Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
6 meseci po ceni jeftinijeg uz obavezu od 24 meseca.
Gde piše HBO premium gratis 24 meseca?
Zašto ložiš ljude?

Prvo nisam ja piso za HBO premium gratis 24 meseca ja sam samo dao link da postoji zvanična ponuda za postojeće korisnike a ko je šta dodatno uspeo da ispregovara uto nisam ulazio a plus nisam ni pogledo da li ima još kakva pogodnost kad se uloguješ. A ponuda za postojeće zavisno sa kog duo paketa prelaziš na trio ide od 6-12 meseci po ceni postojećeg
5tCMZAu.png
 
Poslednja izmena:
Da li ima jos nekoga na podruciju Zarkova u Trgovackoj i okolini te ulice? Vec preko mesec dana mi internet ne radi kako treba, a samim tim i telefon. Svake nedelje pozovem i samo kazu da je na toj lokaciji i u okolini "kvar vec poznat i prijavljen" i da je "nalog prosledjen tehnickoj sluzbi" i tako vec preko 4 nedelje. Ne znam kakva je to intervencija koja traje mesec dana, ali znam da racun uredno stize i ako mozda samo 20% vremena imam uslugu kako treba, a ostatak ili nemam ili mi ucitava sajt po 5 minuta, download mi je nenormalno mali, ping do 1000 i upload gotovo da uopste nemam. Onda sve radi besprekorno jedno 1-2 dana i posle sve ispocetka. Takodje, ne dao bog da se odaljim vise od 2 metra od rutera, jer onda na racunaru pokazuje pun signal, ali se sajtovi otvaraju ili po nekoliko minuta ili nikad i ako onih dana kada sve radi kako treba nemam takvih problema. Cak se desava da mi internet radi dobro i odjednom je connected, no internet i onda dodje kad dodje. Kada sam se tek uselio isto nisam imao problema, ruter je doduse smece, pa sam morao da ekstendujem signal, ali od tada ni jedan problem do pre par meseci. Od tada me svako malo neko zajebava, a poslednjih mesec dana konstantno.
Kad ne pričaš ni sa kim u komšiluku :D
Pisao sam već, rešili su problem.
WiFi kod mene upravo 60/4:
http://www.speedtest.net/my-result/a/3595077804


Šta kažete na vest?
http://www.politika.rs//articles/details/397146
 
Koji su ti ruter dali? Jel to brzina na wifi paket duo gold?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

ja sam u istoj zgradi kao on, verovatno smo u slicno vreme dobili uslugu posto je zgrada nova i meni su dali onaj ubee ruter koji je tesko da se ne izrazim sta

i mene interesuje sta on koristi
 
Ja sam dobio Cisko i ne može da predje na wifi 50mbs ali pod uslovom da mu procesljas kanale i uspeš da ga nateraš na tih 50. Pa sad Ube da li je nje ili nije vidi

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ubee, na prvom je pucao wifi, pisao sam problem ovde... Skako sam im po živcima dok nisam ubo dobru verziju, ovaj radi bez greške. Imam svoj još bolji dual ruter, ali kad već nešto plaćam hoću to da dobijem ispravno, ne mogu da ne odgovaraju za opremu, oni je iznajmljuju i odgovaraju za istu.
 
To i ja kažem plac pa neka nadju kako ću da dobijem preko njihove opreme to što placam. Imam ja ruter ali ne želim 5 rutera po kući

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja sam dobio Cisko i ne može da predje na wifi 50mbs ali pod uslovom da mu procesljas kanale i uspeš da ga nateraš na tih 50. Pa sad Ube da li je nje ili nije vidi

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

ja sam toliko nezadovoljan ovim ubee sto imam, da sam mislio da trazim cisco

i onako mi je paket 60/4, a samo mi je jednom brzina bila kako treba, u glavnom ne prelazi 35 i to tik uz ruter... u drugim prostorijama necu ni da komentarisem
 
Uh ne znam ako no Ube ne radi kako treba ostavicu cisko jer su bar svi lan portovi u funkciji ,a koristim ih sve

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 

Politika se bas ostrvila na SBB. Nedavno su objavili intervju sa onim izlapelim cicom Crnobrnjom koji pljuje SBB jer navodno kriju tacan broj pretplatnika. Onda je poceo da trabunja kako oni mogu jednim pritiskom na dugme da lise narod informacija o recimo nekoj prirodnoj katastrofi :wall: i slicne gluposti. Naravno, niko nikad nije spomenuo da je pogani Telekom namerno ometao signal mobilnih telefona za vreme poplava samo da bi izazvali opstu paniku.

A objavljuju iskljucivo komentare u kojima se pljuje SBB. Neko mrtav 'ladan napise da na filmskim kanalima iz SBB ponude pustaju filmove gde "krv lipti na sve strane i zene nazivaju k*rvama" (mozes misliti), a rezimski Pink pune dve godine emituje seriju gde su devojcicu od 13-14 godina udali na silu za nekog manijaka koji je silovao, pa je zatrudnela i nisu joj dali da abortira, posle je pobegla i smucala kojekuda se sa tim nezeljenim detetom, pa su je nasli i vratili, a bolesni muz je opet pokusao da je siluje sve uz odobrenje i bodrenje svoje porodice, narocito babe koja je bila kao neki matrijarh. Ako to nije bolescura nad bolescurama ja onda ne znam sta jeste.

Politiku ne treba staviti ni ispod peska za macu/kucu jer zivotinjski izmet zasluzuje bolji tretman, a kamoli citati njihove nebuloze.

http://www.politika.rs/scc/clanak/396499/Broj-pretplatnika-SBB-a-ne-moze-da-bude-poslovna-tajna
 
Kada ubodete Ubee, onda radi, nisam pored, 2-3m od mene, 60/4 paket:
bb78ff5c50365d541e3b16823e289de6.jpg
 
U mom slučaju, wifi preko Ubee-a se kreće od 10Mb (najčešće) do 35Mb (retko), sve na 2,4GHz. Čak Ii kad stavim laptop ili telefon na 100 cm. Kanale menjam, ali varira sve tokom dana...

NAJVEĆI problem mi je to što mi prekida EON, izgleda samo zbog toga, to je mučno gledati....a nemam drugo tehničko rešenje....

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk
 
Zar je moguce da se ovo desava u 2018. godni: http://forum.sbb.rs/viewtopic.php?f=94&t=24309#p261573 ? I na mestima gde je SBB infrastruktura odlicna ovo moze drasticno da degradira kvalitet Internet usluge. Izgleda da NAT-ovani korisnici imaju spoljne IP adrese koje koristi i Unifi (87.116.X.X) i da je dobar deo tih IP adresa dospeo na crnu listu.
 
Haha, tražena tema ne postoji a ako tema ne postoji, ne postoji ni problem :)
 
Da li neko koristi fixni telefon dobijen od sbb-a vtech? Da li pored vremena na displeju se ispisuje i datum?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Da li neko koristi fixni telefon dobijen od sbb-a vtech? Da li pored vremena na displeju se ispisuje i datum?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Mislim da ne može evo upravo gledam. Imaš u HS Display da biraš Time ili Handset Name.

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk
 
Ja sam dobio UBEE i bio je aktiviran i 2.4 i 5g wifi ali su obe mreze nosile isto ime i svi uredjaji su se kacili na 2.4. Danas sam po prvi put usao u podesavanja rutera, izmenio imena i povezao se na 5g. Na telefonu mi izvlaci tacno 70down i 4up (imam 60/4 + 10 zbog superseta)dok je pre bilo negde oko 60. Dakle, malo bolje. Generalno sam zadovoljan, pre sam imao bas mnogo problema sa Telekomom. Cujem da SBB negde radi bas dobro, a negde radi bas lose. Nadam se da ce kod mene ostati ovako kako je sad.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je problem do interferencija, neka pokusa sa drugim kanalom na wifi. Ja licno na 5ghz nemam problema, ali 2,4ghz ne koristim.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Ubee 32c preko lana 97.3 , wifi na 5ghz 96.5 a na 2.4ghz 45-50. Paket 100/6

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Na Cisko kada stavim moj Netgear wnr 3500 dobijem 58/4 i to je to. Rezime ruteri su im krševi teški. Možeš menjati kanale neće preći 45-50

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Najveci krs je vtech telefon koji nema tonsko biranje. Pritom kad nazoves sbb na 1900 traze ti da pritisnes tonski broj koji trazis. Koji *****i.
 
U 21. veku neko daje telefon sa pulsnim biranjem? Sumnjam... jesi li 100% siguran?


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
mozda ne radi zbog codeca. lossy codeci mogu imati problem sa dtmf.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno