Goxy
Čuven
- Učlanjen(a)
- 06.03.2002
- Poruke
- 3,960
- Poena
- 710
Posle svih problema sa ViewSonicom G90f+ i Hyundai ImageQuestom Q910 i raznoraznih problema sa slikom i geometrijama prugama, flickeringom interesuje me sta vi ljudi mislite o SyncMasteru 959NF u pogledu geometrije, slike boja isl i imali po vama neki bolji u tom cenovnom rangu, isto Samsung ali ne obavezni (rado bih ja pazario NEC ili Sony ali su previse skupi). Znam da se o ovom monitoru dosta diskutovalo. Odgovor mi treba hitno pa da ne preturam po arhivama.
Pozdrav
Pozdrav