Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Što se tiče pogodnosti za stare korisnike. Postanu malo razumniji kad odeš da podneseš za raskid ugovora. Pre par dana uzeo BOX3 pa usput svratio u SBB da najavim raskid, odmah usledila ponuda kao za nove korisnike tj 6m free.
 
"Kako je nedavno objavljeno, Junajted Grupa je 2020. godine prikazala skromne rezultate: SBB je na nula odsto rasta i plus jedan odsto profita, dok je Junajted Medija, vlasnik TV N1 i Nove imala -5 odsto rasta i -7 odsto profita. Takođe, Junajted Grupa je u regionu bivše Jugoslavije za godinu dana ostala bez najmanje 700.000 korisnika, a zadužila se 3,3 milijarde evra".
 
"Novi i postojeći korisnici EON Light i Full paketa sa televizijom i internetom, kao i televizijom, internetom i telefonijom koji zasnuju ili obnove ugovornu obavezu na 24 meseca, dobijaju promotivno TIDAL Premium u toku trajanja ugovorne obaveze."

Znaci ja koji sam potpisao novi ugovor pre dve nedelje nemam nista :p Posto vidim da mi nudi tidal premium za 450 dinara
 
Koliko razumem, možeš da obnoviš ugovornu obavezu za još te dve nedelje pa da ti uključe. :sneaky:
 
Koliko razumem, možeš da obnoviš ugovornu obavezu za još te dve nedelje pa da ti uključe. :sneaky:
Da, mislim da je negde pisalo da možeš da dođeš da obnoviš ugovor i dobiješ.
A pitanje, jel samo za najjači eon paket ili?
 
Da, mislim da je negde pisalo da možeš da dođeš da obnoviš ugovor i dobiješ.
A pitanje, jel samo za najjači eon paket ili?
Pa piše na sajtu.
Za premium EON pakete je uključeno u cenu nevezano od ugovorne obaveze.
Za ostale EON pakete je besplatno 24 meseca za nove ugovore sa ugovornom obavezom ili za obnovljenu ugovornu obavezu na 24 meseca.
 
Nisu se baš pretrgli. Razumnije bi bilo da su npr. Full paketu dali Tidal Premium, a Premium paketu Tidal HiFi, ali šta njih briga...
 
Ja ne vidim ni jedan razlog zasto bi neko preko sbb-a kupio uslugu..
 
Баш тако, попуст од 4е није неки разлог ако се гледа најскупљи пакет. Испод тога цена је иста са и без сбб.
 
Jedno pitanje ljudi, uskoro prelazim u novi stan, gde su mi od ISP-a dostupni SBB i Mts. Kako naginjem ka SBB-u, reko' najbolje ovde da pitam.

Elem, do sada sam bio korisnik Supernove, i tu sam naisao na problem sa cg nat-om zbog kojeg mi se desavalo da mi pristup pojedinim sajtovima bude onemogucen zbog blacklistovane ili cak banovane IP adrese.

Pretpostavljam da i u SBB-u po difoltu natuju korisnike, pa me zanima postoji li mogucnost da to nekako izbegnem? Mozda da im unapred trazim da me stave na javnu dinamicku IP, ili nema 'leba od toga, pa mi ne gine 500-600 din doplate za staticki IP?
 
Ako se dobro sećam, pisano je na ovu temu ranije, ko god uzme EON Premium dobija dinamičku IP adresu, za EON Full kako se zalomi, neko dobije, neko ne, dok je EON light sigurno pod cg-natom.
 
Ako se dobro sećam, pisano je na ovu temu ranije, ko god uzme EON Premium dobija dinamičku IP adresu, za EON Full kako se zalomi, neko dobije, neko ne, dok je EON light sigurno pod cg-natom.
Na žalost nije tako...ja sam na EON premium I iza cg-nata sam
 
Ako podnesem zahtev za raskid, pa se u otkaznom roku predomislim, da li jednostavno odem u poslovnicu i potpisem odustanak od raskida, ili kako to vec ide? Valjda ne uslovljavaju nesto posebno.
 
Ako podnesem zahtev za raskid, pa se u otkaznom roku predomislim, da li jednostavno odem u poslovnicu i potpisem odustanak od raskida, ili kako to vec ide? Valjda ne uslovljavaju nesto posebno.
Odeš u poslovnicu, kažeš da odustaješ od raskida, daće ti prazan papir da napišeš izjavu (ono najosnovnije, odustajem od raskida ugovora, ime i prezime i potpis) i istog trenutka ti je povučen zahtev za raskidom.
 
Kada istekne ugovor, da li postoji mogucnost da se nastavi placanje bez ugovorne obaveze za isti paket i da li je ista cena ( znam da kod telekoma moze ali naravno skuplje ako ne potpises ugovor kada ti istekne).
 
Ne ističe ugovor nego Ugovorna obaveza (minimalni period korišćenja usluge/usluga), svaki ugovor se radi na neodređeno, dok ti ne odlučiš da ne želiš više da budeš njihov korisnik (podneseš zahtev za raskid i imaš još 30 dana da se predomisliš, za sve to vreme koristiš usluge), 1-2 dana pred istek odneseš opremu i posle kad dođu računi regulišeš to i to je sve. Naravno da možeš, čini mi se da je po istoj ceni, videću od avgusta, tad mi ističe UO od 2 godine.
 
Ne ističe ugovor nego Ugovorna obaveza (minimalni period korišćenja usluge/usluga), svaki ugovor se radi na neodređeno, dok ti ne odlučiš da ne želiš više da budeš njihov korisnik (podneseš zahtev za raskid i imaš još 30 dana da se predomisliš, za sve to vreme koristiš usluge), 1-2 dana pred istek odneseš opremu i posle kad dođu računi regulišeš to i to je sve. Naravno da možeš, čini mi se da je po istoj ceni, videću od avgusta, tad mi ističe UO od 2 godine.
Super, meni istice u septembru pa javi, ostao bi na istom paketu eon full posto nista novo ne nude , sledeci paket premium je preskip cak i da ga daju godinu dana po istoj ceni kao eon full, ko zna mozda se u buducnosti predomisle pa daju 6 meseci po dinar i za stare u sta sumnjam naravno. ali hajde da se nadamo......
 
^
Ja sam na EON PREMIUM OTT ("van SBB mreže" jer u mom selu nema SBB infrastrukture) i mene izlazi 2999din/mesečno samo TV, a internet je od drugog provajdera. Meni jedino igra ulogu da daju jeftiniju cenu ako me hoće, već imam sve (ne računam Željkove "kamera" kanale). Čak hoće i za Tidal pare (nemam čak ni Premium za dž nego hoće 450 din, e šijo mi ga Đuro, ne dam!). Pretprošle godine dobijem čokoladicu za Novu godinu (Adore), ove godine cvrc milojka. Uvek među poslednjima dobijam apdejt za EON boks, nisu me zvali ni da me pitaju jesam li živ, jesam zadovoljan uslugom, briga im je očaj, verovatno će u julu zvati da pokušaju da me "kupe" na još 2 godine, najverovatnije da ću ostati na mesec za mesec uplate, ako ne povećaju cenu (tipa renta eon boksa 290din) ili cena paketa ode gore, tad se rastajemo. Javljam definitivno, ima još da se pegla do avgusta i kraja istog.
 
Kada istekne ugovor, da li postoji mogucnost da se nastavi placanje bez ugovorne obaveze za isti paket i da li je ista cena ( znam da kod telekoma moze ali naravno skuplje ako ne potpises ugovor kada ti istekne).
Ista cena. Ja evo bez ugovora već preko godinu dana. Još uvek nisam ni na Eon platformi.
 
Upravo tako, duo light 3099 bez ugovorne obaveze.
 
Račun za mesec maj EON FULL-a 4099 din. Mesečno održavanje je poskupelo za 100 din.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno