Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moram da pitam, jeli to cena samo za net i fiksni, ili je i TV ukljucen?
Box 3 (tv+net+telefon) paket kada se skine 12 meseci besplatno toliko izađe mesečno.
U okviru Max TV paketa kanala HBO, Cinemax, xxx su besplatni.

Fiksni ide preko optike i u okviru je paketa (nema mesečne pretplate) i nemira da se koristi :)

SBB bukvalno tera stare korisnike, popusti su nepostojeći i još treba čovek da ih moli ;)
 
Poslednja izmena:
Koliko ima Sport Klub kanala na tom boxu?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Isto koliko Arena sport i NBA TV kanala na sbb-u :D
Neka IPTV lista i tu su svi sportklub/n1/nova kanali.
 
Poslednja izmena:
Nba ne pratim ali zato Premier Liga, NFL, F1 i UFC.. u stvari nista drugo ni ne gledam.



Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Nba ne pratim ali zato Premier Liga, NFL, F1 i UFC.. u stvari nista drugo ni ne gledam.



Sent from my Mi 10 using Tapatalk
Ja isto NFL,F1 i GP1
Uzeo sad Arena cloud istalirao na EoN pa tako da mogu sad i NBA da gledam.
Milina

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Ček bre,
kažeš da su joj dali TV i njihove suluge na 24 meseca za 1din?!

Koliko kapiram iz ove rečenice "vidimo da koristite usluge EXE-a, ako pređete kod nas mi vam dajemo TV 32 inča, svih 24 meseci po 1 din uz Trio gold paket i njega vam dajemo 6 meseci po 1 din". I ona prešla." - dobila je TV od 32 inča za dž i 6 meseci Trio Gold paket za dž, a s obzirom na to da je to verovatno neki China town kung fu leš TV koji SBB-a u nabavci košta manje od 10 soma, ispada da je dobila recimo 9 meseci gratis na potpisan ugovor od 24 meseca, što je ok ponuda, ali ništa specijalno.
 
Hmm, skoro pola Bgd-a bez signala. Slučajno?

Sent from my H8324 using Tapatalk
 
Logicno bi bilo da moze. Pitaj ih na FB/TW
 
Pa bilo je Čukarica, Rakovica, Voždovac i još neki krajevi, zaboravih.

Sent from my H8324 using Tapatalk
 
Puklo na cukarici upravo..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Mala pomoć ako može. Trenutno sam na eon premium 500/50, dešava se da prilikom skidanja torenta ( žicom na starom lap-topu koji nema gigabitnu karticu ) kada se završi skidanje nekog torent fajla posle izvesnog vremena ( nema pravila 1 min. - 30 mi. al obavezno ) lagano počinje da puca net, prvo wi-fi pa eon box pa ostali uredjaji na žici dok se ostali torent fajlovi skidaju u ful brzini al na pomenutom lap-topu neće ništa drugo da otvori sa neta. Prvo se dešavalo na thnikoloru zamenili ga sa ubee-om, prekontrolisali sve kablove i zamenili spojnice, isto se događa. Razlika je bila samo što tehnikoloru sam mogao da pustim torente u nedogled a ubee se sam restartuje posle nekog vremena. Posle restarta sve radi normalno, pa ukrug. Menjani i torent klijenti al džabe. Zemun, infrastuktura nekadašnjeg IKOM-a. Neka ideja šta se dogadja? Unapred hvala.
 
Mala pomoć ako može. Trenutno sam na eon premium 500/50, dešava se da prilikom skidanja torenta ( žicom na starom lap-topu koji nema gigabitnu karticu ) kada se završi skidanje nekog torent fajla posle izvesnog vremena ( nema pravila 1 min. - 30 mi. al obavezno ) lagano počinje da puca net, prvo wi-fi pa eon box pa ostali uredjaji na žici dok se ostali torent fajlovi skidaju u ful brzini al na pomenutom lap-topu neće ništa drugo da otvori sa neta. Prvo se dešavalo na thnikoloru zamenili ga sa ubee-om, prekontrolisali sve kablove i zamenili spojnice, isto se događa. Razlika je bila samo što tehnikoloru sam mogao da pustim torente u nedogled a ubee se sam restartuje posle nekog vremena. Posle restarta sve radi normalno, pa ukrug. Menjani i torent klijenti al džabe. Zemun, infrastuktura nekadašnjeg IKOM-a. Neka ideja šta se dogadja? Unapred hvala.
mozda te kolje broj konekcija pa zabode ruter.

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
 
Pa bilo je Čukarica, Rakovica, Voždovac i još neki krajevi, zaboravih.

Sent from my H8324 using Tapatalk

Okačili su obaveštenje na sajtu:
28.01.2021 14.01
Normalizovan rad servisa na Čukarici

Poštovani korisnici,

Obaveštavamo vas da je normalizovan rad servisa na Čukarici. Otklonjene su smetnje usled kojih je došlo do otežanog rada SBB usluga.

Hvala vam na strpljenju i razumevanju.

Izvor: https://sbb.rs/normalizovan-rad-servisa-na-cukarici/
 
Da eon puca od optimizacije, a tek što je d3go bio optimizovan :D
Ajde tv i nekako, ali je neverovatno da neko stavlja mts optiku i sbb coax u istu ravan.

400/160 Mbps na optici za 2175 dinara mesečno je mnogo bolje i mnogo jeftinije od sbb koaksijalne opcije!
Ovo sve pričam kao neko ko je više od 15 godina bio sbb korisnik ;)
2175 je samo kad računa pola cene. Kad prođe 24 meseca, koliko će ti onda biti paket?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ma ljudi bezte od SBB to je klasicno smece!!! Ja sam na Telekom presao zbog stavljanja pod CGNAT. Drugo kablovi koji vise medju zgradama su toliko ruzni i mizerni da sve to izgleda jadno i traljavao uradjeno :( Znaci niti su pozvali i pitali gosn da li bi ste hteli da predjete na novi sistem ispoiruke interneta da delite svoju ip adresu sa drugim korisnicima, ne oni su onako to uradili i izazvali mene kao i mnoge da ih napustimo. Sada kao pokusavaju da prebace na politiku jer ih svi napustaju, koje su to patkice....
 
Apsolutno nije tacno da NE treba fiksni za Mts optiku, treba, obavezan je i dobija se besplatno uz Box paket. Logicno je da te ne pitaju da li imas fiksni kada trazis optiku ali ti ga svakako daju. Opticki net ne radi preko fiksnog tj nije zavistan od fiksnog ali se mora uzeti(svakako je free). Nauci da se precizno izrazis kada nesto tvdis(a verovatno si hteo da napises isto sto i ja)
Eto, objasnio si mi, vidi se i stručnost i erudicija.
Jedino što nisam razumeo u čemu si me ispravio, pa ostadoh neuk [emoji20]
 
Telekom je počeo da tarifira pozive ka sbbu po ceni 9 i nešto dinara po minuti. Telenor isto, ne znam sta je sa VIPom.
 
Imaš 011 broj za SBB

Edit: 0114001000
 
Poslednja izmena:
@gicko možda pomogne ako ograničiš upload.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
2175 din je samo kad računa pola cene. Kad prođe 24 meseca, koliko će ti onda biti paket?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Lepo piše da toliko mesečno košta. Niko nije kriv SBB-u što ne daje 12 meseci za dinar starim korisnicima i što nisu investirali u optiku kad su bili u prilici ;)

Moji su inače tražili 6 meseci za 1 din (svesno su hteli da plaćaju lošiju uslugu više) da bi ostali i posle 15 godina na SBB-u i nisu ih udostojili ni da odgovore!
Tako da bez emocija, ide se tamo gde je jeftinije i bolje ;)
 
Poslednja izmena:
^shishanjee [emoji3574] kakav bezobrazluk

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Lepo piše da toliko mesečno košta. Niko nije kriv SBB-u što ne daje 12 meseci za dinar starim korisnicima i što nisu investirali u optiku kad su bili u prilici ;)

Moji su inače tražili 6 meseci za 1 din (svesno su hteli da plaćaju lošiju uslugu više) da bi ostali i posle 15 godina na SBB-u i nisu ih udostojili ni da odgovore!
Tako da bez emocija, ide se tamo gde je jeftinije i bolje ;)
Lošija je možda ako poredi net kako radi. Tv je bolja.
Što se tiče cene, rasprava je na nivou teorije posto tih 12 meseci nema ekonomsku podlogu. Tj ima ali je iz džepa svih nas i to ne može da traje večno. Mene zanima koja je računica posle 24 meseca?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno