Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Malo si ga editovao, taman toliko da izgubi kontekst



Ovde je prica bila o uredjajima koje daju na koriscenje za odredjene pakete...

Home Gateway je čudo promenio je ceo kontekst odgovora, kako sam samo mogao tu grešku da napravim, žao mi je što će korisnici ostati uskraćeni iznenađenja od strane SBB-a, eto šta sam to uradio, izvinjavam se nije namerno, trudiću se da Home Gateway u sledećim izdanjima ubacujem češće i da ne dvosmisleno prenosim ono što je napisano, a sve u cilju detaljne informisanosti i žao mi je ako SBB menadžment odluči da na osnovnu mog citata pogrešno interpretiranog obustavi sve akcije do daljnjeg... a mislim da će posle ovoga sve odgovore povući i odmah i bez odlaganja obustaviti akcije za verne korisnike, ne dvosmisleno i u roku od 3 dana sve stornirati... hmmmmm

U narednom periodu spremamo iznenadjenja za naše verne korisnike, tako da možete očekivati nove promotivne akcije koje će doneti povoljnije uslove i mogućnosti, o čemu ćemo Vas svakako obavestiti.

Citirano ako neko nije shvatio, a ima ih :D se odnosi na tekst koji je u sredini ovog odgovora... i to je informacija koja je plasirana... toliko o tome :) za neupućene... hvala :)
 
Poslednja izmena:
Nista brzine a ?
 
Pa spremaju nam iznenadjenje od prvog, uvesce cenovnik za Catch up, podici cenu za 50-ak dinara zbog poboljsanja i unapredjenja kvaliteta usluga !
 
Ono sto su pricali da ce osnovni paket na 15/1.5 deluje jako fino, ali bojim se da je i to nedovoljno da oraspoloze njihove umorne korisnike.
 
Nemoj duls da se sekiras :D ionako ti jos malo istice ugovor sa sbbom, imaces telekom u stanu pa ti placaj 8.80mb/s za 1900 din na 2 god bez tva :)
 
ne znam da li je do mene, ali sinoc mi je up bio toliko slab da je jedva bio moguc normalan browsing.
speedtest krene, odradi ping, odradi dl a kada treba up samo stoji na connecting. Uzas.
 
kad se preskoce trenutne tehnicke smetnje, spliteri, koaksijalni kablovi i antivirusi evek se na kraju nadju cvorista. rak rana sbb-a
 
Ja sam na leru (sbb net i kablovska) od oktobra, tada je istekao 2god ugovor.. znaci isplati se sacekati jos malo, kao bice neke akcije?
 
U svakom slučaju ostalo je par dana do 01.03 vredi sačekati da vidimo šta će SBB da ponudi u toku marta meseca, što je neko rekao na forumu SBB-a "prošli put kada ste najavili akciju za verne korisnike, sačekalo nas je povećanje cena, pa Vas molim da ovaj put odložite akciju" :)
 
Sto vreme vise prolazi sve sam vise uvereniji da od povecanja brzine nece biti nista.
 
A polako ljudi bice u toku godine, gde zurite, 70% stanovnistva nema ni 10mb.
 
Vidim ja da se ovde jedino dulsrules oseca povredjenim :D ne ocajavaj druze, bice povecanja, bice :)
 
Ma ne ocajavam, vec sam se pomirio sa zlom sudbinom ...
 
Pre neki dan vidim neke kablove koji idu sa krova zgrade na krov susedne zgrade i drugi kabal koji se s krova spusta do nove bandere ispred komsijskih kuca.
Ladno i bez blama SBB sa krova moje zgrade siri krug korisnika :D
Zar nije bilo neke price da kablovi ne smeju da idu skrova na krov?
 
Pusti ljude neka sire mrezu. Bolje i tako nego nikako.
 
Pre neki dan vidim neke kablove koji idu sa krova zgrade na krov susedne zgrade i drugi kabal koji se s krova spusta do nove bandere ispred komsijskih kuca.
Ladno i bez blama SBB sa krova moje zgrade siri krug korisnika :D
Zar nije bilo neke price da kablovi ne smeju da idu skrova na krov?

Uceni da ces da ih prijavis, ako ne povecaju brzinu!!!!
 
On ih uceni, a oni mu secnu zice :p
 
Ne koristim nijednu od usluga SBB-a
:-devil-: :-devil-: :-devil-: :-devil-: :-devil-:
 
Ti si na gubitku :p
 
Eventualno ako bude nesto za 1. april :D
 
Ja mislim da će za Novu Godinu nešto da nas iznenade :p
 
Svakako da hoce. Evro ce do tada da skoci duplo, pa i cena pretplate verovatno, da nas krene u sledecoj godini :D
 
Ako nije prevara, OVDE se moze videti ponuda koja startuje 1.4.2013. :wall:
 
^ U čemu je razlika u odnosu na trenutnu ponudu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno