Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

Ako imas TV sa DVB-S2 Tunerom,da bi gledao zabranjeno voce,treba ti (diablo wifi) Cam Modul(dodatak koji da izvines uguras u TV,i zu odredjena podesavanja,gledas kanale i koji se placaju(Total ne moze,nekad moglo)i uz odredjenu nadoknadu,ljudima koji to naplacuju(od 500-1000 din mesecno)ili...
kupis neki od jeftinijih DVB -S2 Sat Risivera(od 60 eura,pa na gore)i tu isto moras da podesis odredjene Camove,koji omogucavaju da gledas Zakljucano....u oba slucaja,treba ti Tanjir,LNB....za vise satelita(motor,vise LNB-a,ili rucni pozicioner)...
pa ti sad vidi sta ti odgovara....a da ima da se gleda ima....:)
Diablo WIFI
bdmgyx.png

jeftinija varijanta DVB-S2 Sat risivera,koji zavrsava posao...
2nk3vw8.jpg

Onaj Gore pomenuti Diablo Cam,ne treba ako imas Risiver....
 
Poslednja izmena:
Cekaj sad si me zbunio...fakticki onda jeftinija i bolja varijanta je HD risiver umesto TV-a?
Za njega ne treba taj andrk ako sam te dobro razumeo ali mi i dalje nije jasno koje je to zabranjeno voce??
Mene bi zanimalo SK 1,2,3 Arena 1,2,3,4 i nesto tipa nat geography,discovery,explorer na nasem jeziku mada NIJE NEOPHODNO ali SK i Arena OBAVEZNO!
Zna li se koliko bi to kostalo,kako bi islo i preko koga itd?

U stvari jel ima neko da koristi i ima Arene i SK kanale a da ne placa nista :-D kad bi to bilo....
Mada ima tu verovatno i gomila besplatnih kanala u HD jer sam ja jedino video RTS HD kod mog operatera kao u HD ostalo je krs i lom i nije HD a na RTS HD gledao LS i prebacim na digitalni RTS1...DUPE I OKO,ovde svaku travku vidim a na obicnom vidi se nijansa mutnoce,nije kristalno cisto i boje su malo hladnije msm...bzvze...ostale DIGITALNE tipa PINK..ne bi ni komentarisao :-D
 
Poslednja izmena:
Arene mogu preko satelita HellasSat,tj paketa Polaris na 39e...Arene HD 1do 5 idu na MaxTx Hrvatski na 16e,tu ima I Sport klub Ali HR...
nas Sport klub nema ,samo preko strima tj neke IPTV lists ako radi
 
Koštalo bi te oko 1000 din.
Tu dobiješ linije i za polaris paket (srpska arena 1,2,3,4,5 itd) i za maxtv (hrvatska hd arena, sport klub itd).
Tu naravno imaš i natgeo, discovery i tako dalje.
Dobijaš linije i za brdo stranih paketa, sa hd i sa sd kanalima...
 
Uopste nije skupo ako pogledas sta dobijas za taj novac. Ako stojis dobro sa engleskim jezikom nase kanale neces ni gledati. Meni su nasi kanali bili interesantni samo u pocetku (tada je jos TotalTv radio), dok se nisam upoznao malo kako sve funkcionise i dok nisam istrazio strane kanale. Posle toga nase kanale nisam ni okretao. Imas brdo kanala koji daju najnovije filmove, ono fazon do godinu dana stari, serije, National Geographic, Discovery, History i ostali kanali sa dokumentarnim emisijama, sportski kanali... I sve to imas full HD, na vecini mozes da stavis engleski jezik (osim ovih sportskih kanala). Jos skines i plugin za nase titlove, pa kad krene neki film u HD a ti samo namestis titl i spremis kokice... :)
 
Zašto "zabranjeno voće", da pojasnim...
na satelitskim forumima, pre svega mislim na ex-yu forum, u poslednje vreme svako javno spominjanje CS-a /nije Counter Strike...:D/ nije dozvoljeno, i kažnjava se...zato smo se već navikli da koristimo neke druge termine...kao što se na benchu koristio, naravno za drugu namenu, izraz, npr lekić i sl...
mozda bi na benchu prošlo neopaženo, pored gorespomenute igrice...:d
 
tako je i na novom SF-u.tamo je,dok nije otisao u penziju, @renne lupao banove samo tako a ovde bi da organizuje put u zrenjanin:d
 
Imas brdo kanala koji daju najnovije filmove, ono fazon do godinu dana stari, serije, National Geographic, Discovery, History i ostali kanali sa dokumentarnim emisijama, sportski kanali...

Ovde bih dodao sportske kanale u paketu SkyDE, gde mozeš, umesto jedne utakmice LŠ, da biraš koju ćeš da gledaš, i u utorak i u sredu, pošto se svaka utakmica prenosi na posebnom kanalu...:)
E sad, ako baš hoćeš da vidiš svaki pogodak u realnom vremenu, ima i to...Ideš na Konferenz kanal, ili kako se piše...Na njemu se po par minuta prenosi svaki meč, i čim padne gol, prebacuje se slika na taj stadion, i vidi se repriza pogotka...:)

Za 3 GS teniska turnira postoje posebnih 10-ak kanala, koji prenose mečeve...:)

Naravno, ovo sve navedeno je u HD slici...:p
 
Poslednja izmena:
Opet Tacno :)..nego el ima bese ona fora ,kao nekad sa F1,vise kamera..pita jedan moj buraz,jer mene F1 ne zanima nikako..:)
 
Opet Tacno :)..nego el ima bese ona fora ,kao nekad sa F1,vise kamera..pita jedan moj buraz,jer mene F1 ne zanima nikako..:)

čini mi se, nisam baš siguran 100%, da ima SkyIt, ali nije HD...naravno i da jesu HD kanali, trenutno ne bi mogao da gleda...
Ja sam pre više godina gledao kod Nemaca u HD, mislim da trenutno nemaju te kanale..
 
ima sky de,samo se otvaraju pred samu trku.mislim,bilo je prosle sezone,ove,nisam jos gledao na satelitu,stigao mi sport klub hd na sbb-u:)
 
Nije valjda da gledaš na SK?
 
kablovski skHD,ima tamo 2 ludaka samo sto se nisu upiskili od srece kad je Dotore osvojio prvu trku sezoneu moto gp
 
Ako imas TV sa DVB-S2 Tunerom,da bi gledao zabranjeno voce,treba ti (diablo wifi) Cam Modul(dodatak koji da izvines uguras u TV,i zu odredjena podesavanja,gledas kanale i koji se placaju(Total ne moze,nekad moglo)i uz odredjenu nadoknadu,ljudima koji to naplacuju(od 500-1000 din mesecno)ili...
kupis neki od jeftinijih DVB -S2 Sat Risivera(od 60 eura,pa na gore)i tu isto moras da podesis odredjene Camove,koji omogucavaju da gledas Zakljucano....u oba slucaja,treba ti Tanjir,LNB....za vise satelita(motor,vise LNB-a,ili rucni pozicioner)...
pa ti sad vidi sta ti odgovara....a da ima da se gleda ima....:)
Diablo WIFI
bdmgyx.png

jeftinija varijanta DVB-S2 Sat risivera,koji zavrsava posao...
2nk3vw8.jpg

Onaj Gore pomenuti Diablo Cam,ne treba ako imas Risiver....

Gde ima da se kupi ovaj Diablo Cam i koja je cena otprilike? :)
I da li postoji jos neka varijanta za CS na Samsung Smart tv-u koji ima ugradjen S2?
 
kod nas nema da se kupi,pojuri po netu...
ima shema za CS na Samsung,ako tvoj Tv podrzava instalaciju sistema SamyGO,u okviru njega ima skripta za instalaciju Oscam,dalje je jasno:)
 
Ne znam koji tv imas ako sam ja to dobro shvatio samo serije Samsunga ES7,8,i 9 kao i F7,8,9 podrzavaju varijantu za SammyGo pa se slozi zabranjeno voce ili npr neki LG sa DVBS2 tunerom pa se slozi na Diablu.
 
Nisam dugo koristio CS,moze li mi neko reci imaju li sky de,uk,it canal + spanski,francuski,poljski?
 
ide SkyDe(Sd/HD)SkyIt(sd)..idu Poljaci,Rumuni,Madjari...Francuzi...ako te Sport zanima ima gde oces HD prenosi....
 
Da li postoji neka osoba da koristi hadu plugin i da to zaista radi kako treba? Ja se već dve godine patim sa skystar hd2 karticom i raznim plejerima i to je pravo mučenje umesto da bude uživanje.
Ako taj plugin zaista može da zameni risiver i da to radi, treba mi neko da pomogne na pm da utvrdim gde je problem. Linije malo rade i stanu i onda sledi restart plejera da bi odmah proradilo ali opet na kratko. Na stranu što je kartica krš i imam ogromne probleme s njom :(
Do linija nije, jer iste te na risiveru rade bez prekida.
 
Pitanje>>>
Imam SBB kablovsku i internet, i LG LED televizor koji naravno ima Full HD sliku. Dobio sam SBB-ov dekoder (ili risiver) onaj D3 i sve radi normalno evo godinama (malo sporije).
Ali juče sam dobio od ujaka iz Švajcarske LG dekoder "HDD/DVD recorder RH735C" i ja ga sve lepo povežem preko mog TV. Još pošto je LG, upravljam jednim daljinskim i sa TV i dekoderom, super stvar. Međutim, dekoder je kodiran za područje Švajcarske, Austrije i Nemačke i onda imam samo njih kao izbor da uzmem za zemlje, samim tim i za provajdera; ipak nekako pustim ga ja da on sam nađe kanale i sve ih je našao svih 183 iz mog SBB paketa sa sve lepo nazivima, ali ne može ni jedan kanal da radi, sem poneki tipa "pink", "b92" (ali kao da su preko antene). Za sve ostale stoji mi na TV-u "scrambled programme". Zvao sam SBB i oni mi kažu da mogu da koristim samo njihove ovlašćene dekodere, sa ostalim ne rade. Da li postoji neka "fora" da ja ovo sredim a da ipak radi?
 
dobar dan evo prikljucujem se temi satelitska tv.pitanje prvo jel dobar satelitski risiver wetek ima satelit,iptv.android na njihovom sajtu kosta sa enigmom instalacijom e2 125e+40e carine ima li negde u srbiji taj risiver sa sfforumu ga hvale.
 
Ja ga imam...uradjen zadni OTA update za Android...radi Sat deo i pod Androidom i radi CS....Kodi odlicno radi...Open Elec sa memoriske takodje odlican....Enigma 2 isto sa kartice,jos je beta,ali zavrsava posao...i za sada kolko pratim pored PB i OpenATV tima,u igri je jos dva tima koji slazu Enigmu...
ne znam sad koliko se tebi isplati sa tom cenom...meni je uzeo ortak iz Ljubljane,i poslao busom za BG(samo da naglasim da mora da bude nas bus,jer Slovenci nece da primaju pakete)i naravno prosao sam bez carine:)
e da ne zaboravim....sam WETEK Play je Android player...ali pri narucivanju biras da li zelis neki dodatni tuner uz njega....imas opciju Dupli DVB-S2...ili DVB-T2,preko koga ide i kablovska.....ja imam oba...Testiran i Sat deo i T2,sve radi...kablovsku nemam,ali znam od ekipe iz HR da radi kablovsa odlicno...i ne mogu oba tunera u isto vreme,ali se menjaju za 5 sekundi,bez otvaranja uredjaja....pisao sam liku koji je deo WETEK tima...i dao predlog za Combo Tuner S2/T2..Videcemo...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno