Šta je novo?

Seljenje Telekom ADSL i WIMAX VeratNET

Ipak ostajem na Telekom ADSL i produzicu sve je prosto nisam ni podesavao konekciju kako sam povezao modem tako je proradio net.
Sada sam merio Ping 46ms, Upload 0.10, Download 0.91. Meni je to dovoljno za moje potrebe ovde.
 
Poslednja izmena:
:wall::wall::wall:
свака част на доследности ставова :bottle:.
 
Ma dno, a ja jos veca budala "pomazem" takvima.
 
Ma, gledam da posavetujem nesto, iz svog iskustva, a ono vlada ceo topic diskutuje sam sa sobom. - ne ferma nicije savete 2%. Ne znam da li je ovo real ali mi pre deluje ko neko izmotavanje...vidjao sam to vec dosta puta.
 
Da sada sam ja kriv, pa vi ste savetovali da ne uzimam WiMAX ali imate net, DSL, kablovska, kako ko. A ja nisam imao, a daju mi odgovore koji mogu da znace da ce mi ukljuciti ove nedelje ili kada se izgradi centrala za koju postoji plan. I sta sam mogao, niko me nije ni obavestio da su mi ukljucili, nisam bio u tom stan, nisam mogao da proverim. Mozda su mi ukljucili pre mesec dana. Pre 5 dana me je odjebala i rekla nema portova slobodnih. Ja sam dosao povezao i otisao u grad nisam nista cekao kada sam se vratio video slucajno radi a planiram to popodne ili sutra po WiMAX. Sta da sada iskljucim ADSL i uzmem nesto sto ste rekli da ima mane brojne i cak i gde moze da radi desava se da ne radi.
Da ste doziiveli od njih sto i ja i vi bi tako govorili.
Kazu vam dodjite da zavrsite posao ja dodjem a neko ko nije ni kakvom bitnom mestu u firmi donosi odluku verovatno da lazem i da me pravna nije zvala. Ljudima kojima sam pricao to apsolutno kakve god stavove da imaju jedna stvar nije jasna kako MTS Telekom nema mogucnosti da kontaktira pravnu sluzbu. Da nisam te zajebancije prezivljavao moleci ih da im placam razgovore i net ne bi ni razmisljao o necemu drugome. Sta trazio sam drugi nacin da imama koliko toliko normalan net, nista specijalno.
Ako sam nesto drugo pitao kako ne treba izvinite ja se ne razumem tako kao vi, prvi put sam pred Windows 7.
A ima 100 cuda da se podesi. I nekome sam mozda dosadan ali ja ne bih tako reagovao da vi pitate nesto u sta se ja bolje razumem.
I za CoolerMaster stvari pa sta, ima bolji ima i gori ali sam trazio savet u okviru njega.
Sam cu morati onda da resavam to.
 
Poslednja izmena:
Ima li ko da je u skorije vreme probao Veratov Wimax? Nesto sam naleteo u novinama o njemu pre nekoliko dana, pa me interesuje, ne znam da li bih ga uzimao, ali bar da vidim ima li ko iskustva. Mada mu cena i dalje nije prednost.
 
Kabl je kabl ...
 
Nazad
Vrh Dno