Šta je novo?

Samsung T190

shoma

Slavan
Učlanjen(a)
23.09.2006
Poruke
3,625
Poena
455
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5900x Dark Rock 4 Pro
RAM
2x8GB Kingston Fury 3600Mhz CL 17
PSU
Corsair RM1000i
Kućište
NZXT 500
Monitor
LG 27GP850-B
Laptop
Macbook Air M1
Mobilni telefon
Xiaomi Mi 9 T
Pristup internetu
  1. ADSL
Interesuje me ima li neko ovaj monitor i kako se pokazao. Vidim da na T220 ima sitnih propusta pa me zanima da li je tako i sa T190.
 
Kakvih propusta ima T220? Tek sam ga juce kupio nemoj da me cimas!
 
Mislio sam na ovo probijanje pozadinskog osvjetljenja. Ja sam uzeo T190 i jedino mi se to ne svidja. Ima blago probijanje sa lijeve i desne strane, dok je pri vrhu i dnu ekrana to probijanje izrazenije. Nisu smijeli to da dopuste sebi.
 
Probijanje imas na svakom TN monitoru.
 
Mislio sam na ovo probijanje pozadinskog osvjetljenja. Ja sam uzeo T190 i jedino mi se to ne svidja. Ima blago probijanje sa lijeve i desne strane, dok je pri vrhu i dnu ekrana to probijanje izrazenije. Nisu smijeli to da dopuste sebi.

Bas taj T220 je za mene bio superioran u odnosu na bilo koji drugi
TN na trzistu uz probijanje samo sa donje strane i odlicnom slikom,
zato sam ga i kupio.
 
Mota mi se po glavi zamisao da pazarim (najzad) i ja neki TFT monitor ali nikako da se opredelim za neki konkretan model.Nedavno sam za cerkicu kupio LG 1934S i mogu reci da sam vishe ocekivao od tog modela monitora.Probijanje pozadinskog osvetljenja je nezanemarljivo sa svih strana ali se manje primeti tokom igranja i gledanja filmova mada, ruku na srce, nisam se ni potrudio da ga malo bolje podesim.E sad, uzevshi u obzir prethodno iskustvo odlucio sam da monitor mora imati DVI prikljucak(mada ne zavisi od njega probijanje) zarad manje komplikovanog podeshavanja istog.Za oko mi je zapao gorepomenuti T190, pa sad ja vas pitam koja mu je realna cena i kakav je po pitanju kvaliteta slike(oshtrina,toplota boja,odziv).Koristio bi se uglavnom za igre.Ukoliko mi uskoro neko ne pomogne kupujem 19" CRT pa kud puklo da puklo.Hvala.
Pozdrav.
 
Poslednja izmena:
Ne znam drugar ali ja ti nebi preporucivao da uzimas CRT. Mene je moj T190 izasao 215evra ali trebalo bi da je kod vas jeftinije. Meni je malo zasmetalo to probijanje jer sam presao sa CRT na TFT ali sad ga i ne primjecujem :D
U svakom slucaju zadovoljava moje potrebe jer puno provodim vremena za racunarom pa mi je bitna ostrina i kvalitet slike. Ako si u mogucnosti najbolje je da sam provjeris kakav je monitor i da li si zadovoljan kvalitetom slike.
 
Nazad
Vrh Dno