Šta je novo?

Samsung J7 2016 ili Huawei P9 lite

Moorhuhn

Slavan
Učlanjen(a)
04.09.2004
Poruke
985
Poena
320
Samsung J7 2016 ili Huawei P9 lite?

Mogu da biram, ne dajem keš... neka kombinacija :)
Trenutno koristim LG G2 i iskreno nisam pametan, koji da uzmem od ova dva???

EDIT:
Da napomenem sta mi je bitno
Baterija na prvom mestu. Imao sam Lenovo P780, dok se nije razbio u paramparčad, pa mi čak ni ovaj G2 nije delovao zadovoljavajuce, posle njega... ali sam se navikao ;)
Ekran. Iskreno, nije mi neka razlika izmedju 1280 i 1920 (Lenovo i G2, podjednako prihvatljivi), bitno mi je da je čitljiv i jasan.
Brzina. Ne igram nesto igrice (CoC, Clash Royal i to je to :D ), mahom su to forumi, novine, mailovi, ali opet, ne bih voleo da se vuce. G2 je ok sa brzinom, znaci ne sporije od njega.
... i to je to, manje vise. Eventualno dual sim, ali to nije presudno... ni u P780 nisam nikada stavljao 2 kartice ;)

Hvala unapred i pozdrav ;)
 
Poslednja izmena:
Imao sam p9 lite skoro 2 meseca i mogu ti reci da ima fenomenalnu bateriju. SoT mi je gurao oko 6 sati redovno, normalne upotrebe sam gurao 2 dana upotrebe. Huawei ima odlican stand by rezim, preko noci za oko 8 sati odmora izgubi 1% baterije. Za j7 ti ne mogu pomoci jel ga koristio nisam.
Da napomenem jednu `manu` kod p9 lite, baterija se puni oko 3 sata.
Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Manjim istrazivanjem sam se bavio ovih dana i odlučio se za P9 lite. Samsung bolju bateriju ima i malo veci ekran, ali kazu da za razliku od Huaweia, mnogo brze pocne da "steka" i trazi reset... kao i svi Samsung uredjaji. P9Lite, nesto manji ekran, ali i bolju rezoluiju (mada SAmoled izgleda odlicno... ko ga voli).
P9Lite je i nekako pod rukom kvalitetniji, tezi. Ostavlja utisak skupljeg telefona.
E sad...
Ja sebi napravih kombinaciju bas na tu kartu. :D

P9 lite se lakse poda i ima vecu cenu od J7 2016.
Stize mi za koji dan i odmah odlazi (ugovorena primopredaja). Za ovaj moj LG G2 mi covek dolazi sutra i ja ta dva telefona kad udomim, taman dobijam novca da kupim jedan. :D
Jedan, ali koji mi zavrsava sve poslove.

One phone to rule them all :D

U pitanju je Huawei Nexus 6P
 
Samsung J7 2016 ili Huawei P9 lite?

Mogu da biram, ne dajem keš... neka kombinacija :)
Trenutno koristim LG G2 i iskreno nisam pametan, koji da uzmem od ova dva???

EDIT:
Da napomenem sta mi je bitno
Baterija na prvom mestu. Imao sam Lenovo P780, dok se nije razbio u paramparčad, pa mi čak ni ovaj G2 nije delovao zadovoljavajuce, posle njega... ali sam se navikao ;)
Ekran. Iskreno, nije mi neka razlika izmedju 1280 i 1920 (Lenovo i G2, podjednako prihvatljivi), bitno mi je da je čitljiv i jasan.
Brzina. Ne igram nesto igrice (CoC, Clash Royal i to je to :D ), mahom su to forumi, novine, mailovi, ali opet, ne bih voleo da se vuce. G2 je ok sa brzinom, znaci ne sporije od njega.
... i to je to, manje vise. Eventualno dual sim, ali to nije presudno... ni u P780 nisam nikada stavljao 2 kartice ;)

Hvala unapred i pozdrav ;)
J7, baterija odlična, a i lakše se prodaje sutra kad isti dosadi [emoji6]

Sent from my SM-N9002 using Tapatalk
 
Poštovani ja imam Samsung J 7 ( 20016) od 10.Septembra 2016 i na žalost nisam zadovoljan naime pre 20-25 dana počeo je da mi kida veze iz čista mira i to obostrano bilo da ja pozivam bilo da me neko poziva nekad prekine vezu u početku nekad u toku razgovora.Pošto mi je telfon u garanciji hoću da ga zamenim ali se dvoumim da li uzeti isti ili Huawei P9 LITE.Ako neko može neka da preporuku.Hvala unapred. Pozdrav Mića
 
P9 lite ima automatski brightness i led za notifikacije kojih nema na samsungu(iz nepoznatih razloga). Nema ni senzor za otisak prsta ako ti nesto znaci.
Prednja kamera mu je 5mp a kod p9l je 8mp( ne znam kakva je razlika u slikama).

Sve u svemu j7 ne bih opravdao ni za istu cenu kao p9l, a on je skuplji 20-30e sto je besmisleno.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Zahvaljujem i ja mislim da je bolji P9 LITE ,jedino sto je nedostatak velicine ekrana 5,2 inća nije velika razlika ali imam dobru dioptriju.U svakom slucaju hvala na pomoći
 
P9 lite u svakom slučaju...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno