Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U podešavanjima za uzrast staviš na "Dozvoli sve" se zove opcija ako se ne varam a zatim blokiraj ses kanale i promeni PIN.

Na taj način nećeš slučajno otvoriti te kanale a za Video klub ne brini, "taj" paket je uvek pod PIN-om. Bitno je da si se rešio PIN-a sa spomenutih kanala (HBO, Cinestar).

Izgleda da radi, ali delimicno. Na TV box-u radi ali u EON-u (browser) ne, za iste kanale (recimo trenutno pink action) na TV-u ne trazi PIN, a na kompu trazi.
Dobro, barem sam jedan deo resio. Hvala na savetu.

Ima i drugih bagova kad se gleda preko browser-a,
recimo ne pamti odabrani profil kad se jednom ulogujem, svaki sledeci put moram da ponovim proceduru,
onda upozorenje za PIN je na makedonskom,
ne pamti tamni interfejs, uvek vraca na svetli...itd
 
Obriši kolačiće pa ponovo podesi browser.

Sent from my LEX720 using Tapatalk
 
Win beta aplikacija je praktično ispeglana, svakako bolja opcija od gledanja preko browsera

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Win beta aplikacija je praktično ispeglana, svakako bolja opcija od gledanja preko browsera

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Da li su rešili problem kada npr. slušaš radio i minimiziraš aplikaciju da ne isključi zvuk ?

Sent from my LEX720 using Tapatalk
 
Obrisao kes, ponovo podesio EON, isto se desava. Izgleda da nisu odradili poso kao sto treba.
U principu i nije nesto mnogo bitno, ali bi trebali da srede ove sitnice.
 
Како ћу откачити СББ чим ми уговор истекне.
Сем НФЛ и Еуролиге у кошарци,све што гледам од споета отишло на Арену.
WiFi Рутер што су ми дали морам да често ресетујем.
Постали су благи ужас,једва чекам да их се решим.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Како ћу откачити СББ чим ми уговор истекне.
Сем НФЛ и Еуролиге у кошарци,све што гледам од споета отишло на Арену.

Primera poslednjih godina i nije nikakva. U rangu je kalca. :( Mnogo su bolji francuzi i nemci.

Na SBB je ostala Premier liga, F1, mnogo zanimljiviji MotoGP, tenis, NFL...ima li nesto osim toga zanimljivo? Cini mi se da nema. SBB polako ali sigurno gubi trku.
 
Kako za koga. Meni je Evroliga, tenis, F1 i Premier liga bitnija od svega ostalog.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Вероватно потрошили све паре на репрезентативни фудбал. Ја пратим од фудбала енглезе и немце. Тако за сада ми ово не смета превише. Једино ако изгубе Евролигу и Еврокуп онда ћу вероватно прећи код ових других
 
Како ћу откачити СББ чим ми уговор истекне.
Сем НФЛ и Еуролиге у кошарци,све што гледам од споета отишло на Арену.
WiFi Рутер што су ми дали морам да често ресетујем.
Постали су благи ужас,једва чекам да их се решим.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Strašno!! Who cares ?
 
Primera poslednjih godina i nije nikakva. U rangu je kalca. :( Mnogo su bolji francuzi i nemci.

Na SBB je ostala Premier liga, F1, mnogo zanimljiviji MotoGP, tenis, NFL...ima li nesto osim toga zanimljivo? Cini mi se da nema. SBB polako ali sigurno gubi trku.
Primera je poslednjih godina postala dosadna. Osim el classico i mečeva sa atletiko madridom, ostalo je prilično dosadan fudbal.
Premier liga (a do pre neku godinu sam govorio obrnuto) je sad zanimljivija znatno od primere.
Meni nedostaje serie a jer sam uvek voleo da gledam ita fudbal ali su oni bas u kanalu i poslednjih godina nisam se trudio da nađem ni strim nekog većeg derbija.
NFL, F1 I motogp su nekako ono što me interesuje u poslednje vreme (mada F1 kalira već deceniju sto se tice zanimljivosti).
Basket ne pratim ima preko deset godina, tenis povremeno.
Dakle, sve je stvar i interesovanja i para. Mene nervira sbb sa cenovnom politikom. Drugi razlog da razmišljam o odlasku nemam.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
"Dakle, sve je stvar i interesovanja i para. Mene nervira sbb sa cenovnom politikom. Drugi razlog da razmišljam o odlasku nemam. "
Ista priča i kod mene. Pad u kvalitetu sadržaja a cene se drže ili idu na gore.
 
Da li su rešili problem kada npr. slušaš radio i minimiziraš aplikaciju da ne isključi zvuk ?

Sent from my LEX720 using Tapatalk
Nisu, sad sam probao. Možda je fičr :)

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Kao sto je Milisav gore naveo...to su individualne ponude.
Verovatno sve zavisi od lokacije. Ujak je iz Kragujevca, pa ako ti nisi sumnjam da bi ti taj agent mts-a pomogao. Ali ako zelis saznacu broj pa cu ti pustiti na pm.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Kakva slučajnost, pa i ja sam iz KG a...
 
Da vidim sa njim koji je br tog agenta pa ti pustim na pm.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
posle jedno 15-ak dana od kada sam poslednji put gledao seriju na EON Box-u sinoc resio da nastavim da gledam (Gray Anatomy) kada ono NEMA je NIGDE !!! Nalazila se u ABC Studio ja reko da je nisu premestili idem u search kad nema nigde... Zovem ja call centar i pitam sta kako kada mrtvi ladni kazu istekao ima je ugovor na to i jos njih i moralo je da bude skinuto sa njihovog servera(nisu produzili), ja reko hocete li vracati, oni pa to su stare stvari necemo vracati... Na pitanje sta sad?? oni NISTA i spuste slusalicu !!!

Da li smeju da menjaju tako sta imamo od serija/filmova ili ne? Ne znam da li je to jos neko primetio?

Paket Eon Premium ako je bitno
 
Poslednja izmena:
Da li smeju da menjaju tako sta imamo od serija/filmova ili ne? Ne znam da li je to jos neko primetio?

Naravno, ugovor kada istekne, doviđenja :)

Mene više nervira što ne otkupe sve sezone neke serije, npr. Hawaii 5-0 ide prva, druga, treća, pa tipa šesta sezona; NCIS: LA isto nešto krenuli od pola, itd...
 
Normalno je da se katalog menja tokom vremena - i menja se u oba smera. Nešto se dodaje, nešto se uklanja.
Isto tako funkcionišu i svi drugi servisi, kao i obična TV, pa zašto ne bi i Video klub?
Najgora stvar bi bila da se ugovorom definiše sadržaj Video kluba. Potpišeš ugovor, sutra se pojavi neki novi film, a ti nemaš prava da ga pogledaš, jer "nije u ugovoru"...
Pozdrav
 
Primera je poslednjih godina postala dosadna. Osim el classico i mečeva sa atletiko madridom, ostalo je prilično dosadan fudbal.
Premier liga (a do pre neku godinu sam govorio obrnuto) je sad zanimljivija znatno od primere.
Meni nedostaje serie a jer sam uvek voleo da gledam ita fudbal ali su oni bas u kanalu i poslednjih godina nisam se trudio da nađem ni strim nekog većeg derbija.
NFL, F1 I motogp su nekako ono što me interesuje u poslednje vreme (mada F1 kalira već deceniju sto se tice zanimljivosti).
Basket ne pratim ima preko deset godina, tenis povremeno.
Dakle, sve je stvar i interesovanja i para. Mene nervira sbb sa cenovnom politikom. Drugi razlog da razmišljam o odlasku nemam.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Ala ti nalupeta gluposti tebra ..
Liverpul ima koliko, ..jedno 20 bodova prednosti? bas NEIZVESNA liga sta reci! :D
a u La Ligi koja je ove sezone fantasticna, pogledaj samo 2 boda dele Barsu i Real u borbi za titulu,
a odma ispod njih je odlicna i zanimljiva borba ko ce u ligu sampiona izmedju sevilje atletika pa cak i valensije..
a tu su prisutni takodje i vrebaju iz drugog plana i odlicni getafe i sosijedad.. getafe cak prosao dalje u ligi evrope i ceka dvomec sa interom..ne bi me cudilo i da ih prodju .
a pogledaj prenaduvane engleze u LS - i Chelsea, izlomio ih Bajern, dok je Atletiko POBEDIO buduceg prvaka Engleske lige - Liverpul... i to u oba meca je atletiko zasluzeno pobedio i prosao dalje !
Real ce preokrenuti protiv Sitija u avgustu i proci dalje , videces. :D
 
Imam strpljenja<5min da slušam naše "komentatore".
Upropaste mi svaku utakmicu koju gledam, po nekom nepisanom pravilu.

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
 
Ala ti nalupeta gluposti tebra ..
Liverpul ima koliko, ..jedno 20 bodova prednosti? bas NEIZVESNA liga sta reci! :D
a u La Ligi koja je ove sezone fantasticna, pogledaj samo 2 boda dele Barsu i Real u borbi za titulu,
a odma ispod njih je odlicna i zanimljiva borba ko ce u ligu sampiona izmedju sevilje atletika pa cak i valensije..
a tu su prisutni takodje i vrebaju iz drugog plana i odlicni getafe i sosijedad.. getafe cak prosao dalje u ligi evrope i ceka dvomec sa interom..ne bi me cudilo i da ih prodju .
a pogledaj prenaduvane engleze u LS - i Chelsea, izlomio ih Bajern, dok je Atletiko POBEDIO buduceg prvaka Engleske lige - Liverpul... i to u oba meca je atletiko zasluzeno pobedio i prosao dalje !
Real ce preokrenuti protiv Sitija u avgustu i proci dalje , videces. :D
Eto imaju 20 bodova više i sad su utakmice nezanimljive? Ali je zato zanimljivo kako Atletiko bije Osasunu?
U eng imaš u svakom kolu zanimljivu utakmicu velikih klubova. U esp imaš dva velika kluba...
I ne, to što su ove godine poispadali od spanaca ne znači da je eng liga nezanimljiva.
Ili misliš da je bila zanimljiva kad su uzeli LŠ pre godinu dana?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Gledajte Prvu Norvešku ligu na ES tamo bar ima publike.

Sent from my LEX720 using Tapatalk
 
Posto ne moze edit

Popravili su samo jos MTV Rocks ne radi sa Cam-om, verovatno ce i to uskoro.
 
Kolege,
da li eon blutut dalhinski radi na drugim modelima resivera koji imaju opciju uparivanja blutut uredjaja?
Konkretno me zanima za amazon firestik gen 2?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Mihajlosd i Milisave, pisao sam vam PP, u vezi br tel agenta, ne odgovarate...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno