Šta je novo?

Samsung ZFold 2 5G

Proday

Znamenit
Učlanjen(a)
02.01.2005
Poruke
20,213
Poena
1,425
Verujem da će tema da zaživi tek za neko vreme ali obzirom da se uskoro očekuje... [emoji847]

Ukoliko sam dobro shvatio, telefon isključivo dolazi u snapdragon izvedbi (no exynos) tako da na dobrom smo putu [emoji56][emoji6]

Ko prvi dobavi, nek piše impresije...ili jednostavno samo neka se hvali [emoji23][emoji23][emoji56][emoji847]



Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
E, sve si lepo rekao. Nema Exynos.

Šteta što je cena takva kakva je, a mi zemlja bogata.

Ajde, neko nek se hvali, malo utiske da čujemo

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
 
Pa tek od 17 septembra valjda u prodaju ide!?

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Evo malo unboxing and first impressions :)






I malo kritika:


 
Poslednja izmena:
Očekivano odličan!!...još jedna-dve serije da se taj mehanizam dovede do savršenstva i sakrije kamera u ekranu i [emoji146][emoji847]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Stvarno je mnogo mocan,sad kolko li je taj mehanizam pouzdan da ne dodje do nekog ostecenja,prvi fold su kao popravili bili da nema problema.Ovaj bi trebao biti jos bolji po tom pitanju.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Je l' neko poručio?! [emoji1787]
Čeka se @SretenBG da okine po mišu (morao sam) [emoji23][emoji23][emoji56][emoji146]
@Stormbringer_bg lično mi je ovo daleko bolje rešenje od Huaweija ma šta mali crni pričao (ima logike, ali na trenutnom nivou lakoće grebanja neka hvala)!
Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Čeka se @SretenBG da okine po mišu (morao sam) [emoji23][emoji23][emoji56][emoji146]
@Stormbringer_bg lično mi je ovo daleko bolje rešenje od Huaweija ma šta mali crni pričao (ima logike, ali na trenutnom nivou lakoće grebanja neka hvala)!
Sent from my SM-G770F using Tapatalk
Mislim da dolazi sa folijom na ekranu tako da nema grebanja.:)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Prošetaj ga jednom po građevini kad kupiš pa se vrati i temu sa izjavom [emoji23][emoji6]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Za gradjevinu CAT :D
 
Boga mi, predstavu nisam imao da izlazi. Ja se zalepio za N20U, ali bih bio u ozbiljnoj dilemi...

No, tesim se da ce tek u sledecoj varijanti sve ispeglati i da ce onda biti ono sto su zamislili...
 
Opa, pa ovo je odlično!!...dok ih kod operatera eto ih i na oglasima poprilično niže [emoji847][emoji120][emoji146]
Kontam do nove god već oko 1500e po oglasima novi...pa kome nije frka!! [emoji6]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Čekaju se ponude operatera za kes, pa da vidimo šta činiti. [emoji4]

Sent from my SM-G973U using Tapatalk
 
Idemoooo...još samo malo! I javi kad mogu da čestitam [emoji23][emoji847][emoji772]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Danas sam ga malo cackao i popricao sa prodavacicom u Uscu. Telefon ostavlja bas wow utisak. Ne postoji telefon na ovom svetu koji ima slican dojam.
Cak i kad sam zamenio moj N10+ za N20U, zena me je pitala - A sta je tu drugacije?!
A za ovaj je samo rekla - Wow!

E sad, sarka ima bas dobar osecaj u ruci. Sam telefon lezi lepse od Note jer je uzi, iako je deblji.
Kada se otvori, moze da prikaze trostruki multitasking.

Ono sto je apsurd je sto mi je i prodavacica govorila kako je unutra Snap, iako ja ni spomenuo nisam exy. Tako da su i oni bas upuceni u ceo problem.

Sve u svemu, ne znam kako ce se pokazati u upotrebi, ali je odlican conversation piece...
 
Danas sam ga malo cackao i popricao sa prodavacicom u Uscu. Telefon ostavlja bas wow utisak. Ne postoji telefon na ovom svetu koji ima slican dojam.
Cak i kad sam zamenio moj N10+ za N20U, zena me je pitala - A sta je tu drugacije?!
A za ovaj je samo rekla - Wow!

E sad, sarka ima bas dobar osecaj u ruci. Sam telefon lezi lepse od Note jer je uzi, iako je deblji.
Kada se otvori, moze da prikaze trostruki multitasking.

Ono sto je apsurd je sto mi je i prodavacica govorila kako je unutra Snap, iako ja ni spomenuo nisam exy. Tako da su i oni bas upuceni u ceo problem.

Sve u svemu, ne znam kako ce se pokazati u upotrebi, ali je odlican conversation piece...
Znaci jednom recju objasnio neke stvari.Kakav je osecaj u ruci preko ekrana gde se vidi ona mala neravnina gde se presavija?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Znači, stigao Z Fold 2 u TC Ušće, moraću sutra posle posla da odem da pogledam uživo.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Znaci jednom recju objasnio neke stvari.Kakav je osecaj u ruci preko ekrana gde se vidi ona mala neravnina gde se presavija?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Kažu YouTuberi da se mnogo više vidi preko kamere nego uživo.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Svratih večeras do TC Ušće da pogledam uživo Z Fold 2. Jako zanimljiv uređaj, uopšte nije velkih gabarita. Sklopljen lepo leži u šaci, tezi je od S20 Ultra. Rasklopljen deluje kao minijaturan tablet, ali baš minijaturan :D , međutim i kada je rasklopljen nije teško držati uređaj u jednoj ruci. "Šarka" tj. mehanizam koji služi za preklop deluje jako čvrsto te nije moguće jednom rukom otvoriti uređaj. Bez sumnje uređaj koji privlači pažnju i svakako je jedinstven uređaj.

















 
Kakav je osećaj ,kada se tapka po ekranu, na plastiketinu, ili liči malo na staklo?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Kazu da je dosta bolji osecaj na novom foldu nego na starom.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Čačkao sam ga sinoć u Ušću...definitivno odaje odličan utisak. Mnogo bolji nego Fold 1 i Z flip. Kvalitet izrade odličan, osećaj u ruci odličan. Linija se vidi i iz najmanjeg ugla i to je veliki minus, bukvalno izgleda kao siva linija, ali kad se gleda direktno jedva se i primećuje. Nisam ni očekivao da se neće videti. Biće to problem da se ispegla.
U odnosu na prvi veliki je napredak na svim poljima. Pogotovo kvalitet izrade i dizajn.
 
Nazad
Vrh Dno