Šta je novo?

Screen Saver

BlackKnight

Slavan
Učlanjen(a)
19.03.2005
Poruke
96
Poena
309
Naime ovaj problem vucem vec duze vreme i nisam imao pojma kako da ga resim pa sam ga samo odlozio, ali se danas ponovo pojavio i jako me nervira. Radi se o tome da kad gledam film ili bilo sta drugo sto ne zahteva pomeranje misa ukljuci mi se screen saver iako film i dalje tece. E sad ne znam da li je problem softverske ili hardverske prirode.Kad se ovaj problem pojavio nisam hteo da se zamajavam sa ins novog wina pa sam iskljucio screen saver, ali pre dva dana sam ins win i opet se pojavilo. Ne znam dal ima veze ali se ne pojavljuje kad igram igre i kad ih ostavim duze vreme na pauzi. Probao sam sa winampom, media playerom i gom playerom i na svim je isto. Jel zna neko sta moze biti jer necu da ponovo ostavljam sreen saver iskljucenim jer komp retko kad gasim pa da se ne desi neki burn.Ako neko ima resenja nek kaze.
Pozdrav.
 
Koji program koristis za filmove? Mislim da svi programi sami iskljucuju screen saver dok oni rade, kod nekih to moze da se iskljuci/ukljuci po potrebi. Pogledaj u njegovim podesavanjima da nadjes nesto vezano za Screen Saver.
 
Uglavnom koristim Gom player i on ima opciju za iskljucivanje screen savera dok radi ali se opet ss pojavljuje. Mozda je neki virus ali komp sam pregledao skroz sa avastom i nista ne prijavljuje, jel moze biti nesto sa monitorom, stvarno ne znam ali me jako nervira.
 
Poslednja izmena:
Hmmm, sad vidim da sam trebo tvoj post da procitam do kraja... sory, kad sam poceo da citam sinulo mi je to da postoje problemi sa odredjenim programima, pa sam odma udario reply, al bas sa svima...
Probaj VLC player ili skini KLite codec pack i uz njega dobijes media player classic, stvarno mi ne pada mi nista drugo na pamet.
Problem je softverske prirode, monitor nema veze sa pokretanjem screen savera.
 
Problem je resen, instaliran je Klite mega codec i sada u svim playerima ide normalno. Ono sto je bitno je to da je prilikom ins Klite-a javio da ima jedna greska koja se ocitavala u nedostatku jednog fajla u win, koji je valjda zaduzen za to sa screen saver-om zamenio sam taj fajl i sad je sve u redu.
Djordje hvala na vremenu.
 
Nema na cemu drago mi je da sam bio od pomoci... Pozzz
 
Problem je resen, instaliran je Klite mega codec i sada u svim playerima ide normalno. Ono sto je bitno je to da je prilikom ins Klite-a javio da ima jedna greska koja se ocitavala u nedostatku jednog fajla u win, koji je valjda zaduzen za to sa screen saver-om zamenio sam taj fajl i sad je sve u redu.
Djordje hvala na vremenu.

I meni se isto dešava, sad ću i ja da reinstaliram K-Lite...
 
Nazad
Vrh Dno