Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Već sam na extra, a ne treba mi Premium. 18 meseci pune cene mi ne treba kao dodatni trošak. Jedino da pređem na manji sutra, a preksutra da potpišem na veći, ne znam da li to može. Ili se čeka naredni mesec?
 
Skoro sam siguran da će nova numeracija kanala poremetiti postojeće favorite liste, što će biti dodatan posao za sve nas koji kanale gledamo iz lično kreiranih lista.
 
Poslednja izmena:
Jel to taj čuveni najavljeni (totalan) "prelazak na HD platformu" = izvacili SD verzije SportKlub kanala xD tako da su sad u Start paketu HD verzije.
 
Poslednja izmena:
Spisak/lista kanala po novom rasporedu - http://sbb.rs/binary/469

Pretpostavljam da sledi i ucenje novih pozicija i ponovno kreiranje favorite lista... (i opet ima dupliranih kanala).


Pozdrav!
 
Da li ukidanje SD kanala znači da ce biti omogućeno gledanje unazad na HD pandanima?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Ako ukidaju sd verziju Sportkluba, da li to znači da će uvesti 72h unazad na tim kanalima (kao i na ostalim koji će od sada biti samo u HD verziji)?
 
Sta se daje za produzetak ugovora?
Mora da se trazi i cenjka sa njima ili vec imaju predefinisane ponude?
 
za sve koje zanima sad sam zvao sbb i receno mi je da posto gubimo sport klub sd i ostaju samo hd da ce biti na njima 72 sata u nazad sto do je do sad bio slucaj samo na sd sport klub kanalima.
ako lazu mene i ja lazem vas...
za ostale nisam pitao
 
Poslednja izmena:
Bice opcije 72h,potvrdili su na svom forumu. Interesantno je da kod d3i usluge ostaje sve po starom. Ne ukidaju sk sd kanale. Sk hd ostaju u hd paketu.
 
Sa foruma SBB za one koji se brinu hoće li ovo uticati na liste koje su kreirali.

Korisnici koji na korišćenje imaju stare box-eve ( DVR I stari HD box ) kao i korisnici sa Cam karticama će morati da urade ponovno skeniranje kanala i kreiranje sopstvene liste kanala. Svi ostali korisnici odnosno korisnici koji na korišćenje imaju PDS2100, PDS3121 i Cisko DVB4682 V2 neće biti morati da vrše ponovno skeniranje kanala i kreiranje sopstvene liste kanala.
 
#shamanNS Ceracemo se jos :)
 
Mogli bi za nas koji imamo trio gold hit paket i superset da otključaju plus paket jer će Sport Klub HD kanali biti u osnovnoj ponudi.
 
Sta se daje za produzetak ugovora?
Mora da se trazi i cenjka sa njima ili vec imaju predefinisane ponude?

Ja sam probao da se cenjkam ali bezuspešno. Imaju predefinisane ponude i toga se drže ko pijan plota. BTW stari sam korisnik. Više od 6 god. sam kod njih.
 
Ja sam probao da se cenjkam ali bezuspešno. Imaju predefinisane ponude i toga se drže ko pijan plota. BTW stari sam korisnik. Više od 6 god. sam kod njih.
Slabo se ti druze cenkas. ;)
Ja iscenkao u poslovnici da placam i dalje cenu trio gold,a daju mi onaj trio extra sve vreme ugovora tj.2 god. ;)
Jeste da je bila komedija u poslovnici dok sam "pregovarao" i ona Sbb zenska je umirala od smeha,ona jedno,ja drugo,ona ovako,ja ne vec onako...ali na kraju uvek u cenkanju ja dobijam ;)
 
Poslednja izmena:
Da li je moguce raskinuti ugovor bez penala sada ? Ugovor sam potpisao pre 6 meseci ali sam se odselio i kuci nemam mogucnosti za sbb internet i kablovsku. Kakve opcije ostaju ?
Da li je jos aktuelno ono za poskupljenje usluga ili nemam srece ?
Hvala


Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
 
Ocajna nova programska sema. Ne znam sta je falilo ovoj postojecoj.

Uzeo sam trio gold upravo zbog sportkluba i sada to imaju korisnici silver paketa,a meni ostaje ista cena. Uopste nije fer,ili da se smanji cena ili da se ubaci neki novi kanal, tipa eurosport hd.
Na fejsu vidim da daju mnogo glupa obrazlozenja u vezi toga. Pricaju,pa imate vise hd kanala,opciju premotavanja i brzi internet. Oni su izgleda stvarno glupi,to smo imali i pre i plus sk paket..

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ocajna nova programska sema. Ne znam sta je falilo ovoj postojecoj.

Uzeo sam trio gold upravo zbog sportkluba i sada to imaju korisnici silver paketa,a meni ostaje ista cena. Uopste nije fer,ili da se smanji cena ili da se ubaci neki novi kanal, tipa eurosport hd.
Na fejsu vidim da daju mnogo glupa obrazlozenja u vezi toga. Pricaju,pa imate vise hd kanala,opciju premotavanja i brzi internet. Oni su izgleda stvarno glupi,to smo imali i pre i plus sk paket..

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

Ista prica..ali sta da kazem ? To nam je sta nam je. Da su bar eurosport hd ubacili sto kazes ili pustili animal hd u trio gold pa i da razumem, ovako totalno *****izam.
 
Najjace kada kazu laksa programska sema,alo covece,ljudi su naucili ovu i sada treba da uce novu koja je razbacana? Mozak kabriolet.
Ne bi me cudilo da sada poskupi za 500din. Kada je bila Nova godina,isto bilo poskupljenje, a nista nije dobijeno

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Silver nema 72h uslugu , još uvek ima manji broj HD kanala i manje radio kanala i sporiji net. Šta je tu nejasno?? Neko je uzeo taj paket zbog nekih kanala, neko zbog 72h usluge, neko zbog bržeg interneta... Bilo koja jedna od tih stvari opravdava razliku u mesečnoj pretplati.

Malo je licemerno imati takve reakcije, a ne bi se bunili da vama u Gold dodaju tipa HBO i Cinemax ili tako nešto što imaju u sledećem skupljem paketu. Takve promene su poboljšanje za (naj)jeftiniji paket a oni koji su na skupljem nisu objektivno "oštećeni".
 
Da, čisto da ne dođeš u situaciju da posle nekog vremena opet imaš problem, sa tim jačim adapterom nisu imali reklamacija.
Nabavio sam isti takav samo 1A i izgleda da je problem rešen. U odnosu na stari ovaj se primetno manje greje.
Ipak ću sačekati i 1.5A verziju kao vrv trajno rešenje.
 
Silver nema 72h uslugu , još uvek ima manji broj HD kanala i manje radio kanala i sporiji net. Šta je tu nejasno?? Neko je uzeo taj paket zbog nekih kanala, neko zbog 72h usluge, neko zbog bržeg interneta... Bilo koja jedna od tih stvari opravdava razliku u mesečnoj pretplati.

Malo je licemerno imati takve reakcije, a ne bi se bunili da vama u Gold dodaju tipa HBO i Cinemax ili tako nešto što imaju u sledećem skupljem paketu. Takve promene su poboljšanje za (naj)jeftiniji paket a oni koji su na skupljem nisu objektivno "oštećeni".

Ocigledno ne citas sta pisem. Nejasno je to sto je SK paket ubacen u silver.
radio kanali.....
 
SK HD je iz HD prebačen u Start, jel treba i ja da se bunim što plaćam Gold Extra?
 
I šta sad "treba" da tebi smanje pretplatu zbog toga? Šta ti je to oduzeto?
 
Sk paket kosta 210 dinara. Meni je dosta glupo. Pre uslovljavas ako hoces sk paket, da uzmes gold,a sada,uzmes silver i sta te briga,imaces to. O tome se radi, mi koji smo ranije sklopili ugovor, u neku ruku prevareni.
 
I ja sam prevaren što sam kupio telefon a sad drugi jeftiniji ima to nešto zbog čega sam izabrao baš taj telefon :D :D

To ti je ista tvoja logika. Platio si i izabrao šta si želeo, to imaš i dalje i ćao. Uvek će biti nešto povoljnije u budućnosti za iste pare. Kad dočekaš istek UO ti menjaj... a neko drugi će da pokriva troškove toga što su dodali nešto u jeftinije pakete pa dosta njih prelazi na te niže.
Neki korisnik D3i plaća HD paket 450 din a ja ga imam za dž jer sam kasnije produžao ugovor.
Ti plaćaš manje mesečno od mene a imaš nešto brži net i imaš kanale koje ja nemam a želeo bih (npr SK 4,5,6), i šta sad?
 
Tačno teraju ljude da traže samo internet od provajdera bez kablovske i IPTV liste, pa gledaju šta hoće i plaćaju samo net.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno