Šta je novo?

Sema za bezicni LAN

g00dfather

Slavan
Učlanjen(a)
21.11.2004
Poruke
0
Poena
300
:-devil-: :-devil-: Da li ima neko semu za bezicni lan ubih se nemogu da je nadjem. Domet oko 3km. :d :d
 
Kako mislis shemu , a napravis sam ? Malo ce to teze ici ako si moslio da pravis nesto na 2.4 ghz . pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno