Šta je novo?

SHARE | Disney+

iker7

Cenjen
Učlanjen(a)
01.04.2019
Poruke
472
Poena
115
Pozdrav. Dva mesta slobodna, pa ako ima zainteresovanih javite se. Dva dolara po članu familije mesečno.



MOD EDIT:

E ovako drugari.

Ko nema godinu dana staza na forumu i 250 poruka ne može da se oglasi u temi da nudi nalog za Disney.

Ako neko ponudi, report, pa ćemo sankcionisati, kao i ako neko od takvih ponude preko PM.
 
Dva mesta slobodna. Cena 6$ za tri meseca.
 
Pa da se ne oglasi ako neko odustane u međuvremenu, to misliš? Dobili da probaju dvadesetak dana, svako iz svojih razloga odustao. Nije to mene svakako.
 
Nisam ni insinuirao da je do tebe. Već je to IMHO realno koliko je Disney+ u sadašnjoj formi lagodno koristiti iz Srbije.
 
Realno, sasvim jednostavno je uz VPN na Android TV. Za druge TV operativne sisteme ne znam.
Ja koristim ali mi ponuda realno i nije nešto. Zato Hulu gledam najviše od svih servisa.
 
Hulu ima dobar sadržaj, ne znam zašto je limit na samo dva strima istovremeno...
 
Danas skroz random odem da pogledam Disney+ Hotstar. Pre je kad otvorim sajt stajalo da nije dostupno u Evropi. Sad se učita, ali ne skroz. Prvo je očitavao homepage kao da sam u Indiji jer je u URL bilo /in, ali sad otvori samo kao hotstar.com, i stoji ovako. Naravno, nisam na VPN. Hotstar app nema još na našem store-u za Apple uređaje.

Možda spremaju launch kod nas, ko zna, a možda je samo bug.

disneyplus.com i dalje kaže not available in your reagion.
 

Prilozi

  • C4115F33-EC37-4668-97EB-0817145EA9CA.png
    C4115F33-EC37-4668-97EB-0817145EA9CA.png
    192.6 KB · Pregleda: 35
Hotstar se neće pokretati u Evropi. Mi ćemo imati Disneyplus koji u sebi sadrži sve što sadrži Hotstar. Taj deo sekcije se zove Star. Tu uglavnom stvari koji nisu iz Disney produkcije. Ovako izgleda:


disn.jpg


hotstar.com ti se ne učitava jer nemaš Indijsku IP adresu.
 
Napisao sam ovo zato što je hotstar pre imao baner kad otvoriš sajt na kome piše not available in Europe, a sad se nešto očigledno promenilo.
 
Već je poznato da nas ove godine očekuje launch Disney+ servisa, pored HBO Max-a i SkyShowtime-a
 
da li ima naših prevoda ?
 
Nema, popunjeno sve. Nema naših prevoda, biće verovatno kada dođu ove godine zvanično u Srbiju.
 
Hulu ima dobar sadržaj, ne znam zašto je limit na samo dva strima istovremeno...
hulu ima jaku zastitu,meni burazer koji je u usa dao log in podatke za hulu,ja koristim smart dns,cim sam se ulogovao preko apple tv 4k na hulu odma me je provalio da nisam iz usa i trazio change location,a samo 4 puta smes da menjas location godisnje.Dok amazon prime radi bez greske preko smart dns.
 
Meni Hulu preko VPN radi bez greške, evo već godinu dana. Na Android TV.
 
Hulu je odličan, samo je loše što ne nude istovremeno gledanje na 4 uređaja kao Disney+ i Netflix, pa izađe puno love. Verzija sa reklamama mi nije opcija.
 
Nemam pojma, na Android TV nije nikakvo zezanje sa VPN, 3 sekunde posla da se uključi/isključi
 
Nazad
Vrh Dno