Šta je novo?

SENNHEISER

YUGOMANIAC

Slavan
Učlanjen(a)
14.04.2007
Poruke
39
Poena
304
Trazim sluske za nokiu tj. bubice seenheiser mx460 ili mx560.Ceo grad pretrazih ali uzalud nigde ih nema,ako neko slucajno zna ili ih je u skorije vreme kupio nek mi javi unapred zahvalan!
 
mx 560 kupih u 4audiu letos...
 
Ja sam kupio u Tehnomax-u, vidim da ponovo rade. Verovatno imaju humanije cene od 4Audia.
 
Ja sam kupio u Tehnomax-u, vidim da ponovo rade. Verovatno imaju humanije cene od 4Audia.


Ma kakav tehnomax nemaju bukvalno nista.Imaju mozda 2 para koss sluski i neki pioneer.Bio sam juce u 4audio i kupio sam seen mx560 za 2160din. kupio na buvljaku adapter sa 3,5 na 2,5" za 100din nakacio na nokiu6220c i udri.Glava mi se bukvalno raspala od basova,a kakav je tek zvuk ko je slusao zna o cemu pricam,tako da puno vam hvala sto ste me uputili na 4audio!!!!
 
Nazad
Vrh Dno