kiborg21
Čuven
- Učlanjen(a)
- 23.02.2005
- Poruke
- 79
- Poena
- 609
Riknuo mi moj XWAVE S-02 mp3 player, odjednom ni da beekne :d
Nista se ne cuje na sluske,ni suskanje,pucketanje,nista, a na kompu ga prepoznaje normalno,radi displej,menja pesme...samo zvuka nema :crash:
Jel se to uopste isplati popravljati il jok, i gde?
Nista se ne cuje na sluske,ni suskanje,pucketanje,nista, a na kompu ga prepoznaje normalno,radi displej,menja pesme...samo zvuka nema :crash:
Jel se to uopste isplati popravljati il jok, i gde?