Šta je novo?

Servis elektro opreme u Ns

Proday

Znamenit
Učlanjen(a)
02.01.2005
Poruke
20,281
Poena
1,425
Ekipa treba mi neki provereni servis u Novom Sadu da mi dovede pojacalo za zvucnike u red. Nikakvo posebno pojacalo nije u pitanju, bitno je da nece tri nedelje da me zavlace i na kraju ne urade nista. Predpostavljam da je neki tranzistor vrisnuo, fali neka faza, kada se pojaca iole glasnije, zvucnik pocne da puca toliko da se ne razume nista.

Takodje interesuje me jel ima neko ko radi restauraciju zvucnih kutija? Posto mi komsija "majstor" svojevremeno nije dobro gitovao kutije, popucale na par mesta i otpali delovi gita pa sad ispada kao da su ih misevi jeli.

Hvala unapred na savetima!

Hvala unapred na preporuci!
 
Poslah ti na PM info da ne spamujem ovde (nisam siguran da li je protivno pravilima foruma)
 
Ako nije problem PM i za mene, treba da sredim kalotne na Yamahi NS-555 :)
 
Ajde onda bolje stavite informaciju javno, posto se ne zna kada ce kome zatrebati :)
 
U principu sad sam zvao coveka, kaze da im servis nije cak ni sekundarna stavka u zivotu (samo rental) i da se obratim nekom drugom. Tako da i dalje mi treba preporuka (taj Dejan sa kontakta me uputio na neki Loop service pa cu proveriti i kod njih).

I slobodno dajete javno kontakt, zato sam i digao temu, nije to reklama, to je pomoc!
 
Izvinite na dezinformaciji onda, nije namerno :) Pre par godina Dejan nije bio toliko fokusiran na rental, radio je i servise.
 
Ovlašćeni servis Sonya, Jec, na Novom naselju hoće da zavlači sa servisom, uzme ti robu i onda valjda čeka da mu neko donese isto ili slično da bi prepakovo, meni je 2 meseca kao radio Sony zvučnik i na kraju mi ga vratio, al bitno je da mi je uzeo deo para unapred, na kraju mi je vratio sve.
 
Mozes probati zvanicni 4Audio servis u fruskogorskoj. Oni primaju i robu mimo servisa za prodavnicu koju rade.
 
Ja znam da je Misa Belic jako dobar serviser - stara garda, covek se zainati da opravi i to uradi.
MOja zaista velika preporuka za jega.
Zovite ga na 063 543 671 i kazite da ste sa foruma :)
poz
 
O JEC-u (naselje) sve najgore.
 
Nazad
Vrh Dno