlekom na Zlatiborski nacin, onda Kopaonik, Fruska gora i naravno Jastrebac posto je pored mog rodnog grada Krusevca u kome je Miskovic prvi put bio direktor... hm i posle neko da kaze da cesto idem u offtopic

Poslednja izmena:

sysninja

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
21.11.2005
Poena
48
inache 8 godina rada po radio stanicama...zaista SVE sem domacje muzike a da nije Block Out ili slichno, zaista nemam volje...prti bee gee pustim da se smejem eto ;]

:)

Block Out je najkvalitetniji domaći bend trenutno, tačnije poslednjih 10ak godina. ;)

Master)D(M1nD

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
31.10.2004
Poena
0
Slusam vecinu stvari (house, club, trance, goa, psy, metal, "turbo folk", rnb..... itd...), a kod kuce pustam samo Kpop (Lee Seung Gi, Lee Soo Young...itd...).

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno