Šta je novo?

Shadow Warrior 3

Insomnium X

Slavan
Učlanjen(a)
16.12.2011
Poruke
1,821
Poena
265
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel Core i7-11700F + CM MasterBox MasterAir MA612
Matična ploča
ASUS PRIME B560-PLUS
RAM
Kingston Fury 32GB 3200MHz
GPU
Gigabyte RTX 3060 Gaming OC
Storage
Kingston KC2500 250GB + 500GB SSD
Zvuk
Logitech Z623
PSU
Chieftec Element Series 700W
Kućište
Cooler Master MB600L V2




Joooj, samo da ukinu one borderlands fazone iz dvojke i vrate se dizajnu keca i bice dobro
 
Samo da ne bude opet neko smaranje sa pričom kao u drugom delu, a ni grafika nije bila nešto.
Ovo ima potencijala, ako ne ukake.
 
Drugi deo je imao solidnu borbu ali random generated content i ostali looting/leveling trash su totalno ubili i napravili smor igru.
 
^Upravo. Pola mobova u igri sam preskocio i to pri prvom (i jedinom) prelasku, dok sam keca presao 5+ puta
 
Izgleda dobro, ali jos nema reci o borderlands aspektima. A i malo me brinu ovi Doom fazoni, nadam se da ga nisu previse kopirali.
 
Jel' ovo izrasla kosa Lo Wangu?
Previše mi fin nešto, džaba krv kad oni zgleda ovako :S:
Mada, lepi rezovi, zanimljivi neprijatelji.
 
Poslednja izmena:
Nego je spomenuo da je prequel, mozda otud kosica :d
 
Nisam igrao ni jedan deo do sada, ali meni ovo odlicno izgleda...
 
Igraj keca, dvojku preskoci.
 
Izgleda da su oni ovaj development razvukli da bi na kraju napravili Doom Eternal klon (u SW svetu):



Svakako ce se probati i igrati ali steta je sto nisu bar malo originalniji bili vec su samo nastavili kopiranje drugih igara kao i u vreme dvojke.
 
Prsti DOOM na sve strane.... A na koju igru je vukla dvojka? Nedavno sam je kupio, a kec mi je bio vrh.
 
Dvojka je njesra...kvazi open world..kec je linearan i odgovara mi.

Nadam se da je 3jka kao kec...u suportnom ce i ona biti 🤮
 



TLDW:
Things that work
Speed
Fun Platforming
Enemy design

Things that didnt work:
Repetitive
Very short

Sve u svemu: Not bad, not terrible
 
Prsti DOOM na sve strane.... A na koju igru je vukla dvojka? Nedavno sam je kupio, a kec mi je bio vrh.
Meni je licno posle odlicnog keca dvojka djubre; borderlands fazoni sa 0.0007% dmg i slicnim stats glupiranjem i levelima, umesto lepo izgradjenih linearnih nivoa ima randomly generated dosadu, humor je u najbolju ruku hit and miss (vise miss), modeli likovi iz nekog razloga izgledaju kao da su sa PS3, itd itd... jedino je kretanje bolje, sve ostalo downgrade.
 
Probao sam, grozno mi je ovo. Toliko usiljeno i neoriginalno, da nema sanse da igram. I dizajn mi je gadan. Sve pozitivno sto ljudi osecaju prema ovoj fransizi je na osnovu igre iz '97, ona prva nova igra je i mogla da prodje, sve posle...
 
Meni je ovo njesra, probao sam pola sata, kringe humor, grafika uzas, ne vidis nista na ekranu prsti svega.
 
Nazad
Vrh Dno