RazbojNick
Čuven
- Učlanjen(a)
- 05.02.2004
- Poruke
- 6,267
- Poena
- 865
1. pitanje je ko još prodaje ovaj plejer sem Pakoma i Comtrade u BG?
2. glasi da li i gde može da se nabavi neka futrola za njega, pošto nema štipaljku kao Clip model?
3. pitanje nije za ovu sobu, ali da ne otvaram dve teme:
Da li se meni dobro čini ili se prebacivanje pesama vrši preko Windows media player umesto prostog kopiranja? Ne mogu nigde da nadjem jasan odgovor, a da hoću komplikovan proces prebacivanja muzike, kupio bih ipod shuffle...
2. glasi da li i gde može da se nabavi neka futrola za njega, pošto nema štipaljku kao Clip model?
3. pitanje nije za ovu sobu, ali da ne otvaram dve teme:
Da li se meni dobro čini ili se prebacivanje pesama vrši preko Windows media player umesto prostog kopiranja? Ne mogu nigde da nadjem jasan odgovor, a da hoću komplikovan proces prebacivanja muzike, kupio bih ipod shuffle...