Šta je novo?

Samsung Z Fold 4/Flip 4

Auu ljudiii, sta mi se desilo za Foldom.😁 Zakuca na 60% baterije, pocrneo veliki ekran, pojavile ee 3,4 linije i ugasi se, prikljucim na punjac, jedva pocelo punjenje...od 0%....evo sad ga ukljucio, videcemo sta ce se desavati dalje.
 
Imate li neki predlog za crnu futrolu za Flip 4, ali da je što tanja? I da se može kod nas kupiti, a ne na Aliju.
 
Ja sam neku ne-Samsung kinesku futrolu koristio 1 dan. Užas je bila. Možda je slučajnost da sam takvu kupio, ali iz ove perspektive ne bih preporučio ništa osim originalne.
 
Pošto je telefon gold boje, futrola mora biti crna, da je tanka, da ne povećava gabarit telefona.
 
Imaš originalni samsung arimid čini mi se da se zove...lepa, tanka, skupa
 
Zdravo svima, pošto vidim da dosta vas pominje samsung care +, na koji način ste ga kupili i gde da koristite u Srbiji, ako ga koristite? Pošto nisam našla informacije o tome da može da se koristi u Srbiji a naručila sam Flip 5 pa bi mi samsug care dobrodošao.
Hvala puno.
 
Posto ne mogu da postavim oglas, aj da pitam ovde da li neko mozda ima na prodaju onaj Z Fold 4 Note paket..?
Moze i bez punjaca, samo maskica sa olovkom i onim zamenskim delom..
 
Reklamirao sam Flip 4 pre 3-4 meseca u Yettel-u, zbog odlepljivanja folije u preklopnom delu. Zalepili su novu foliju, koja se opet (jos vise) odlepila na istom mestu.
Poslao sam opet telefon na servis, u petak, uz napomenu da zelim zamenu uredjaja, jer je isti vec reklamiran zbog identicnog problema. Danas mi je stigla poruka da reklamacija nije prihvacena.

Da li ima neko neki savet, sta raditi kada me budu pozvali u poslovnici za preuzimanje uredjaja?
 
Koliko znam, sam samsung se obavezao na jednu zamenu zaštitne folije po uređaju...e sad koliko se to protivi našem zakonu o saobraznosti, obzirom da telefon radi ok i bez te zaštitne folije, već nisam siguran.
 
I sta da se radi kod ovakvih (preklopnih) uredjaja, ukoliko se folija odlepljuje vise puta u toku reklamacije?
 
Mislim da od 3će ili baš 4te generacije samsung navodi da mogu da se koriste i bez folije tako da su se donekle ogradili.
 
Mislim da od 3će ili baš 4te generacije samsung navodi da mogu da se koriste i bez folije tako da su se donekle ogradili.
Juce pocela da se odlepljuje u predelu preklapanja sa gornje strane, i skinuo je skroz...ne mogu da se petljam sa menjanjem kad se pise da nema svrhe, odlepljuje se... Koristicu ga kao i do sad pa sta bude hahah.🤣🤣🤣
 
@dejan90srb Isti slučaj jutros. Zovem ProMobi i procedura je sledeća, prva zamena je besplatna, svaka sledeća je 3.500 dinara. Telefon mora da ode na "ekspertizu" Samsung-a i da se prvo vidi da li ima uslova da se uvaži garancija :D :D :D. Kakvi slepci, slepački :D.
 
@dejan90srb Isti slučaj jutros. Zovem ProMobi i procedura je sledeća, prva zamena je besplatna, svaka sledeća je 3.500 dinara. Telefon mora da ode na "ekspertizu" Samsung-a i da se prvo vidi da li ima uslova da se uvaži garancija :D :D :D. Kakvi slepci, slepački :D.
Hahha kakvi debili....smesno... Ja ga koristim i dalje bez folije.😄😄😄
 
Jos ja pitam, da li mozete da mi naplatite 3.500 rsd, a da ne saljete Samsung-u. Kazu ne.
 
Ja bih ga iz principa odneo u drugi servis i tamo zalepio foliju.
 
Možda šalju svoje mišljenje ili neku fotografiju. Kad sam menjao foliju bilo je završeno za manje od 24h, pri čemu se devojka na prijemu izvinjavala što ne mogu da završe istog dana zbog gužve.
Menjao sam foliju negde u Martu ove godine, dakle posle ~6meseci od kupovine telefona. Krajem Septembra ću morati ponovo, što opet dođe nakon ~6 meseci. Telefon je Flip4. Pretpostavljam da na Fold4 traje dosta duže, ipak se ređe otvara.
 
@dejan90srb Isti slučaj jutros. Zovem ProMobi i procedura je sledeća, prva zamena je besplatna, svaka sledeća je 3.500 dinara. Telefon mora da ode na "ekspertizu" Samsung-a i da se prvo vidi da li ima uslova da se uvaži garancija :D :D :D. Kakvi slepci, slepački :D.
To su i meni rekli u Samsung servisu i da im dam otključan 🤣 reko važi.
 
Screenshot_20230902_192543_Software update.jpgPa da vidimo sta ima novo..😊
Screenshot_20230902_192543_Software update.jpgPa da vidimo sta ima novo..😊
 
Vidim da nije dobro poceloo😂
Zamolio bih admine da srede ovaj duplirani post..
 
Igram se malo ovih dana sa sa Foldom 4.
Dugo sam koristio jedan klasican telefon,i ovo je sad ludnica od broja podešavanja.
Iznenadio me je kvalitet i jasnoća veze.Kod dolaznog poziva piše HD call,veza je kristalno jasna.
Gledajuću ove nove Fold telefone,Honor ,Xiaomi, ovaj Z fold mi deluje kao telefon za vojnu upotrebu,oklopljen,težak,debeo,izdržljiv.Da su kinezi dostupni kod nas,verovatno Samsunga ne bi ni pogledao,ali pošto su daleko,Folda gledam.
Igrao sam se i sa peticom,jednostavno razlika od 500 evra, KP 4 nov fiskalni, vs KP Fold 5 nov fiskalni,nije vredna.Možda 100 evra i to je to.
Gledajuću Full cene u radnjama preko.Kina Fold Magic V2 vs Fold 4 vs Fold 5 ,to je tek priča za sebe,obzirom da je V2 1.200 evra.

Stavio sam neku svoju melodiju kao zvono,medjutim ona je glasna kada je probaš u meniju,medjutim kada telefon zvoni,ta ista melodija je slabija,ne znam šta može da bude.
Stari telefon,dno dna,ima jači zvuk,sa istom melodijom.

Šta koristite od bežičnih punjača?
 
Poslednja izmena:
Posle 7 meseci sa foldom zaključio sam ne bih mogao da se vratim na klasičan telefon. Youtube, surfovanje, gledanje svih sadržaja je neka nova dimenzija. Folija se drži za sada, jedino me šarka zezala jedno vreme, nije hteo da se otvori do kraja, ali to sam rešio pranjem pod vodom. Imam osiguranje, ne pazim ga nimalo, videcemo koliko ce jos izdržati. Bilo bi idealno do fold 6.😀
 
Zanima me ima li nekih skrivenih bagova - mana Fold 4 - sad posle update . Opekao sam se sa time na S22U i prodao i kupio IP13PM i sad ga stavio na oglas - došlo vreme za promenu , 10 meseci ga koristim , da bih uzeo Z Fold 4
Uzecu ga preko operatera , pa me sad zanima jesu li se pojavile kakve mane i baterija kakva je sada
Hvala
 
Nazad
Vrh Dno