Šta je novo?

SBB + novi opseg adresa = nema TL

SINTER

Slavan
Učlanjen(a)
02.06.2004
Poruke
755
Poena
330
Elem, juce sam se vratio sa odmora, obradovao se sto je sbb spustio cene i resio da nadoknadim sav download koji sam propustio zadnjih mesec dana, ali sam ubrzo provalio da ne mogu da pristupim torrentleechu. malo sam prelistao sajtove i video da je sbb uveo nov opseg adresa (i ja sam upao u 94.xxx.xxx.xxx) i da mnogi imaju probleme sa raznim sajtovima.
sajtu TLa sam uspeo da pristupim preko proxy, ali ni za jedan torrent utorrent nije uspeo da skine peer listu (i samim tim da zapocne download).

ima li jos neko slicnih problema i kako se nosite sa njima?
 
Ja sam iz 87.xxx.xxx.xxx opsega i nemam nikakvih problema sa sajtovima. Jedino da probaš da pišeš staffu pa da odobri pristup novim adresama jer SBB nema nikakve veze sa time(valjda :D).
 
Isti problem i kod mene...
 
Poslednja izmena:
Ja na svu srecu ostadoh na starim adresama, si probao da napises tamo nesto adminima i objasnis im situaciju?
 
ja sam poslao mail staff-u na TL-u sa objasnjenjem i od juce radi, opseg mi je 94.x.x.x.x!!!!!
 
Same
Namestim da mi te sajtove u mum slucaju to su 2 to.... ( uf da yaboravih da ne smem imena sajtova da napisem za to umeju warn da daju) pristupa preko proxyija i otvaraju se bez problema
 
Standardno. Ja sam takve probleme imao kad je Sezam uveo nove opsege adresa. Moroni sa Bluetack i dan-danas drže te opsege u bogon listi. Upozorio sam ih (i to nekoliko puta, jednom sam se baš izvikao), pa su skinuli, onda opet vratili.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno