Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Inace, jos jedan od nacina na koji pokusavaju da nateraju ljude da predju na EON pakete (imam Trio Gold Extra):

Kao sto je i @psaras primetio u HBO Go temi, HBO OD je na starim STBovima (PDS2100) i dalje u SDu, vrteo sam malo pre neki dan i mislim da sam nasao samo GoT koji je u HDu (par poslednjih sezona), nista vise...
 
I na EON je većina HBO OnDemand kataloga u SD rezoluciji. To što su dodavali od "naslova" zadnjih mesec i po je dostupno u HD varijanti.
 
U tome je fazon, kod mene, tj na starijim uredjajima, su i to izostavili.. tipa Cernobilj je u SDu, gledao sam preko HBO Go... Lihvari. :)
 
Meni je černobilj na hbo go castovanom na tv preko cc2 HD.. Trio gold sam.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
I ja to radim, al kad već imam u dva klika sve full zašto da ne..
Da imaju sve serije koje prstom na hbo ja bih ga regularno plaćao mesečno majke mi

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Vidim gore da nisam bio najjasniji - preko HBO OD mi je Černobilj u SD, zato sam gledao preko HBO Go.. Gde je HD. :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Aha izvinjavam se haha

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jel tu jos onaj decko sto je imao posebne ponude za SBB? Zaboravih mu nik, ako moze kontakt na PM.

Vise od 15 godina sam u SBB-u i ja dobijem ponudu da tri meseca placam odrzavanje i da ostanem na duo gold extra paketu ili samo da predjem na EON (kao cine mi uslugu, jer je kao prikljucna taksa za eon tipa 3-4 hiljade).

Daju novim korisnicima 12 meseci 2000 dinara, a ja ne mogu to da dobijem. jer sam im ostavio para i para.

Dzaba se nadas bilo cemu. Imam SBB od kada usao u Srbiju jer zivim u centru BG-a pa sam medju prvima imao kablovsku i znas sta sam maks dobio?
Da prvih 6 meseci placam staru cenu trio gold i to je to iako mi istekao udgovor.
Ja reko, ok, odo ja u Orion ili Telekom, svi su mi tu, oni mrtvi ladni, pa idite. To je to od nas. Mislim se..
 
Dobio sam odgovor mi imamo najkvalitetniju ponudu i uslugu, ostali imaju problema.

U fazonu jaki smo, zabole nas hoćeš otići posle 15 godina ili nećeš.
 
Pa i to je pošteno....e sad da li je njihova procena ok....vreme će pokazati

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Takvi su kad pretis, a kad podneses zahtev za raskid ugovora onda te zovu pa nude uslove kao novim korisnicima, samo da ostanes... Znaci ne padaju na prazne price ;)
 
Podneo sam zahtev za raskid ugovora, ništa nisam pretio i niko niti je ponudio nešto niti je zvao!
Toliko o njima...
 
Mi smo prošli utorak raskinuli. Ništa nam nisu nudili
 
Da li zovu ili ne verovatno zavisi od toga koliko im para mesečno daješ, šta je od konkurenata dostupno na toj lokaciji i naravno "kolika im je gužva".

Ali u principu z*bole ih. Za svakog što ode kod konkurencije oni ubede bar 5 postojećih korisnika da pređu na skuplji paket po "istoj ceni" , plus što kod njih prelete ljudi nezadovoljni konkurencijom (tipa Telekom korisnici koji ne mogu preko "10" Mbps da dobiju). Kad se podvuče crta sigurno nisu u minusu po pitanju ukupnih prihoda. Uvek ostaje opcija novo poskupljenje za 100 din :d
 
Tom poskupljenju se i ja nadam tako da ih oteram, posto nisam mogao da odolim ponudi BOX3 400/160 za 3900 din.
Sada imam 6 meseci po 1 dinar fore da raskinem ugovor bez penala
 
Ali u principu z*bole ih. Za svakog što ode kod konkurencije oni ubede bar 5 postojećih korisnika da pređu na skuplji paket po "istoj ceni" , plus što kod njih prelete ljudi nezadovoljni konkurencijom (tipa Telekom korisnici koji ne mogu preko "10" Mbps da dobiju).

Da nemaju gubitak pretplatnika, svakako ne bi na 4 meseca otvorili sve kanale svim korisnicima, uključujući i HBO+go+ondemand što apsolutno nikad nisu radili u tako dugom periodu i mimo onog novogodišnjeg redovnog poklon otvaranja.

https://sbb.rs/a75077/podrska/vesti...nicima-a-najavljujemo-i-dodatna-ulaganja.html
 
Poslednja izmena:
@ewfd154" Ne znam samo kome će tim postupkom uspešno da zamažu oči? I šta su to hipotetički postigli, kupili 4 meseca vremena? Ljudi koji ih menjaju pored toga što imaju dovoljno dobru alternativu valjda imaju jasne priotite (internet ili TV, broj i vrsta kanala vs "pogledaj iz početka" dostupnost i slično) i neće naprasno odlučiti da ostanu zbog toga što im SBB dao "za džabe" tipa Cinestar ili HBO panale.
 
Da nemaju gubitak pretplatnika, svakako ne bi na 4 meseca otvorili sve kanale svim korisnicima, uključujući i HBO+go+ondemand što apsolutno nikad nisu radili u tako dugom periodu i mimo onog novogodišnjeg redovnog poklon otvaranja.

https://sbb.rs/a75077/podrska/vesti...nicima-a-najavljujemo-i-dodatna-ulaganja.html

Nisu baš svi obuhvaćeni tom promocijom. Nedigitalizovani korisnici nemaju nikakvu korist od toga a plaćaju istu cenu mesečnog održavanja.
 
Ne znam samo kome će tim postupkom uspešno da zamažu oči?

Nigde nisam tvrdio da će postupak biti uspešan (to ćemo videti ako se RATEL udostoji da radi svoj posao i počne konačno da objavljuje kvartalne izveštaje o tržištu za ovu godinu), već samo da je SBB pod pritiskom konkurencije povukao taj za njih dosad vrlo atipičan potez.
 
Ne mogu da prebacujem kanale preko daljinskog od D3mini uopste ne reaguje. Jedino moze da se upali tv I da se pojaca, smanji zvuk, probao restart I dalje nista, preko rucnog prebacivanja menja kanale. Sa daljinskim od drugog minija se takodje ne moze prebacivati. Taj resiver koristim nepune 2 godine od digitalizacije u Novom Sadu , na drugom tv-u je crko posle godinu dana pa su menjali, izgleda da nije predvidjen da traje duze.Ne znam samo da li da trazim novi daljinski ili da prijavim kvar?
 
Ljudi, možda sam ja glup... kojih je to 190 kanala? Imam eon duo premium... imam ih 166... jel to neko nas laze ili sam ja glup, ako nas neko laze, jel smem da kao korisnik pustim tuzbu za lazno oglasavanje... Mislim da na Eon premiumu imam otkljucano sve, bar sto sr kanala tice gde su mi 24? [emoji23][emoji23][emoji23]
6b509fb16934531ffe5c2f6b763bbf5f.jpg
369d2d83202ea25389f751cc743382e6.jpg
ea52cf7e72fc77c6d18791bf14605f2f.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
SK 4K i Eurosport 4K nisu na listi (pogledaj kanale), a za ostalih 22 zamisli da su pink :d

Edit

Na eon pc mozes da prebrojis sve kanale ima ih preko 220...
 
Poslednja izmena:
Duo gold na EON sajtu ima 208 kanala. D3i ima 207 (fali RTL Hrvatska u odnosu na D3). I to je sa "duplikatima" (SD vs HD varijante istog kanala). OK tu fale 2 4K kanala... a šta još ti imaš? Prebroj ti to još jednom :D
 
5 puta su me prekidali, nek bude 208... :p

EDIT
Lepo pise 208 nodes u ff, ne mora da se broji... :type:
 
Poslednja izmena:
Može da se dobije dobra ponuda ako imate opciju da vas uvedu kao novog korisnika. I treba vam D2D agent. Pisao sam krajem maja ali mi post nije objavljen.
 
Jel se desava nekome da mu puca wifi na ubee modemu? Budem konektovan i onda u nekom trenutku pukne, vidim mrezu i pokusam da se konektujem, ali nece. Restart modema resava problem... Internet radi kako treba preko lana..
 
Probaj da promenis kanal za WIFI.

ja imam drugaciji problem, da mi se uredjaji iz nekog razloga kace na UNIFI umesto na moj wifi.. pa onda moram rucno da izaberem moju WIFI mrezu i onda radi sve ok ali kad izadjem iz kuce i vratim se on se u 90% slucajeva prvo nakaci na UNIFI.
Isto sa UBEE modemom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno