Šta je novo?

Shadow of the Tomb Raider

Od kad je Bioshock enixov?

Sve u svemu, koliko ja znam moze prethodni tomb, poslednji hitman i mozda jos po neka igra.
 
@Ljubinko da 15 sept je release date.

Pogledace nas sreca pa valjda cemo biti jos uvek u CIS regiji pa na staroj adresi https://www.plati.com/ uzimati badava deluxe edition-e.

*mjau**mjau**mjau*a mora da sacekamo da izadje igra pa da na steamDB vidimo CIS kljuceve, dal nas ima. :)

Koliko je siguran ovaj sajt plati.com?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja tamo nisam imao probleme. Pazite samo, ako smo u CIS regiji za ovu igru, samo kljucevi rade, ne i steam giftovi
 
Koliko je siguran ovaj sajt plati.com?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa pre 2god kad je Rise of Tomb Raider izasao, jedno 20-30ljudi je tamo kupilo kljuc za igru, bas niko nije imao problema.Ako si bas paranoican pogledaj Rise of TR temu od cini mi se 55strane pa se uveri.

Sto se tice SEnix naslova, nisam siguran da su svi kljucevi/naslovi u CIS regiji tj mozemo da ih kupujemo.Po nekoj zdravoj logici bi trebalo, al daj da se javi neko ko je kupovao druge CIS SEnix naslove, da potvrdi.
 
Poslednja izmena:
Ja sam kupio RoTR i sve je bilo ok što se toga tiče. Ali od tada nijedan AAA naslov nisam kupio prvog dana. Niti ću. Jer je igra dobijala pečeve za optimizaciju narednih 6 meseci. I to je pravilo industrije, a ne izuzetak
 
I ja sam kupio tu verziju za ruski deo čini mi se i sve je u redu i dan danas, aj ako bude ova verzija isto tako neka mi neko piše u inbox [emoji2]

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Bice, posto smo u CIS regionu za SEnix od pocetka 2016. godine.
 
Znaci niko nije imao problema sa svojim steam nalogom kad kupite preko plati.com?
 
Ne.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Sacekaj da izadje igra, onda ce na plati.ru biti ruskih kljuceva, koji ce biti najverovatnije najpovoljniji.
 
pitanje nevezano za igru da li mogu da kupim bilo koju igru sa ovog sajta plati i da radi?
 
 
Sooo... Isto sr*nje drugo pakovanje + ima lepe podvodne nivoe? :d
 
Uzmes Croft edition i ne razmisljas...
 
Poslednja izmena:
Odlicno. Slobodno baci linkove kada se nadje u prodaji.
 
Pazi samo, giftovi ne rade, samo ključevi ;)

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Znam, evo kuka mi lik kaze nece gift da prodje, juri refund.Lepo napisah par postova u nazad, da se saceka da izadje igra.Upravo zbog ovoga ><

Al dobro, bice bolje.Samo da ljudi upale mozak malo :D
 
Giftovi na steamu nemaju ista regionalna ograničenja kao ključevi. Regionalna ograničenja što se tiče giftova su direktno do steam-a, a ne do izdavača (kao što je slučaj sa ključevima). Steam ne dozvoljava giftovanje između regiona gde postoji razlika u ceni, tako da ruski giftovi neće raditi sve dok steam ne promeni tu politiku, a neće sigurno.
 
Bar ja sam jedno 3-4 puta rekao u ovoj temi da giftovi ne rade i opet neko pogresi :D
 
Pomogoh liku, poslao je lik sa plati gift preko Ruskog VPN-a..Igra je u libary-u i preload je u toku.. normalno na srpskoj IP.Ovaj momak tj rus tvrdi da posto je i gift isto CIS jedini problem je oko kupovine i aktivacije.Kad izadje igra bice region free tj mocice da je igra posto je i za CIS regiju.Nije neka landara, kucali smo se na skajpu pa je dosta pomogao.Ima tamo 14k prodaja i 5godina staza na plati..Kontam da zna sta prica..Zivi bili pa videli ..damage is done..igra je u libary-u radi super, ne radi hbga, pomogao sam koliko je moglo.
Croft je edition ima 2days early access..E sad jedino nisam pitao dal ide "region free" sa early accessom ili tek 14tog kad igra izadje global.Nisam siguran kad je pustaju u pogon..Verovatno veceras..javljam dal je uspelo..

Na zalost tamo je refund skoro pa nemoguc jedino PPal ili da se ima WebMoney sa ruskim mob telefonom overen.Sve je bolje nego nista..
 
Poslednja izmena:
Eo me sa update-om.Igra na svu srecu radi normalno(Early access)Dakle : Shadow of the Tomb Raider Croft Edition (RU/UA/KZ/CIS) gift..giftovan i addovan u libary preko Ruskog VPN-a(zbog region-a).Bez vpn-a sam je preloadovao i evo veceras pokrenuo, radi sve okej.

Mada ne bih preporucivao, jelte zbog milion razloga.Da se saceka lepo da se pojave kljucevi na plati, pa da se uzima.

Probah sat vremena, sutra cu malo vise da se zaigram, pa cu da vratim momku nalog. Da ne kvarim utiske sa early access-om, kad budemo uzeli kljuceve i zaigramo se muski, pa ce da komentarisemo.

Mislim da bi trebali da se pojave kljucevi isti dan ili dan posle global release-a.Videcemo jos za neki dan.
 
Koliko se secam cene prethodnog dela su bile dosta manje.
 
Dobro se sećaš...tipa ispod 15 dolara sam plaćao...27 je još uvek previše. A dobro, videćemo kad bude malo više ključeva u ponudi, padaće cene sigurno

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno