Slayer
Čuven
- Učlanjen(a)
- 17.01.2001
- Poruke
- 1,163
- Poena
- 650
e ovako, treba mi savet jedan.
Treba mi da u kompu imam uredjaj za pisanje DVD-ova, citanje diskova, citanje DVD-ova, i za prilicno masovno rezanje obicnih diskova.
Koju biste mi kombinaciju preporucili, koji modeli, i gde?
Ja sam u glavi imao neki Nec 3540 DV-RW, i neki Combo... st aja znam ciji, ali ne znam koliko su oni dobri za rezanje obicnih diskova na veliko...
dakle?
hvala unapred 😉 :wave:
Treba mi da u kompu imam uredjaj za pisanje DVD-ova, citanje diskova, citanje DVD-ova, i za prilicno masovno rezanje obicnih diskova.
Koju biste mi kombinaciju preporucili, koji modeli, i gde?
Ja sam u glavi imao neki Nec 3540 DV-RW, i neki Combo... st aja znam ciji, ali ne znam koliko su oni dobri za rezanje obicnih diskova na veliko...
dakle?
hvala unapred 😉 :wave: