Šta je novo?

Samsung S8500 Wave [BadaOS]

O cemu ti to? Kad smo dobili opciju kupovne aplikacija u Srbiji?

Jesi probao da kupis nesto ?? Evo ja " zbog tebe " kupih onaj Naught novu igru za 118 din, cisto da viidm da li radi. Radi ! Nudi ti opciju da platis preko racuna ili karticom. Preko racuna opcija radi.
 
Vidi stvarno! Probam čim dođem kući jel radi plaćanje karticom!
 
Ja jos nisam nasao nesto vredno kupovine :D
 
bilo bi fino da odrade igo pa da moza da se kupi
 
Probao preko Visa kartice, radi.
 
Bada_blog ce da objavi moj tutorial o tome kako da dobijete ovakve slika na vasem Bada telefonu :D

neki lik, pa podeli sa nama covece :d

photo0627v.jpg
 
e ja zadovoljan, bas je bilo aplikaija koje bih kupio, sad cu i moci :)
 
Pa zar nisi to preko vaucera poskidao ? :)
Ja bih relno kupio 3-4 aplikacije ali su preko 300din, to+racun+ pdv.. cekam badu 2.0, ionako nema mesta za aplikacije tj limit od 10 strana je u pitanju.
 
Zna li neko neki dobar servis u bg-u koji bi bio u stanju da mi stavi badu 2.0 (kad izadje full) i da mi ispodesava najnoviji ndrive sa poslednjim mapama za Srbiju i region ? I koliko bi to zadovoljstvo kostalo ? Cisto me zanima da vidim dal mi se isplati da sam cackam ili ne.
 
Poslednja izmena:
Ljudi ja se logovao na samsungapps sa srpskim nalogom sa kojim sam ranije skinuo Plants vs Zombies i Fruit Ninja i u historiju mi ne stoji nista, kao da nista nisam ni skinuo pre ovog najnovijeg apdejta kada su ubacili nasu zemlju za placanje. Aj proverite i vi jel i vama tako.
 
@dulsrules
nema tu mnogo komplikacija, sigurno ce ti neko ko vec stavi Badu 2.0 u tri koraka objasniti kako i ti da je stavis. Ja sam na starom Wave-u (kome polomio ekran :D ) preko multiloader-a veoma veoma jednostavno ubacio 1.2
 
Ma znam, ali za navigaciju je sex, koliko vidim po raznoraznim forumima, pa i ovde. Hiljadu nekih zajebancija, moras da si u tom fazonu, da to intenzivno pratis ako hoces nesto da uradis. Evo, ako ima neko iz bg-a ko je vican sa tim stvarima oko upgrade-a sw-a i oko ndrive-a neka mi se slobodno javi na PM. Spreman sam da platim koliko treba, bitno mi je da mi telefon bude u potpunosti funkcionalan.
 
Ljudi ja se logovao na samsungapps sa srpskim nalogom sa kojim sam ranije skinuo Plants vs Zombies i Fruit Ninja i u historiju mi ne stoji nista, kao da nista nisam ni skinuo pre ovog najnovijeg apdejta kada su ubacili nasu zemlju za placanje. Aj proverite i vi jel i vama tako.

Ako znas sta si skidao sa tim nalogom, idi i skini opet, a KIES ce ti prepoznati da je to vec skidano i neces morati da placas, barem je meni tako bilo do poslednjeg update-a!
 
Pa do poslednjeg apdejta je bilo tako i meni. Evo ponovo sam skinuo Fruit Ninja i Plants vs Zombies i nije mi prepoznao da sam ih već skidao.
 
Zna li neko neki dobar servis u bg-u koji bi bio u stanju da mi stavi badu 2.0 (kad izadje full) i da mi ispodesava najnoviji ndrive sa poslednjim mapama za Srbiju i region ? I koliko bi to zadovoljstvo kostalo ? Cisto me zanima da vidim dal mi se isplati da sam cackam ili ne.
koji si ti od ovih sto se ljuljuskaju na drvetu.
sta ce ti servis. instaliraj kies, prikljuci telefon, izaberi sta hoces i uzimaj. najnoviji os ce ti sam kies ponuditi kad bude.

drugo, obratite svi paznju! ! !!!!!!!!!!!!!!!!!

idite na ruski kies. on je najeftiniji od svih plus mislim da imaju i ono sto drugi nemaju.
napr. ovaj ndrive dach, sto je i za nasu zemlju, u nasem kiesu 3300 din, kod uk 18 funti , znaci jeftiniji, a kod rusa 450 rubalja sto je oko hiljadarke. pa vi razmislite.
dinar po dinar pogaca ili nova 3, trojka. ipak sam za note.
 
nece da mi prepozna tel kad ga prikljucim. unknown usb device.
 
uradi hard reset telefona. ;)
 
i sta onda? gubim sva podesavanja i vracam ga na fabricko stanje? kako se radi hard reset i mogu li nesto da s****m?
 
Pa,da,dobijesh ga k'o iz prodavnice. :D Normalno,sacuvas sve sto treba pre toga...

Ako vec nisi,probaj jednostavnija resenja,tipa ciscenje registry-a,da bocnesh kabl u drugi USB port i tako to... :)

Meni nista od navedenog nije pomoglo,jedino' vako sam uspeo da nateram komp da vidi fon...

1. Turn off the phone.

2. Take out the SIM-card.

3. Turn on the phone again.

4. Write *2767*3855# and press the "Call" button.

4. Important: Once you are absolutely * 10 times sure, coz it does not ask for any confirmation once you type the hard reset code, type *2767*3855#

5. Afterwards this process, which can take a while, things should be back to factory reset. (You will get back Asphalt if that was on the phone from start etc.)

6. Put in the SIM-card again.

(7.) Update firmware - if you like

8. DONE
 
sjajan i opsiran post. probacu pa javljam sta sam uradio
 
Pozdrav!Da ne duzim,hocu da otkljucam moj wave sa telenor mreze.E sad koji sajt preporucujete za remote unlock?Moze na pp.
 
Pitaj CAR-a,on je izvodio te akcije :)
 
Davno bese, ne secam se vise (bilo pre godinu i po dana) :)
Nesto kao kroz maglu, mislim da sam gledao na http://www.mobileunlocked.co.uk... nekako su mi ulivali poverenje :D


Ali, mislim da na kraju meni kod nije kupljen na sajtu koji sam preferirao, vec na nekom drugom... sto je kljucno za ovu pricu :D:D:D
Ja dao pare, drugar uplatio, samo mi prosledio kodove na mail...
 
Davno bese, ne secam se vise (bilo pre godinu i po dana) :)
Nesto kao kroz maglu, mislim da sam gledao na http://www.mobileunlocked.co.uk... nekako su mi ulivali poverenje :D


Ali, mislim da na kraju meni kod nije kupljen na sajtu koji sam preferirao, vec na nekom drugom... sto je kljucno za ovu pricu :D:D:D
Ja dao pare, drugar uplatio, samo mi prosledio kodove na mail...
Hvala na odgovoru :)
 
Koji je zvanicni FW za Wave II koji ce da "primi" Kies i da dozvoli update?
 
Bloodoo;a je napisao(la):
Pozdrav!Da ne duzim,hocu da otkljucam moj wave sa telenor mreze.E sad koji sajt preporucujete za remote unlock?Moze na pp.
ako te nemrzi, procesljaj postove ovde ili na rapidu, tip zxx322 ili nesto slicno je naterao roming,a koji je zvanicni prodavac za telenor, da mu besplatno otkljuca, jer mi imamo njihovu garanciju, a ne telenorovu.
 
Nazad
Vrh Dno