Šta je novo?

Samsung N7100 Galaxy Note II

Znaci da je telefon vec cackan. Ili je custom rom ili nesto drugo (nema veze iGO sa tim).
 
Predpostavljam da neki full reset moze da ga vrati na normalu??? ili mozda ne moze?
@pablo au brate ja sam malo laik za to sve sto si ti meni rekao, te pojmove sam cuo i znam sta znace ali kako ih uraditi nemam pojma...
@owerkloker Mislim da nije custom rom, vec je stock rom, 4.1 valjda, nisam siguran.
A sta je ovo radio klinac palac sto prijavljuje???
 
Nesto je modifikovano sigurno. Pogledaj u recovery-ju kakvo je stanje sa Knox-om.
 
pa sigurno je cackano, cim je instalirao lik tu navigaciju... mada ne znam sto bi ista modifikovao da se instalira igo
Neki brzi tip kako to uraditi??
 
Predpostavljam da neki full reset moze da ga vrati na normalu??? ili mozda ne moze?
@pablo au brate ja sam malo laik za to sve sto si ti meni rekao, te pojmove sam cuo i znam sta znace ali kako ih uraditi nemam pojma...
@owerkloker Mislim da nije custom rom, vec je stock rom, 4.1 valjda, nisam siguran.
A sta je ovo radio klinac palac sto prijavljuje???

Mislis na full wipe. I ne moze da vrati na normalu posto ti ostaju costum recovery ako je instsliran i root. Mada se moze unrootovati. Ali najbolje ti je da skines Odin i stock 4.3 software i flashujes ga.

@Owerclocker: nema knox kad je na 4.1.
 
pa sigurno je cackano, cim je instalirao lik tu navigaciju... mada ne znam sto bi ista modifikovao da se instalira igo
Neki brzi tip kako to uraditi??
Nema navigacija veze sa tim.
Mislis na full wipe. I ne moze da vrati na normalu posto ti ostaju costum recovery ako je instsliran i root. Mada se moze unrootovati. Ali najbolje ti je da skines Odin i stock 4.3 software i flashujes ga.

@Owerclocker: nema knox kad je na 4.1.
U pravu si, skroz sam smetnuo sa uma. Hvala na ispravci. ;)
 
kako bre nema navigacija veze sa tim? skapirao sam da je sigurno rutovan, jer ima superuser... to sam danas slucajno skapirao da moze po tome da se izvali...
e sad kad se udje u taj super user ima neki radio fajl(ako je to fajl ili neki log fajl sta li je vec)
hmmm ja bih voleo kad bi to moglo da se bukvalno unrootoje i da se onda fon moze updateovati kako Bog miluje posto je korisnik zensko i nisu joj potrebni custom romovi i ostala cudesa...
sta dobijam skidanjem tog Odina, i sta znaci to flesujem ga?
Bas imam ******ska pitanja ali nadam se da razumete nekoga ko je kao bumbar u mesalici sto se tice tih nekih izraza itd. kontam vecinu sta znace al kako se rade nemam pojma...
 
Pa nema navigacija veze sa tim. Ako je rootovan to je verovatno zbog toga što je bio zaključan na neku mrežu i lik ga je otključao preko aplikacije koja zahteva root a ne preko koda sa interneta.

Flashovati Odin-om znači učitati (ubaciti) nov software.
Ali pošto vidim da se uopšte ne razumeš najbolje bi bilo najpre da puno čitaš o tome šta treba da uradiš. Za početak pogledaj klipove na YouTube vezene za flashovanje Odin-om. Posle proguglaj po netu i nadji neki step by step tutorijal kako flashovati software.
Mozes odmah da se registrujes i na sammobile.com odakle se skida software.
 
Kome treba

http://www.aliexpress.com/snapshot/6011474479.html

Stiglo za 17 dana u CG od kad su mi poslali mail da je poslato. Super izgleda i kvalitetno djeluje. U odnosu na oem skoro da nema neke razlike u boji, nijansi i sjaju.


Cini mi se samo da nije toliko klizava kao oem. Ostaje mi jos da probam nfc da li radi posto ima one kontakte unutra.

Slike:

e5e5u3uh.jpg
a6e4yhaj.jpg
4ady3yhu.jpg
de9y5y9a.jpg
 
Phoenix v17 is in the house... :D

Upravo sam ga flashovao. Za sad radi dobro ali zeznuo sam se prilikom flashovanja posto sam izabrao 75% transparent mod koji ne radi dobro u settings od email-a i settings od snote-a i u jos nekim aplikacijama. Kako da vratim na ne transparent a da ne moram ponovo da flashujem rom posto sam vec sva sistemska podešavanja namestio kako mi odgovara a flash bez wipe-a bi overwrite-ovao sva ta podesevanja. Koji file da izvucem iz roma i pushujem u sistem? Jel to bese framework.res ili kako?
 
Upravo sam ga flashovao. Za sad radi dobro ali zeznuo sam se prilikom flashovanja posto sam izabrao 75% transparent mod koji ne radi dobro u settings od email-a i settings od snote-a i u jos nekim aplikacijama. Kako da vratim na ne transparent a da ne moram ponovo da flashujem rom posto sam vec sva sistemska podešavanja namestio kako mi odgovara a flash bez wipe-a bi overwrite-ovao sva ta podesevanja. Koji file da izvucem iz roma i pushujem u sistem? Jel to bese framework.res ili kako?

Nisam siguran. Video sam par puta da su se ljudi zalili na isti problem ranije ali se ne secam da li su ga i kako resili...Znam da mozes sve naknadno da stelujes preko tamirdinog Phoenix kitchena, ali ta aplikacija se placa na Google Play Store...Prozuji kroz ranije postove,mozda naletis na nesto...
 
Nisam siguran. Video sam par puta da su se ljudi zalili na isti problem ranije ali se ne secam da li su ga i kako resili...Znam da mozes sve naknadno da stelujes preko tamirdinog Phoenix kitchena, ali ta aplikacija se placa na Google Play Store...Prozuji kroz ranije postove,mozda naletis na nesto...

Pa resava se reflashom roma bez wipe-a ali mrzi me da opet namestam sistemska podesavanja. A na xda idem samo kad imam puno vremena posto tamo ima toliko *****nih i beskorisnih postova da je pravo cudo naci ono sto ti treba....
 
Upravo sam ga flashovao. Za sad radi dobro ali zeznuo sam se prilikom flashovanja posto sam izabrao 75% transparent mod koji ne radi dobro u settings od email-a i settings od snote-a i u jos nekim aplikacijama. Kako da vratim na ne transparent a da ne moram ponovo da flashujem rom posto sam vec sva sistemska podešavanja namestio kako mi odgovara a flash bez wipe-a bi overwrite-ovao sva ta podesevanja. Koji file da izvucem iz roma i pushujem u sistem? Jel to bese framework.res ili kako?

ostaju podešavanja kad radiš dirty flash.
 
Poslednja izmena:
Mogu reći da ovaj v17 radi dosta fluidnije od v16.7 a cak i battery life je odličan da stock kernelom, mada cu flashnuti Agni kernel čisto da izvučem koji minut više i zbog boljeg zvuka.
Ovo je baterija sa stock kernelom osvetljenje na auto +1, sync on i sve ostalo po ps-u i intelli3G:
e2ujujyq.jpg
u4yhejar.jpg
bypyda5a.jpg
 
Poslednja izmena:
Jel vam browser reloaduje stranice kada se navratite? To mi nije radio na 4.1.2, sad mu izgleda fali ram
 
Da li je neko uspeo da otkljuca 4.3 sa knox-om pomocu galaxsim app? Naravno bez downgrade na 4.1.2
 
Kupio sam zadnju masku tj. poklopac baterije posto je stara bila kompletno izgrebana. Nisam imao zivaca i vremena da narucujem preko aliexpress i ostalih jer mi se nije cekalo 10-15 dana pa sam rizikovao preko nasih oglasa. Maska je identicna sa istim oznakama, bojom i NFC antenom iako sam bio skeptican tokom narudzbine. Sve naleze perfektno i jos samo nisam proverio NFC jer niko od ukucana nema ali i to cu ovih dana. Evo i koja slicica ;)

https://db.tt/vAiSeIL5

https://db.tt/kxriHu0r

https://db.tt/NWXRwDvl
 

Ja sam uzeo od ovog korisnika ime mu je Delovizamob i prvi put sam kupovao kod njega ali posto sam bio zadovoljan komunikacijom i korektnoscu narucio sam i apsolutno zadovoljan kupovinom. Cena je bila 1400rsd. Evo i link ka njegovom izlogu https://www.kupujemprodajem.com/364703-1-delovizamob-svi-oglasi.htm
Samo da naglasim nasumicno sam odabrao korisnike sa oglasa i verujem da svi prodaju istu stvar, ali posto sam sa ovim korisnikom imao brzu i korektnu komunikaciju (na svako pitanje sam dobio brzo odgovor i trazene slike) tako sam ga i izabrao. Vi slobodno probajte i sa drugim Pozdrav
 
Jel neko probao Ditto Note 3 rom 4.4.2 Beta 2 ?? Jel' vredi prelaziti ili sacekati official 4.4.2 ?
 
Cekaj officijalnu verziju 4.4.2, ima mnogo bugova ova test verzija, nije dovrsena do kraja...
Ja sam na huricane v11, 4.3, odlicno radi, brz i ekstra drzi bateriju.. bez note 3 dodataka samo exposed
 
n7105

Postovani zanima me da li neko od vas zna da li ce note 2 al8 lte verzija n7105 dobiti oficijalnu nadogradnju na 4.4 kitkat verziju androida
 
zdravo ljudi, upao sam u svet note2, kupio sam uredjaj pre 20tak dana nov u sweden, odusevljen ekranom, ram(posto sam imao s3 kojem fali ram memorije :) )
baterija otkida, na njemu je i dalje fabricki 4.3 i nisam ga rootovao... zbog cega!?! ne mogu se navici na velicinu i strah me da ne trehne o patos... jos uvek se razmisljam ali najverovatnije cu ga trampiti ili dati za kes.
sve u svemu utisak je 10/10 ... znaci nijedan me telefon nije nasladio ao ovaj note2 do sada... Uzdravlje !!!!
 
Postovani zanima me da li neko od vas zna da li ce note 2 al8 lte verzija n7105 dobiti oficijalnu nadogradnju na 4.4 kitkat verziju androida

Nevidim zasto nebi dobio? To je jos jaci model i sigurno ce dobiti.
 
Vrh Dno