Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@ bbK1ng, Zarkusi, Nomad89 a i ostali

Ako vam nije problem, napišite samo koja poslovnica i u kojem gradu.
Koliko sam razumeo čitajući, jedne insistiraju na otkaznom roku 30 dana i tek onda vraćanje opreme, dok kod drugih može odmah raskid i doneseš opremu.
Inače imam Total trio extra paket, znači resiver, adsl modem i bežični telefon koji nisam ni tražio i ne koristim, kad sam telefonom zvao da se raspitam, rekli su mi da od opreme treba da vratim Total tv resiver i Adsl modem sa napajanjem, ALI BEZ KABLOVA, i bez sat. antene, jer im je verovatno trošak da šalju montere da skidaju polovne antene.
Telefon mi nije spominjala da treba da vratim, ali ću ga poneti kao i kablove za svaki slučaj, prvo što mi ne treba, drugo najbliže 2 poslovnice u Beogradu i druga u Valjevu su mi na 50 km u jednom pravcu, a nešto nisam raspoložen za vozanje ovih dana.....
Poslovnica na Vidikovcu, odneo uredjaje i momentalno potpisao raskid ugovora. U ovom slucaju nema otkaznog roka nego sve se odmah zavrsava.
 
Znam da cu glupo zvucati ali gde su novr cene i kada poskupljuju?
 
Ima na njihovom sajtu, a azurirali su cak i info kanal. Nova cena od 01.02.
 
Na potvrdi o vracenoj opremi koju su mi izdali stoji samo modem i D3. Iako sam im vratio apsolutni sve od kablova, konektora, splitera, adaptera do daljinskog. Jednostavno je nista nije zanimalo sem ta dva uredjaja.

Moraju se vratiti eon box, modem, njihovi strujni kablovi sa adapterima i daljinski upravljač. Ne moraju spliteri, lan kablovi.
 
Je l' dobio neko od novih korisnika za ugovornu obavezu od 24 meseca, prvih 18 meseci free? Meni su danas ponudili prvih 12 meseci besplatno za bilo koji paket sa sajta, sto je svakako dobra ponuda i verovatno cu je prihvatiti, samo da se ratosiljam MTS-a.
 
Da dodam samo, što se vraćanja tiče, kod total tv resivera, DVA puta mi je napomenula da mora da se sa njim vrati i kartica koja je u njemu, ali verujem da niko to i ne dira
 
Je l' dobio neko od novih korisnika za ugovornu obavezu od 24 meseca, prvih 18 meseci free? Meni su danas ponudili prvih 12 meseci besplatno za bilo koji paket sa sajta, sto je svakako dobra ponuda i verovatno cu je prihvatiti, samo da se ratosiljam MTS-a.
To je odlicna ponuda, forsiraj i za preko 12, mnogo ljudi odlazi, mozda i uspes.
 
Ja odustajem od raskida iako mi je odobren. Na mojoj adresi pored SBB mogu da biram ili MTS bakar sa nekom skromnom brzinom interneta ili ExeNet opriku koja je dobra ali je sve ostalo katastrofa. I jedno i drugo bi meni bilo velika degradacija u odnosu na SBB i veliki uticaj na konfor na koji sam navikao.
 
Ja odustajem od raskida iako mi je odobren. Na mojoj adresi pored SBB mogu da biram ili MTS bakar sa nekom skromnom brzinom interneta ili ExeNet opriku koja je dobra ali je sve ostalo katastrofa. I jedno i drugo bi meni bilo velika degradacija u odnosu na SBB i veliki uticaj na konfor na koji sam navikao.
Ja sam vec raskinuo i uzeo Yettel optiku razlika u net-u Nebo i zemlja. E sad sto se tice kanala tu je EON mnogo bolji ali meni ne znaci nesto zato sto retko kad i gledam TV.
 
Uzeo bih i ja yettel al nema
 
Ja sam vec raskinuo i uzeo Yettel optiku razlika u net-u Nebo i zemlja. E sad sto se tice kanala tu je EON mnogo bolji ali meni ne znaci nesto zato sto retko kad i gledam TV.
Televizija im je katastrofa, klasicno uvaljivanje nedovrsenog proizvoda
Šta od kablova ulazi u stan kad ubacuju optiku?
Pa samo opticki kabl do modema, e od modema lan kabli do stb-a za telekom (posto je to iptv) ili nista vise, koristis wi-fi za povezivanje stb-a kod recimo Yettel-a (ott tv)
 
Nema. MTS ne koristi ExeNet infrastrukturu iako je indirektni vlasnik. Zato nema ni yettel.
 
sve je bolje od yettela😂
tv uzhas
android app nema
net je natovan
kad nesto crkne cekas da oni cimaju mts
 
Ja odustajem od raskida iako mi je odobren. Na mojoj adresi pored SBB mogu da biram ili MTS bakar sa nekom skromnom brzinom interneta ili ExeNet opriku koja je dobra ali je sve ostalo katastrofa. I jedno i drugo bi meni bilo velika degradacija u odnosu na SBB i veliki uticaj na konfor na koji sam navikao.
Uzmes exe optiku ako imaju samo net. Od sbb-a kao novi korisnik uzmes sa popustom Eon van mreze sa sdmc boxom ako ti je potreban i dobijas jos jednu smart tv aplikaciju pride. Plus obicne app koje ce ti raditi na bilo kom net-u.
 
Ako uzmem samo net daju mi samo 3m gratis. SBB mi neće dati ni jednu povoljnost na istoj adresi ako raskinem zbog posupljenja. (raspitao sam se)
 
Ako uzmem samo net daju mi samo 3m gratis. SBB mi neće dati ni jednu povoljnost na istoj adresi ako raskinem zbog posupljenja. (raspitao sam se)


Kad već nemaš izbora. Raskineš na mesec dana pa preko akvizitera posle ponovo sklopiš ugovor ali sa 12 meseci po 1 din. Prvo ga pozovi i proveri pa onda raskidaj ako ima 12 meseci po dinar.


945A0F34-70F4-4910-B93B-9FA642BD3718 (1).jpeg
sve je bolje od yettela😂
tv uzhas
android app nema
net je natovan
kad nesto crkne cekas da oni cimaju mts

"Uzmi javnu adresu, jeste da se placa ali vredi. I da platis dve godine javnu adresu opet te internet izadje jeftinije nego kod mts-a ili sbb-a." - 480 din mesečno je IP i plus 2000 dinara za 300/150 i dva uređaja za TV... to je ukupno 2500 dinara mesečno (ako već imaš postpaid broj kod njih...ako nemaš, brzina je duplo niža i malo je skuplje).

img_20230114_212529-jpg.371526
 
Poslednja izmena:
Produzih malopre ugovor sa SBBom za drugi stan, (istekla UO) pre godinu dana. Nisam hteo da se cimam sa otkazivanjem pa novi korisnik, uglavnom nudili su vise kanala-brzi net po istoj ceni, to sam rekao da mi ne treba, teta preko telefona ponudila 5m za 1 din i to mi je ok. Stvarno nikakvih problema sa njima za tri godine.
 
I ja danas produzio jer MTS nema kod mene optiku, a centar grada :/ tako da sam ostao na premium paketu, placam kao full i donece mi novi fiksni.
Nudjeno mi je i 6 meseci po 1 dinar, pa posle placam punu cenu premium paketa ali sam to odbio.
 
I ja danas produzio jer MTS nema kod mene optiku, a centar grada :/ tako da sam ostao na premium paketu, placam kao full i donece mi novi fiksni.
Nudjeno mi je i 6 meseci po 1 dinar, pa posle placam punu cenu premium paketa ali sam to odbio.
Oprosti sto upadam, ali zar nije bolje uzeti premium 18*5000=90000 od 24*4000=96000?
 
da PONOVIM, ovo nije tema o drugim provajderima i kojeg provajdera izabrati
 
Jel su ovo skinuli SK HD kanal iz osnovne ponude? Do pre neki dan radio...sad pokriven....zaključan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno