Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

Trazim Sat. combo:

OCTAGON SF8008 4K UHD E2 DVB-S2X & DVB-C/T2

Nisam ga uspeo naci u Srbiju.
Otkud ti ideja da ovo može u Srbiji da se nabavi???
Ako to neko ne donese iz Nemačke (od ovih naših gastarbajtera) i prodaje na KP druga legalna opcija ne postoji.
Na KP sam novo od SAT resivera jedino video da se nabavlja i prodaju VU+ ostali samo gotovo polovni.
I ne samo za ovaj SAT box nego gotovo skoro svi.
To što legalno prodaje Optibox iz Subotice uglavnom Amiko modele to ti je sve od SAT i kombo resivera kod nas.
A i lepo su ti na sajtu tamo napisali da je box dostupan na Amazon.de
 
Ja porucih gt media v8uhd, ima li ga neko? Djeluje zanimljivo i otvara dosta toga, a nije skup.
 
Da ideja mi je bila da bi mi taj uredjaj dobro dosao, jer posedujem LCD Samsung koji me sluzi vec 12g.
Imam M:SAT slika 1080p ni blizu, EPG uzasan, a arenama samo pise cija liga ide, i to treba cekati sat vremena.
4 km sam od Subotice i imam tel. liniju dvojnika! nema sanse da dobijem internet preko toga. (imam wireless iternet do 20 mbs)
Da ideja mi je bila da saznam dali mi jos zivimo u proslosti?? sto se tice nauke ,tehnike, odgovornosti prema korisnicima usluga,
koje prodajemo.
Octagon sf8008 je dobar sat box, odnos cene i kvalitet mogucnosti je dobar, isz tih razloga sam ga hteo imati.🍌
Ja porucih gt media v8uhd, ima li ga neko? Djeluje zanimljivo i otvara dosta toga, a nije skup.
Postovani kolega sta ces ti gledati u UHD rezoluciji??
 
Pa u 4k nema mnogo toga. Recimo eleven sports u 4k prenosi dosta sporta, ide nesto i na radi 4k, ali mi je vise do servera.
 
Pa u 4k nema mnogo toga. Recimo eleven sports u 4k prenosi dosta sporta, ide nesto i na radi 4k, ali mi je vise do servera.
Aj piši u PM koji server i sa kog sajta si ga poručio.
I naravno ako ima neki spisak šta otvara ili link gde se isti nalazi pošalji preko PM poruke
 
Da li se moze uhvatiti neki satelit sa vecom totalovom antenom gde jos ima engleske lige u na cccam/oscam?

Probao sinoc posel duzeg vremena 2 test linije. Na 16e jedino budajvi pink ostao otkljucan. Kakvo je stanje sa 19.2 , sky ger ,sky aust, spanski movistar i dalje kaput ?
 
Sta mu dodje taj GT resiver, ja imam vu zero?
 
kinez jeftin a svašta na različitim pozicijama otvara.
U današnje doba najviše otvara tako da se najviše isplati kupiti ga
 
Info:

Informacije o proizvodu "GigaBlue UHD Trio 4K PRO - kombinovani tjuner, W-LAN 1200Mbps"

GigaBlue UHD Trio 4K / 1x DVB-S2x & 1x DVB-C/T2 tjuner​

Novi dizajn, kompaktniji i snažniji
Novi GigaBlue UHD Trio 4K Pro ima 1 x DVB-S2x tjuner i takođe je proširen DVB-C/T2 hibridnim tjunerom. I stoga upotrebljiv kao kombinovana varijanta. Model nudi sve potrebne opcije za neometano i kvalitetno uživanje u TV-u i multimediji.

Karakteristike​

  • Brži CPU: ARM Cortex A53, Quad Core 64Bit, 15.000 Dmips
  • 8GB eMMC Flash / 1GB Ram DDR3 SD RAM
  • 4 cifre / 7 segmenata
  • 2 x USB (1x USB 3.0 & 1x USB 2.0)
  • 1 x HDMI 2.1
  • Integrisani WiFi 1200Mbps
  • BT RCU
  • 1 x čitač SD kartica
  • 1 x slot za čitač S/C kartica
  • 1 x DVB-S2X tjuner, MIS (multi-stream)
  • 1 x DVB-C/T2 tjuner
  • 1x RS-232
  • Optički
  • Slijepo skeniranje, ažuriranje softvera putem interneta, OTA ažuriranje
  • SAT>IP klijent, Multiroom, Multiboot
  • Vremenski pomak, trajna funkcija tajmera
  • Ethernet (RJ-45/100/1000Mbps)
Obecavaju cenu 129 evra
 
Neverovatno kako vecina tih proizvodjaca izbegava da stavi barem 2 giga rama, za rad same enigme svakako nije pod moranje ali zbog multimedije sa kojom i tako enigma nije na istim talasima bi trebalo.
 
Да ли неко може да ми пошаље у приватној поруци неког CS продавца са алиекспреса ? Увек сам тамо налазио али сада као да их нема. Хвала.
 
@veljkovicdani

Bolje pređi na resivere sa pristupom MARS serveru više otvara, a i jeftiniji su sami resiveri (~50€) nego CS i Enigma 2

To ti je moj savet, a ti sam odluči
 
Хвала ти на предлогу али тренутно ми је потребан хитно неки продавац са алија. Управо ми угасили egygold.net који ми је отварао скоро све на 13-16-19. Иначе имам Vu zero 4k , задржао бих га још неко време ако нађем линије.
 
Нашао сам преко алибабе, ја гледао алиекспрес. На алибаби колико хоћеш, узео сам исто egygold, по ономе што пише по пакетима требало би да је слична овој коју сам имао. Видећу кад пошаље. Хвала у сваком случају.
 
Стигле линије али нису еги, ја сам направио грешку код поручивања. Продавац је био љубазан и рекао ми је да ће ми сутра послати замену уз 1$ доплате.
 
Ево стигле линије, исто egygold.net као што сам имао. Отвара MaxTv, раде немци (icam), шпанци, пољаци...
 
Na koji transponder da stavim kada trazim poljake? Stoje mi na singal finder 11541v , signal je jak ali malo nesto kanala izbaca.
 
Na koji transponder da stavim kada trazim poljake? Stoje mi na singal finder 11541v , signal je jak ali malo nesto kanala izbaca.
Poljaci su ti na Hotbirdu 13step. dali se zabavlja i istrazujes ili ti treba da gledas tv? Ako hoces da gledas unesi vec gotove liste, jer skeniranjem ces uneti masu
kanala i smeca koje nemozes otvoriti.
 
Poljaci su ti na Hotbirdu 13step. dali se zabavlja i istrazujes ili ti treba da gledas tv? Ako hoces da gledas unesi vec gotove liste, jer skeniranjem ces uneti masu
kanala i smeca koje nemozes otvoriti.
Ma znam da su na 13 step. nego stavio sam ovaj kanal u signal finder. Ocitava oba signala preko 82%, ali mi malo kanala izbaci kada skeniram.

Gde mogu nabaviti sredjene liste kanala?
 
Pozz ekipi, radi li vama max tv na kineskim linijama??
Meni je do pre nekoliko dana radilo, sad crno sve.
 
Nazad
Vrh Dno