Šta je novo?

Samsung P2370HD ili BENQ MK2443 ?

chemist

Slavan
Učlanjen(a)
26.06.2008
Poruke
49
Poena
309
U dilemi sam koji je od ovih dva modela monitora, tv tjunera bolja kupovina? Benq ima nesto vecu dijagonalu, otkljucan usb port, dok Samsung mi ima lepsi dizajn, znatno veci kontrast. Koji od njih ima bolji panel, zivopisniju sliku?
Inace koristio bih ga pre svega kao monitor (multimedija), ali i za gledanje kablovske (koja jos uvek nije digitalna). Unapred zahvalan
 
Poslednja izmena:
Kupiih i ja Benq mk2443...kupih i hdmi kabl i povezah ga sa grafickom koja ima hdmi...ali nista se ne desava...mislio sam da hdmi korisim umesto vga konekcije...moze li to uopste?
Ono sto mi na ovom monitoru smeta to je neko tiho, dosadno visokotonsko zujanje, zavijanje, koje se cuje dok je upaljen...i to neujednaceno...iskreno ne znam da li je to uopste za reklamaciju?
 
Kupiih i ja Benq mk2443...kupih i hdmi kabl i povezah ga sa grafickom koja ima hdmi...ali nista se ne desava...mislio sam da hdmi korisim umesto vga konekcije...moze li to uopste?
Ono sto mi na ovom monitoru smeta to je neko tiho, dosadno visokotonsko zujanje, zavijanje, koje se cuje dok je upaljen...i to neujednaceno...iskreno ne znam da li je to uopste za reklamaciju?

Moras da izaberes input u tvom slucaju HDMI 1 ili HDMI 2 imas to dugme na daljincu a sto se tice tog zujanja
ja nemam tih problema moj predlog je da ga odneses na reklamaciju
 
Resih problem sa zvukom...kada je podesen vga mod, zvuk ide preko mojih zvucnika sa kompjutera i onda se cuje tiho pistanje zvucnika monitora...daljincem idem na mute i to je to.
Podesio sam hdmi mod preko daljinca, ali nece (not suported)
 
Poslednja izmena:
Resih problem sa zvukom...kada je podesen vga mod, zvuk ide preko mojih zvucnika sa kompjutera i onda se cuje tiho pistanje zvucnika monitora...daljincem idem na mute i to je to.
Podesio sam hdmi mod preko daljinca, ali nece (not suported)

to nije resen problem :D
nebi trebalo da zuji uopste, jel si probao da ubodes kabl od kablovske jel i dalje zuji?

DVI bi trebao da bude bolji od VGA

ali koliko vidim nisi zadovoljan kupovinom..
samsung jeste bio skuplji, mozda ipak s' razlogom..
 
Nazad
Vrh Dno