Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

Kada odes u goste ne koristis nista nego predjes na "stvar" :D Nisi valjda otisao da pijes kafu :d
 
koliko se secam dok sam pre koristio drugarov nalog za d3go, kad nisam na sbb mrezi, neki kanali nisu dostupni. da li neko moze da napise listu kanala koji su dostupni za gledanje preko d3go van sbb mreze, npr na telekomovom internetu?
 
Ни то није конкретно одређено, знам да ми је на мтс мобилној пуштао спорт клуб али на мтс адсл-у није. А оно најчудније, мобилни је на мтс и ради спорт клуб, онда поделим тај интернет, накачим лаптоп на мобилни ... и каже да спорт клуб не може преко те мреже.
 
koliko se secam dok sam pre koristio drugarov nalog za d3go, kad nisam na sbb mrezi, neki kanali nisu dostupni. da li neko moze da napise listu kanala koji su dostupni za gledanje preko d3go van sbb mreze, npr na telekomovom internetu?

Pa sve najbolje neće raditi, sportklub, fox...
 
Poslednja izmena:
hmmm... ponadao sam se bar za fox jer ga nema kod telekoma..sport mi nije bitan. ali ocigledno da ga bas zato i ne pustaju. uzecu ovih dana od drugara username pa cu probati. ne placa mi se jos jedna pretplata pa sam mislio da sa mts tv go i d3 go kombinacijom gledam kanale na kompu koji ce uskoro biti prikacen na tv.
 
Ни то није конкретно одређено, знам да ми је на мтс мобилној пуштао спорт клуб али на мтс адсл-у није. А оно најчудније, мобилни је на мтс и ради спорт клуб, онда поделим тај интернет, накачим лаптоп на мобилни ... и каже да спорт клуб не може преко те мреже.

Podeli net sa jednog mobilnog i nakači drugi mobilni ili tablet na taj WiFi signal i opet nećeš moći da gledaš SportKlub :D Na mobilnim restrikcija nema veze sa IP adresom već da li je tip konekcije WiFi ili not WiFi... za komp proverava IP adresu.
 
Šta se sad dešava sa aplikacijom, nakon update, ne možeš ništa pokrenuti.
Kakvi ******i majko mila.
To se već dešavalo sa nekim ranijim updateovima.
 
kod mene radi - samsung homesync preko telekoma. izgleda da su "popravili" hd kanale. visoka rezolucija, doduse mogu da se broje frejmovi.
 
sa update ovaj zadnji na tesla L7 3g konacno rade kanali sa normalnim bitrate jer pre su sa zadnjom verizijom isli do 720kb i dalje ni da bekne sada radi ok hd 1.4 a sd 2.5 bolje nego ranije tako da sasvim lepo moze da se gleda
 
Moze mi neko pokloniti jedan SBB D3 Go nalog? Necu ga mnogo koristiti, uglavnom samo vikendom. HVala
 
SBB, 03.03.2016.
Nova, unapređena verzija D3 GO aplikacije za Android uređaje je od danas dostupna na Google Play Store-u.
Korisnici sa starom aplikacijom će pri logovanju biti redirektovani na Google Play Store, kako bi preuzeli najnoviju verziju.


Kakvi su utisci?
Zasto teraju korisnike da preuzmu novu verziju aplikacije?
 
Poslednja izmena:
Zato što su uvek terali? Zadnjih ko zna koliko verzija kad se pojavi novija verzija kad staruješ staru ti izbaci obaveštenje da postoji i batali startovanje... I onda ko hoće da koristi staru mora da čačka manifest Android aplikacije i prepravi brojku verzije da bude ista kao nova ;) Ja tako koristim D3Go v3.4.1 (pošto imam Xposed framework instaliran nove ne rade) koju sad opet treba prepravljati :(
 
Da li će, sad pošto su partneri, moći ovi kanali da se gledaju sa telenor IP adrese, pravo je pitanje...
 
@laksativ: Zar već ne mogu?? Ne znam jedino za HD kanale (verzije Fox-a, SportKlub-a i ostalog) ali SD verzije (svega što ne radi sa ADSL-a npr)meni rade na Android aplikaciji sa Telenor 3G netom. Osim ako si ti mislio na gledanje tih kanala na kompu/browseru (gde naravno ti isti kanali ne rade) ? Ili si mislio na to da ako gledaš D3Go sa Telenor neta neće da ti računaju potrošnju megabajta? :d:d
 
Poslednja izmena:
na jednom racunaru gde je vec instaliran plugin za mts tv go, nema nacina da se gleda i d3 go? nesto sam citao u vezi toga...
 
Nema jednostavnog ali ima načina. Meni je najlakše bilo da instaliram MTS verziju Verimatrix plugina u okviru druge Windows intalacije koju "furam" virtualno unutar VMware koju sam svakako već imao i koristio za svašta drugo, i radi (tako gledam ArenaSport jednom u sto godina košarku, pošto me fudbal apsolutno ne zanima :D ). Pošto sad SBB dozvoljava samo jednu zamenu uređaja mesečno nisam hteo da se zezam sa testiranjima nekih drugih varijanti (tipa da li je možda dovoljno samo napraviti još jednog Windows user-a na postojećoj Windows instalaciji i za tog drugog instalirati plugin, ili da li možda Sandboxie može da se iskoristi da se izoluje browser i plugin na jednoj Windows instalaciji i jednom user-u) da ne bi bilo na kraju da moram da čekam mesec dana da mogu ponovo da registrujem komp zza D3Go koji koristim 158x češće nego buđavi MTS TV Go.

Sigurno bi radila i normalna "dual boot" varijanta, 2 Windows instalacije na isti hard/komp... ali meni je virtualna varijanta bila zgodnija za Windows #2.
 
@laksativ: Zar već ne mogu?? Ne znam jedino za HD kanale (verzije Fox-a, SportKlub-a i ostalog) ali SD verzije (svega što ne radi sa ADSL-a npr)meni rade na Android aplikaciji sa Telenor 3G netom. Osim ako si ti mislio na gledanje tih kanala na kompu/browseru (gde naravno ti isti kanali ne rade) ? Ili si mislio na to da ako gledaš D3Go sa Telenor neta neće da ti računaju potrošnju megabajta? :d:d
Mislio sam na sportklub, fox i sl. koji su sada rezervisani samo za sbb IP. Ovo ostalo skoro da i ne gledam od programa. Bilo dobro da daju mogućnost gledanja ovih kanala, bar sa telenor IP. Razlog vise da ljudi uzimaju Telenor internet. To bi onda bio pravi d3go
 
I da mislio sam na lap-top. Ne znam za telefon posto ni ne mogu da ga koristim jer mi je rutovan a i ne volim da gledam sport na malom ekranu
 
Stigla nova 'unapredjena' verzija ove nazovi aplikacije :d
Kakvi indijanci zivoteeeee.
Remove ide odmah :crash:
 
I da mislio sam na lap-top. Ne znam za telefon posto ni ne mogu da ga koristim jer mi je rutovan a i ne volim da gledam sport na malom ekranu

Na laptopu neće da može (a i ne bi se previše nagledao D3Go sa Telenor internetom), na mobilnom rade kad koristiš Telenor net direktno kroz SIM karticu (ako share-uješ 3G net sa jednog mobilnog ili sa MiFi-a pomoću WiFi hotspot na drugi mobilni onda ne radi ti kanali xD zato što ti taj drugi uređaj koristi WiFi signal; programirali idi*ti :D ).

Meni je mobilni root-ovan a ima i Xposed framework a koristim D3Go v3.4.1 (prepravljenu da se vodi kao v4.8.8.1.15 da ne prikazuje obaveštenje da postoji novija verzija) i radi. Android 5.1. To je poslednja verzija aplikacije koja ne proverava pristustvo Xposed framework-a, nijedna novija mi ne radi. A beše već 2 ili 3 verzije Android aplikacije kako su dozvolili gledanje nekih/većine kanala (valjda Fox ne rade, nemam pojma pošto nove ne mogu da probam zbog Xposed) na root-ovanim uređajima?
 
Poslednja izmena:
Imam telenor usb stick i zadovoljan sam brzinom. Mislio sam preko njega da gledam ako puste ove programe preko telenor IP
 
Do sada kada sam puštao preko telenor usb sticka na lap-topu davali su samo standardne programe, bez sport kluba, fox i sl. Telenor ima dobar 3g internet, barem na ovim lokacijama gde ja koristim kad nisam kući.
 
Nije baš samo Fox-ovi i SportKlub-ovi, ne može da se gleda blizu 30 kanala (Discovery, Animal Planet, skoro svi filmski...).
I na to ljudi misle kad kažu ne može to tako, na kompu sa bilo kojim ne-SBB netom ne možeš da gledaš taj set kanala. RTS i Happy možeš da gledaš do besvesti i iz Grčke :D
A isti ti kanali na tom istom Telenor 3G netu mogu da se gledaju na mobilnom.
 
Ma mobilni me ne zanima druze (gadno mi je da gledam bilo sta na 5-6 inča duze od 5 minuta) . Kazem ti da bi bilo fino da, sad kada saradjuju, da daju i ove ostale kanale da mogu da se gledaju sa telenor IP adrese i gde god imas telenor imas i sport klub i fox - i ove ostale sto ne mozes a sto si nabrojao (slazem se sa tobom da ih ima jos agore sam dao primer samo onih kanala koje uglavnom gledam kao posebnost operatera sbb)
 
I rts ne mozes da gledas sa strane IP kada prenose nesto (lŠ i sl.)
 
Stvarno su p..... Sto to jednom ne skinu tu zabranu. Nije u redu stvarno. Daj bre da gledamo normalno ako vec koristimo usluge.
 
Da li se neko u proteklim danima susreo sa problemom korišćenja D3Go na Win PC/IE? Browser učita d3go.tv stranicu, ali nakon izbora kanala i programa za gledanje plejer ne reaguje, ekran ostaje crn.

Vidim da je o tome bilo reči na sbb forumu, ali bez rezultata. @Danilo Pantelić je to svojevremeno pomenuo, ali je kod njega priča otišla u smeru konflikta sa mts aplikacijom, koju ja nisam instalirao. Chrome nije zvanično podržan, Mozzila ima problem sa viewright-om, kod Opere mi izbacuje info da taj browser nije opcija za gledanje... U principu, najviše bi mi odgovarao IE, ali očito postoji neki problem.
 
Nazad
Vrh Dno