Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

Pozdrav za sve! citam o tom sbb i mnogo mi se svidjaju ti kanali a posto sam cuo da se to moze gledati na 3 kompjutera od prijatelja koji ima log ali nije korisnik sbb da li bi mi neko dao log a ja bi mu doplatio ili bi mu dao nastavak za net tv koji ima preko 160 kanala ali su mi u d3go mnogo zanimljiviji kanali nego u net tv u kom ima preko 20 pinkovih kanala koje ja ne gledam ko je zainteresovan moze na pp.

Treba da navedes da ukoliko se deli net tv na dvoje ljudi, dolazice do prekida na svakih 30 sekundi :)
 
Ja net tv ne gledam tako da nece seckati uopste a nije problem da doplatim za logovanje sbb.

Evo ovde je spisak svih kanala koje imaju a bice od 1.maja jos pinkovih koga zanima,ne znam da li krsim pravila foruma sa postavljanjem linka sa sajta pastebin http://pastebin.com/yFzBBTi7
 
Poslednja izmena:
Proradilo ***** za windows 8 konacno sa novom verzijom plugina.
 
Ohhhhhhhhhhhoooooo.....gomila kanala novih na d3go sa sve HD....navali narode ,sta se kome svidja,o utiscima kasnije....:happy:....bravo za SBB...
 
SD kanali na D3 GO ~2800 kbit/s
HD kanali na D3 GO ~3500 kbit/s

Nema veze sa HD ali bar su prosirili listu kanala.
 
Normalno da nema veze sa HD, ali SD kvalitet je pristojan jako.
 
Da li je plugin nov i za sedmicu. I jesu li bar malo smanjili vremenski raspon od trenutka kad se prabaci na neki kanal do trenutka kad taj kanal bude u potpunosti oštar tj kad uzme protok koji je Falcon naveo?
 
Zasto ne nude D3 GO i nama koji imamo samo kablovsku televiziju kod SBB-a, zasto moram imati i internet kod njih?
Kad i tako omogucavaju koriscenje D3 GO usluge i preko drugih provajdera interneta, sto znaci da signal ide i van njihove mreze...
 
Iz istog razloga iz kog nemožeš da imaš Internet a da neplaćaš i televiziju
I sve u stilu:
-Ali ja negledam TV
-I dalje vi nemorate da gledate TV, uživajte
- Jedina je razlika što ćete nema godišnje platiti više od 100 evra što negledate TV
 
Da samo sto televizija preko koaksijalnog kabla za mene nema alternativu po kvaliteti, a dok za internet ima mnogo alternativa boljih od koaksijalnog kabla...
 
Da li je moguće instalirati SBB D3 Go aplikaciju na Apple TV?
 
Dzabe HD kanali kad ne mogu da ih gledam...
 
Meni proradila većina ovih naših standardnih kanala van SBB mreže, Android tablet je u pitanju.
 
Dobio sam d3go i na sedmici radi super a na xp pokazuje gresku 8 :smoke: Došlo je do greške, kod=8.
Funkcija trenutno nije dostupna.
 
Poslednja izmena:
A, hebem li ga, sve što sam pokušao od prvih 10-15 kanala na listi je radilo.
 
Jesam li ja jedini ili je kod svih, krene slika ok i onda posle par sekundi seckanje.. internet veza ok, tablet Galaxy tab 10.1 nije neka masinerija, ali je prosto nemoguce da je do njega.. Dakle, usled cega dolazi do ovog seckanja i hoce li ikad to srediti??
 
i meni to na tabu stalno radi, oduvek. nekako sam prihvatio da to ide jedno sa drugim. tf300.
 
Jesam li ja jedini ili je kod svih, krene slika ok i onda posle par sekundi seckanje.. internet veza ok, tablet Galaxy tab 10.1 nije neka masinerija, ali je prosto nemoguce da je do njega.. Dakle, usled cega dolazi do ovog seckanja i hoce li ikad to srediti??

Bas na doticnom mi je sve super radilo, vise ga nemam tako da ne mogu da proverim.

Probaj drugu internet vezu, to mi jedino pada napamet jer znam da mije radilo i sa stock romom i sa cm10.1
 
Meni je sa slikom sve u redu,ali kad dodje do onog prelaza na dobru sliku zvuk pocinje da secka(vise nekako treperi).Ima li ko slican problem?
 
Na Samsung tab 7 3110 radi sasvim pristojno, i to na vip internetu.
 
Jel postoji neko resenje za ne rootovane uredjaje, kojima javlja gresku da je rootovan ? KOd mene je konkretno problem na netcat-u m-07 na JB 4.1.1
 
NJemu je uređaj već rutovan i već radi kao super user, da li u takvoj situaciji aplikacija može da deaktivira kad nije ni aktivirala odnosno dala takva ovlašćenja?
 
Cek cek,dal smo se najbolje razumeli,meni tablet nema root al se app istripuje kao da postoji o_O ili da ga zavrnem na tu foru?
 
Cek cek,dal smo se najbolje razumeli,meni tablet nema root al se app istripuje kao da postoji o_O ili da ga zavrnem na tu foru?

Ovo su mi odgovorili sa SBB-a

"Poštovani,

Određeni uređaji dolaze sa fabričkim pristupom "su" komandi koju naša aplikacija prepoznaje kao funkciju root-ovanog uređaja. U tom slučaju možete pokušati da izvršite vrše privremeni unroot sa aplikacijama koje rade ovaj postupak, a možete ih pronaći na "google market" platformi i oni su besplatni."
 
Jel na D3 GO imate potpuno iste kanale koje imate i na D3 ili ima nekih razlika? Mislim na paket koji je aktivan na D3 jel isti i na D3 GO?

DUO MIX mi je promotivnom periodu(1 mesec) pa imam sve kanale otvorene i na D3 i D3 GO pa bi bilo dobro da ostane neki od ovih kanala na D3 GO:)
 
Jel na D3 GO imate potpuno iste kanale koje imate i na D3 ili ima nekih razlika? Mislim na paket koji je aktivan na D3 jel isti i na D3 GO?

DUO MIX mi je promotivnom periodu(1 mesec) pa imam sve kanale otvorene i na D3 i D3 GO pa bi bilo dobro da ostane neki od ovih kanala na D3 GO:)

Ja imam iste kanale kao na D3, ne mogu da pristupim kanalima za koje nemam pretplatu (logicno).
Ne brini nece se zeznuti SBB..:p
 
Nazad
Vrh Dno