Šta je novo?

savet oko citaca, rezaca, DVD...

  • Začetnik teme Začetnik teme Slayer
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Slayer

Čuven
Učlanjen(a)
17.01.2001
Poruke
1,163
Poena
650
e ovako, treba mi savet jedan.

Treba mi da u kompu imam uredjaj za pisanje DVD-ova, citanje diskova, citanje DVD-ova, i za prilicno masovno rezanje obicnih diskova.

Koju biste mi kombinaciju preporucili, koji modeli, i gde?


Ja sam u glavi imao neki Nec 3540 DV-RW, i neki Combo... st aja znam ciji, ali ne znam koliko su oni dobri za rezanje obicnih diskova na veliko...


dakle?



hvala unapred 😉 :wave:
 
Nazad
Vrh Dno