Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

Oscam radi jako lose sa novim Csat FRance karticama. Poslednji update OSCAma je za PowerVU kodirane kanale .CCCam 2.2.1 e i dalje najbolja verzija. Inace CSAT i BEin sport emituju takodje na astri u HD rezoluciji. Canal+ filmski i Cine + filmski imaju org ton i jos dosta takodje filmskih kanala.

Ceka se neka sekunda za francuze (4-5) i radi, to mu je jedina mana, sve ostalo normalno radi koliko sam ja primetio, mada realno ne gledam toliko.
 
Ne, uparene su kartice sa prijemnikom. Drugi problem i prebacivanje kanala na UK beam..
Skoro nijedan server nije podesen za default emu Oscam..newcamd cccam i mgcamd iskljucivo.
Tako da sve do klijent-a i postavke samog emu i korisnika.
 
jel još rade aliexpress linije i koj risiver preporučujete kao najjeftiniju ulaznicu ?
 
Bih preporucio vu+zero koji imam, ali i ove weetek hvale za iptv + cs
 
Takodje preporuka Vu Zero ili Wetek Play slican cenovni rang, samo sto se kod nas Wetek tesko nalazi.

Ali ima linija, trazis test pa probas.
 
Amiko koji ima s2 t2 i iptv ili bar c tuner? Šta preporučujete ili nešto od drugog prpizvođača?
 
ima sad ovaj Amiko A3 Combo(S2/T2/C i Android je)....ali ne znam nikoga to ima,a ima ga kod nas i zvanicna nabavka...
 
YouTube i drugi servisi na Enigma 2 risiverima-Firefox addons....
pravi naziv ovog dodatka za Firefox nosi naziv 'Send to VuPlusReceiver 1.0.1.2',ali nije vezan iskljucivo za VU plus...ja sam testirao na Wetek-u,a kasnije cu i na Azbox-u...na Weteku savrseno radi gde mi je Mnigma 0.2.....
sve sto je potrebno na Firefox da se instalira addons,i u addonsu podesite podatke o vasem Enigma box-u...i uzivajte...
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/send-to-vuplusreceiver/
2d0dg6u.png

2e6edfn.png
 
Koristite li nesto za gledanje filmova seriha online sa prevodom?
 
Iptv player za enigma2 risivere pa u njemu imaš Filmovitu.
 
Juče mi stigla za neke smešne novce skystar 2 kartica... uzeo samo je samo da me mine nostalgija jer sam je imao još kad se pojavila pre desetak godina....... ali gde da nadjem daljinac za nju onaj originalni? Ima li neko? Gledao sam kp i limundo nema tamo.
Edit: radi li total na "ono" pošto mi je na 16e, ili da okrećem prema bugarskom polarisu?
 
ako je je obicna SkyStar2 neces moci ni Polaris ni Max Tv da gledas...treba ti SkyStar 2 HD....jer trazi DVB-S2....
 
Imas max tv na 16e, mislim da je bolji izbor od polarisa.
 
el ovde neki daju savete coveku napamet,a da ne citaju predhodni post....ne moze sa obicnom SkyStar 2 karticom ni MaxTv ni Pink Tv,ni Polaris....jedino ako ima SkyStar 2 HD...
skystar 2 kartica(takodje sam je imao pre 10 god)nema opciju skeniranja dvb-S2..vec samo dvb-s...a svi gore pomenuti paketi traze S2...
14xgikw.png
 
YouTube i drugi servisi na Enigma 2 risiverima-Firefox addons....
pravi naziv ovog dodatka za Firefox nosi naziv 'Send to VuPlusReceiver 1.0.1.2',ali nije vezan iskljucivo za VU plus...ja sam testirao na Wetek-u,a kasnije cu i na Azbox-u...na Weteku savrseno radi gde mi je Mnigma 0.2.....
sve sto je potrebno na Firefox da se instalira addons,i u addonsu podesite podatke o vasem Enigma box-u...i uzivajte...
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/send-to-vuplusreceiver/

Znači na samom risiveru ne mora ništa da se podešava?
Bilo bi lepo da neko napravi aplikaciju za mobilne pa da može i sa telefona da se prosledi kao što sad šaljem sa Kore app na Kodi.
 
na samom risiveru,pa sad zavisi od risivera...recimo na WetekPlay imam Mnigmu 0.2,gde je vec integrisan MediaPlayer 2..i sve radi odma....na Azbox gde mi je OpenSpa,morao sam dodatno da instaliram MediaPlayer 2,i onda radi i na njemu...probaj,teoriski ne treba nista,zavisi od box-a do boxa....
a za mobilni ima isto fora za Youtube,Vimeo...pogledaj Video...imas ispod njega sve sto ti treba...:)
ne zaeri izbor klipova,nije moj Fah,samo sam hteo da testiram VEVO video,jer je nekad znalo da ide sve sa Youtuba,a VEVO ne..
https://www.youtube.com/watch?v=FM2oLHkF5LA
 
Poslednja izmena:
@6pack
Vidim da znaš tematiku, ali ipak praviš jednu grešku. Ne postoji kartica SkyStar 2 HD. Radi se o kartici SkyStar HD2 i ne znam zašto mnogi, ne samo ti, prave tu grešku. SkyStar 2 je istorija i nikako je ne treba u imenu dodavati HD pošto to ne znači ništa, a može da zbuni ljude.
 
u pravu si...kako god sa obicnom Ss2,sve manje izbora...mada verujem da znas da postoji i SkyStar 2 eXpress HD:)
flm650.jpg
 
Poslednja izmena:
Da, naravno. Postoji i SkyStar S2 sa kojom takođe prolaze DVB-S2 kanali. Ali nikako ne postoji SkyStar 2 HD.:)
 
heheheh...jes vala...a nisam u SS(divizijon) prici duze,pa i ne pratim scenu,vise sam u risiverima,Androidi itd....a kako ne koristim Windows godinama,nista mi ne znaci da dobijem sve modele koji postoje....:)
kod neke moje ekipe sa drugih Sat foruma,su sada popularnije ove USB TBS,dosta ih koriste za lov na fidove,muljanje sa kladzama itd..:)
 
Znači na samom risiveru ne mora ništa da se podešava?
Bilo bi lepo da neko napravi aplikaciju za mobilne pa da može i sa telefona da se prosledi kao što sad šaljem sa Kore app na Kodi.

Postoji vise nacina, Youtube TV radi uz Opera Browser i upari se sa mobilnim i salje mobilni video, kao i kombinacija AirPlayer a moze da se salje sa napr Tubiom, pricam za Android telefone
 
Hvala, probaću sve što ste naveli.
 
Nisam ni siguran da li je ovo pitanje za ovaj deo podforuma, jer ne znam ni šta mi treba.

U pitanju je problem sa programima. Uz TV preplatu koju plaćam uz struju (CH), dobijam 120 kanala. Rekao bih da su svi kanali u CH digitalni. Imam televizor philips q529.1ela i kada tražim kanale, ne nadje nijedan analogni niti digitalni. Specifikacije televizora ne moga da nadjem, kao da su proizveli u 3 primerka i mrzelo ih da okače specifikaciju na internetu ili nedajbože na oficijalnom sajtu, gde nema ni podrška za update software, iako na TV-u jasno piše da može se naći na philips.com.

Rekao bih da meni treba konvertor iz A u D signal:



Ili ovo




I onda bi trebalo da radi? Oba su oko 15-20 eura sa poštarinom, tako da je svakako jeftinije od novog TV-a.
 
To ćeš morati da pitaš provajdera. Mislim da ti ne odgovara nijedna od dve opcije koje si naveo. Ovo drugo je satelitski risiver sa irdeto dekoderom. Šta ćeš s tim?
 
Vrh Dno