Šta je novo?

samsung TV-32 WS-32Z308TX pomagajte

schkurtta

Slavan
Učlanjen(a)
17.11.2008
Poruke
28
Poena
304
kupio sam u metrou u NS doticni televizor 16:9 EKRAN 82 CM 100 hz milina za moje trosne oci,)medjutim povremeno pisti kad je na stand by ne cesto ali to radi kad mu se hoce:-devil-:juce je poceo da brljavi puno :wall: boja se promeni izgubi signal dakle ekran pun snega sve to zasad resavam da ga ugasim i posle deset sec upalim :)radi bezprekorno ali samo njemu znano vreme pa opet ponovo on je star 1,5 godina molim savet sta ciniti
 
to je crt?
ja sam u novelu (damn) pre 4 god. uzeo neki samsung i skupo ga platio (tada oko 500e) bio je 4:3 72cm, non stop je pucketao i pištao, gubila se boja, riknuo daljinac. bio je kod njih na servisu jedno 20 puta i čim je istekla garancija rekli su da on uopšte ni ne može da se popravi.
samsung je ***** od marke.
 
to pištanje kod samsunga je boljka. pište zavojnice ili jezgra od transformatora. u principu sve što se kod nas trenutno prodaje su 90% go**a. elektronika kod samsunga i nije toliko loša ali su ekrani kratkog veka pogotovo ako kontrast stoji podešen pri maksimumu.
 
to pištanje kod samsunga je boljka. pište zavojnice ili jezgra od transformatora. u principu sve što se kod nas trenutno prodaje su 90% go**a. elektronika kod samsunga i nije toliko loša ali su ekrani kratkog veka pogotovo ako kontrast stoji podešen pri maksimumu.

Ama nije samo to nego treba reci da 90 % nikad ne oprave posto nemaju delove za ISTE:mad:
 
da potpuno si u pravu! pogotovo za stvari koje su nove na tržištu i u garanciji. mada po zakonu uvoznik i serviseri su dužni da obezbede rezervne delove za uređaje koje uvoze ali koga je briga.
bitno je da se proda i uzmu pare a posle ko te... čekaj 45 dana pa ako šta bude bude:mad:
 
Nazad
Vrh Dno