Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Novi kanali ( Pink Soap, Pink Sci Fi, Pink Horor i Pink Western) kao i Cinestar Comedy i DM SAT su se pojavili na SBB D3 usluzi ali samo sa CI modulom a na D3 risiverima ih još nema.
Vau, DM SAT, Pink ovaj-onaj, prava zamena za AMC kanale

Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
 
Ne gledam TV, ali znajuci sta koji od ovih kanala nudi... tacno bi to rekao!
"Gasimo vam hyperloop voz, ali dobijate bus-replacement servis na dim" :D
 
Novi kanali ( Pink Soap, Pink Sci Fi, Pink Horor i Pink Western) kao i Cinestar Comedy i DM SAT su se pojavili na SBB D3 usluzi ali samo sa CI modulom a na D3 risiverima ih još nema.

E, ovo je baš dobra vest. Jedna od stvari koje mi, kao bivšem IKOM korisniku, nedostaje na SBB-u je celokupan set Pink filmskih kanala; ok, "Soap" i "Western" nisu moja šolja čaja, ali na "Sci Fi" i "Horor-u" ume da bude prikazan poneki sjajan film, obično klasik koji nema teorije da vidiš bilo gde drugde. Cinestar Comedy takođe obećava, s obzirom da su ostali njegovi filmski kanali sasvim ok.
Sve u svemu, nadam se da će ovi kanali uskoro zaživeti i u redovnoj ponudi SBB-a.
 
E, ovo je baš dobra vest. Jedna od stvari koje mi, kao bivšem IKOM korisniku, nedostaje na SBB-u je celokupan set Pink filmskih kanala; ok, "Soap" i "Western" nisu moja šolja čaja, ali na "Sci Fi" i "Horor-u" ume da bude prikazan poneki sjajan film, obično klasik koji nema teorije da vidiš bilo gde drugde. Cinestar Comedy takođe obećava, s obzirom da su ostali njegovi filmski kanali sasvim ok.
Sve u svemu, nadam se da će ovi kanali uskoro zaživeti i u redovnoj ponudi SBB-a.

Ni jedan od tih kanala nije u HD rezoluciji za razliku od AMC-a i još nekih kanala koji su izbačeni. Pink kanali su uz to neupotrebljivi jer sadržaj koji se emituje i sadržaj koji je najavljen na EPG-u nemaju nikakve veze. Bar je tako bilo poslednji put kada sam ih gledao kao pretplatnik PTT-a. Poded toga, kanali koji se sutra izbacuju su u osnovnoj digitalnoj ponudi a Pinkovi kanali su u paketu koji se dodatno naplaćuje. U kom paketu će biti Cinestar Comedy još uvek nije poznato ali sigurno neće biti emitovan u Full HD rezoluciji. Prema tome, ako ne bude još nekih izmena od sutra SBB neće ispoštovati broj HD kanala koji je korisnicima obećao u ponudi na svom sajtu (53 za premijum, 48 za gold extra, 26 za gold i 17 za silver).
 
Nisu valjda toliko naivni da padaju na glupim greskama. Verovatno ce biti jedan kanal u HD da nadomesti AMC HD.
 
Gase HD paket. Prelaze u standardnu ponudu od 1 septembra. Sad sam dobio poruku.
Evo slike, mrzi me da kucam.:)
DSC_0113.jpg
 
Poslednja izmena:
Napraviće nove pakete, ali neće svi kanali iz HD paketa preći u start paket. Piše da će samo 6 HD kanala biti u start paketu.

Ja mislim da će biti SK 1, 2, 3 HD, Pikaboo HD, TOP HD, N1 HD.
 
Pa valjda prelazi jos 6 HD kanala u start a ne da ce ih biti ukupno. Start vec ima 13 ili 14 HD kanala.
 
Ja imam Trio Gold paket + Super Set, tako da imam baš dosta HD kanala. Sad kad me od 01.09. razbucaju.

Ostali HD kanali će valjda biti raspoređini po ostalim paketima.
 
Poslednja izmena:
Malopre obrisah sbb poruku. Koliko sam shvatio komplet se prelazi na HD. Oni koji nisu HD bice tako da se ukidaju "analogni".

Poslato sa RNE-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Ja na duo silver imam i dodat HD paket zbog SK i FOXa. Da li se zna gde ce ti kanali zavrsiti?

Ili ce da mi ustede 460 kinti ili cu morati na veci paket.
 
Ako se HD paket ukida i ono sto je od njega ostalo prelazi u ostale pakete "BEZ NAKNADE" to znaci da ce cena mesecne pretplate biti smanjena za cenu HD paketa odnosno za 460 dinara?!
 
То само значи да се очекују нови пакети са ценама сличним садашњим.
 
A za nas sa Super Set promocijom još nemaju obaveštenje. Ja imam Trio Gold paket + Super Set, gde imam HD kanale (ne sve) i bilo bi glupo da izgubim HD kanale.

Neki tvrde da ćemo mi sa Super Set promocijom dobiti i kanale iz Hit paketa a da HD kanali prelaze u Hit i ostale pakete.

Videćemo sutra.
 
Nisam siguran ali gledam sada vest na sajtu i deluje da rasporedjuju HD paket u start i hit. Time duo gold extra gubi HD paket ali sve te kanale vec sadrzi u sebi. Onda ispadne da se vise isplati duo gold i da se doplati za cinestar paket.

Verovatno ce celu ponudu da pretumbaju kako bi imala smisla.
 
I jos samo da uvedu opciju blokiranje Pinka, Crappy-a (i jos nekih) na mom sbb nalogu za sve uredjaje i pobedili... :d
 
Bolje da su ukinuli kanale i iz Plus paketa i prebacili ih u Hit paket. ,)
 
Vidi se kuda se kreće monopol sbb-a.... na žalost ne može im niko parirati. Zato i cene drže.

Poslato sa RNE-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Kazu ukida se HD paket, a u cenovniku i dalje stoji HD paket.!!!!!!
Nego sta li cemo dobiti mi na trio paketima a imamo aktiviran superset? Da li ce da nam daju HBO ili Cinestar?
 
Овај ценовник је на сајту одавно, вероватно има нека ситница која је промењена па да буде ажурно. Нови, а можда буде и нови за септембар али вероватније тек за октобар ће да буде прилагођен овом укидању тј тумбању програма. Све што могу ће да ураде да задрже старе и привуку нове док државна оптика не крене.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno