luka-d
Slavan
- Učlanjen(a)
- 28.12.2004
- Poruke
- 749
- Poena
- 319
Jedan moj ortak se interesuje sta bi dobio da kupi CPU Barton 2500+ koji moze da se klokuje fino kao 3200+ a trenutno ima Athlon Thoroughbred 2000+ da li mu se to isplati posto ima grafiku 6600 GT AGP pa mu se ne prelazi jos na PCI-express posto je relativno skoro kupljena. Hvala. :banana: