Šta je novo?

Sharkoon napajanja??

Stefke93

Poštovan
Učlanjen(a)
03.04.2015
Poruke
154
Poena
80
Zanima me kakva su napajanja marke Sharkoon, cuo sam da su dobrog kvaliteta I da imaju Cwt elektroniku kao I da su veoma tiha. Konkretno me interesuje Rushpower M 600w? Pisite vasa iskustva sa ovim brendom :)
 
Silent Power 660 mi je jako dobro, tiho, hladno i vrlo ispeglana struja, dobra marka, nemačko poreklo rađeno u Kini naravno. Jedini problem što je modularno sa 4 grane od 14A na 12v pa može da zafali ako neka grafika traži više ampera a ima samo jedan ulaz a to je retko.
 
Ja drugar imam taj Rushpower M 600 i mogu ti reci da je vise nego korektno! Dva puta 12V po 30A, 4 x Pcie 6 ili 8 pin. 80+ Ispeglani naponi sto rece kolega iznad, tiho, hladnjikavo. Mogu da ga preporucim. Tera 5850 bez problema.

Edit: A mogu da ti preporučim i BeQuiet isto svapska dobra marka, imao sam i imam jos uvek u rezervi.
 
Poslednja izmena:
Uzecu Sharkoon, a razmatrao sam I Be Quiet ali mi dosta skuplje izlazi jer bih hteo modularnu varijantu. Trenutno koristim Codegen I na 12v otiso napon na 12.6 pa sam raskacio komp da ne sprzi komponente cenim da je pri kraju, sluzilo 7god :D
 
Uzmi slobodno, neznam zašto ovde ta marka nije više zastupljena. Koliko sam video, šije Be Quiet na veliko.
 
b5c9694ccf682e3d2fc5a951e162fbf1.jpg
 
Po testovima imaju 80+ samo ovo je test za C seriju mada mislim da je slicna kao M :D
 
Citam ovo pa se malo strecnuh,moje napajanje na 12 ide do 12.460 ono kad opalim prime 95 prilikom testa.Da li treba da budem zabrinut??????
 
+11.400v do +12.600 su tolerancije za 12+ napon.
 
^
Hvala,mada bi trebao da uzmem neko da ima u rezervi.
 
Zavisi koliko je staro napajanje? Proveri iz biosa jer je merodavnije od provere iz Os-a ili Psu testerom ako imas mogucnosti. Ja imam jedan Codegen koji je otiso preko limita bukvalno za jednu noc pa sam ga raskacio za svaki slucaj. Primetio sam da je napon pobrljavio ubrzo posle klokovanja Pentium 4 550 na 3.9ghz koji trosi I bez kloka preterano :D
 
Nazad
Vrh Dno