Šta je novo?

Samsung S8500 Wave [BadaOS]

Ostao sam bez talasa:mad:
Sinoc mi je ispao izgleda kod nekih stepenica na 200m od kuce, bio sam lepo nacirkan i nisam cuo. I posle 20 min sam izvalio da nije u pantalonama i odmah krenuo biciklom u potragu i ne mogu da verujem da je neko prisvojio za tako kratko vreme, jos i bacio karticu:mad:

Samo mi nije jasno kako sam toliki baksuz da u 03h neko naleti ! :wall:

Ajde neko iz bg neka kaze koliko kosta Wave sa 2 god. garancije, nisu mi pouzdane cene sa mobilnog sveta, moram nekako da skupim kes, nijedan drugi telefon osim Wave ne bih mogao sad da imam..

I ako neko razmislja o prodaji moze pp.
 
Nisi imao srece ocigledno, krastavac...
 
i onda kao kažu da wave nije neki fon, a pitam se koji bi drpili za tako kratko vreme :D
mada kad sam pročitao ono ostao sam bez wave-a pomislio sam: "nije valjda uspeo da ga razbije", koliko god to nelogično zvučalo :D
 
Strasno brate, najbolji fon koji sam ikada imao, apsolutno savrsene funkcije..
 
Da ne zna neko slucajno ,gde bih mogao skinuti full verzije strateskih igara za ovaj fon defeng i empire defense?
Igre mi se bas dopadaju a u app store dolaze samo u lite varijanti sa zakljucanim nivoima.
Inace od softvera za badu je trenutno tuga, samo teme izbacuju nove i teme i teme...tako u nedogled.
 
Ostao sam bez talasa:mad:
Sinoc mi je ispao izgleda kod nekih stepenica na 200m od kuce, bio sam lepo nacirkan i nisam cuo. I posle 20 min sam izvalio da nije u pantalonama i odmah krenuo biciklom u potragu i ne mogu da verujem da je neko prisvojio za tako kratko vreme, jos i bacio karticu:mad:

Samo mi nije jasno kako sam toliki baksuz da u 03h neko naleti ! :wall:

Ajde neko iz bg neka kaze koliko kosta Wave sa 2 god. garancije, nisu mi pouzdane cene sa mobilnog sveta, moram nekako da skupim kes, nijedan drugi telefon osim Wave ne bih mogao sad da imam..

I ako neko razmislja o prodaji moze pp.

U muriju brate prijavi nestanak, imas IMEI imas papir da si kupio u telekomu i nek ga oni traze, kad mogu. Bar kod nas u RS su mom prijatelju tako nasli telefon. Jos ako nekog znas u muriji za cas posla ti bude vracen...
 
Ostao sam bez talasa:mad:
Sinoc mi je ispao izgleda kod nekih stepenica na 200m od kuce, bio sam lepo nacirkan i nisam cuo. I posle 20 min sam izvalio da nije u pantalonama i odmah krenuo biciklom u potragu i ne mogu da verujem da je neko prisvojio za tako kratko vreme, jos i bacio karticu:mad:

Samo mi nije jasno kako sam toliki baksuz da u 03h neko naleti ! :wall:

Ajde neko iz bg neka kaze koliko kosta Wave sa 2 god. garancije, nisu mi pouzdane cene sa mobilnog sveta, moram nekako da skupim kes, nijedan drugi telefon osim Wave ne bih mogao sad da imam..

I ako neko razmislja o prodaji moze pp.

Steta bas HSV...odmah u policiju, kao sto rece Richa, mada oni strajkuju sad, ne svi mozda, a i ovako su lencuge, samo vezu da nadjes, ako vezu u poiciji nadjes, trebalo bi da nadju fon...
 
Nije mi do zezanja ali boze moj ;)

E da je vino u pitanju.. :d

Inace ne pijem vino osim nekada uz odgovarajucu hranu ili da se rashladim uz spricer ali ova 4 dana nista ispod 40% nisam liznuo :d pivo se ne racuna :d

Steta, kako vreme prolazi hvata me sve veci bedak, do malopre nisam ni verovao da sam na tako glup nacin izgubio.. Preduzeo sam odgovarajuce mere. Hvala na savetima.
 
I sta kazes, vozis biciklu nacirkan?:eyebrows::eyebrows::eyebrows:
 
Ne, na bajks sam seo tek kada sam posao u potragu.. i zakasnio za 10-20 min.
 
I posle kazu alkohol nije stetan :p

Zezam se, vidi, u Nisu se cene po onim dunsterskim prodavnicama krecu oko 220 za wave i 200 za wave2 (da da, kec je skuplji) a na oglasima se wave nalazi i za 170. Kupio drug, bas na bench oglasima za tu cenu, kao nov...

Mada sam i ja cuo price da ako imas veze u supu (naravno sta bismo mi bez "veza"..), mogu da ti nadju fon. Ne znam koliko je siguran podatak ali svakako probaj, nije bas zanemarljiva lova u pitanju.

Btw cura kupila N8, haos kako dobar telefon :) Jedino sto nema tako fensi UI kao wave ali sve ostalo... Opasno se razmisljam da menjam vejva, mada 100tinak e doplate.. :/
 
Pa pokusacu sve.. cekam neki period a onda definitivno moram opet da pazarim Wave I. Gledao sam oglase, mob.svet, ono je neverovatno, za 160e prodaju Wave ''star'' pola meseca mozda itd.
Ali u svakom slucaju bih isao na neku provereniju opciju, od nekoga iz bench familije da pazarim.. :)

Ne mogu ja bez Wave-a, razmisljah mozda pola min :d da li da pojurim galaksiju ali nije to-to :) Wave II ne bih mogao zbog ne samoleda, n8- odlican telefon ali.. ne treba mi symbian.
Kad bih znao da ce Wave III do pola jula da se pojavi pa da sacekam, sumnjam da bi bio preko 400e, pa da probam za neki manji kes da uzmem preko caletovog vip ugovora..
Bedak epskih razmera :)
 
Setio sam se necega i treba mi pomoc :
Mislim da sam video opciju neku u settings koja, ako me secanje dobro sluzi, moze da pomogne u lociranju telefona ako je aktivirana ili sta vec. Ajde pogledajte po meniju da li stvarno nesto slicno postoji.
 
Sta ako i taj sto je maznuo fon cita ovu temu :d
 
Setio sam se necega i treba mi pomoc :
Mislim da sam video opciju neku u settings koja, ako me secanje dobro sluzi, moze da pomogne u lociranju telefona ako je aktivirana ili sta vec. Ajde pogledajte po meniju da li stvarno nesto slicno postoji.

Ima toga... naravno. Jos od nekih prethodnih Samsung-a.
Opcija se zove "Mobile tracker", a poenta ipak nije u lociranju samog fona, vec cisto da ti sibne SMS proizvoljne sadrzine ("Lopuza, mamicu mu!!!" :d) na brojeve telefona koje odredis. Ja to odma' ukljucio kada sam pazario Wave, zlu ne trebalo, poucen prethodnim iskustvom kada sam izgubio Jet-a... a opcija, naravno, nije bila ukljucena, uz moj komentar "ma ko ce meni da drkne fon - ima bre da mu drknem samar odma'!" :D
On the other hand, ako taj neki koji nadje/marne tvoj fon nema ni dinara kredita na kartici... pretpostavljam da sve ovo pada u vodu.

A ti si bas baxuz, zivota mi... kako glupo da ostanes bez fona. Mada, nista gluplje neg' kako sam ja mog prethodnog ostavio u basu... ti bar imas kakvo-takvo opravdanje, bio si p'jan :)
Nego, ako sam te dobo razumeo - nasao si karticu... fona nije bilo, ali si SIM karticu nasao?
 
Ne, nista nisam nasao :)
Bukvalno na 200m od kuce mi je negde ispao i zakasnio sam za 10-20 min, ne mogu da se setim :d

Ali je taj neko vec izvadio karticu [pretpostavka], nisam bio dostupan ni stotinku. Sumnjam ja da ce se nesto pozitivno desiti al reko' ajde da budem optimista. Da imam kesa i ne bi mi tesko palo, nego ovako.. jos nisam platio poslednju ratu za njega :d
Mozda deluje da imam kesa kada se pogleda ovaj moj profil ali nije bas.. prosek, prezivljavanje.. i sve sto imam je posledica entuzijazma, snalazenja i stednje :) ALi moram opet pazariti Wave I, cene polovnih su ok a ja imam nesto da rasprodam, sitnice neke.. razlisljao sam i GS I da uzmem polovan ali ne bi mi taj telefon odgovarao, plastika, nema led blic.. ma Wave je za mene zakon, mozda samo sacekam Wave III ako ce uskoro da se pojavi ali sumnjam.
 
Nece trojka jos dugo, veruj mi... ja ga ne ocekujem pre NG.

Nista, da pravimo kombinaciju ti i ja - ja cu verovatno na S II, mada sam malko (vise) razocaran nekim segmentima (tipa da ga jedan Sensation bije u kvalitetu zvuka :(), pa se jos malko premisljam. Ti pak rasprodavaj to sto imas, meni se nigde ne zuri, mogu da te sacekam koliko hoces... taman i ja pratim situaciju sa S II i njegovim bagovima :)
Ovaj moj ce jos malo da napuni godinu dana, ali je u fenomenalnom stanju - prekjuce sam ga temeljno brisao, i i dalje nema niti jednu jedinu ogrebotinu :smoke:
Pod garancijom jos godinu, kutija i full pack se podrazumevaju... a uz to je i sim-free :smoke:
 
I ja ne bih mogao da pazarim gs II bas zbog losijeg audio chip-a :) Razmisljao da li da nateram caleta u vip kad stigne.. ali neka, zamisli njega da izgubim :D
Meni treba nesto kao human centIpad :d human centIwave :d

Necu od tebe, ti si przis ekran na 10 od samog pocetka ;) zezam se, cuo sam se vec sa jednim clanom, isto moze da saceka da vidi sta se desava u ovom mom raspalom slucaju.. a i moram da trgujem da bi skupio kes.. nista mi ne ide na ruku :) ali nemam nista protiv i taj tvoj carski talas da uzmem, no videcemo :)
 
Poslednja izmena:
Sad sam ga spustio na 5 :p
Mislim, ne od kad sam postovao u ovoj temi, vec od pre koji mesec :D:D:D


OK, nemas frke... otom, potom ;)
 
A sve ovo govori da je Samsung Wave-u sakrio odredjenu kolicinu ram-a :) Ona bada app prikazuje jedva 192Mb a izgleda da ima daleko vise.. nego, oce neko da pokloni Wave I ? :d
 
A sve ovo govori da je Samsung Wave-u sakrio odredjenu kolicinu ram-a :) Ona bada app prikazuje jedva 192Mb a izgleda da ima daleko vise.. nego, oce neko da pokloni Wave I ? :d

Vidi se na jednom snimku, mozda ne na ovom da pise 220 i nesto...od cega je zauzeto toliko i toliko...sto ukazuje na to da je tu ipak 256MB RAM memorije...a otuda i problematika sa nedostatkom memorije...
 
ha ha izbace temu iz zakačenih baš kad je počelo nešto zanimljivo(android) da se dešava sa telefonom. work of the genius
 
noob pitanje...kako da iskljucim zvuk touchscreena, ne mogu da ga nadjem u opcijama ili sam totalno obnevideo. Verzija Bade 1.0, ako ima nekog znacaja
 
to je sistemski zvuk... samo utisas telefon na klackalicu... i dalje ce se cuti zvono i ostalo |)
 
Nazad
Vrh Dno